Борислав Михайлов остава президент на БФС. Това се случва след като Софийският апелативен съд е отвхвърлил разглеждане жалбата на Агенцията по вписванията срещу решението на СГС от 1 юни за вписване му начело на футболния съюз.
"Апелативният съд - София отхвърли жалбата на Агенцията по вписванията срещу решението на Софийски градски съд да впише Борислав Михайлов като президент на Българския футболен съюз.
В определение №492 от 5 август т.г. САС сочи липса на активна процесуална легитимация на Агенция по вписванията да обжалва постановеното от СГС решение и постановява, че обжалваното решение е правилно и законосъобразно. "Агенцията по вписванията е държавен орган на изпълнителната власт (чл. 3, ал. 1 ЗТТРРЮЛНЦ).
Същата не е в гражданско-правен спор със заявителя, тъй като не разполага с противопоставими на заявителя накърними насрещни права и задължения, характерни за гражданското правоотношение. [...] Предвид това агенцията, в качеството й на държавен орган, не участва в производството на акта й пред съда. Съдебното решение е задължително за [Агенцията по вписванията] - съдът дава задължителни указания на агенцията, които тя е длъжна да изпълни.
Изпълнението, според също императивната норма на чл. 14, ал. 4 ЗТРРЮЛНЦ, следва да е незабавно", се казва в определението на САС.
USD
CHF
GBP
FC_BARAJ_1914
на 06.08.2021 в 17:01:09 #19Вън Бобо Кючека, Данчо Линията и Емо Пияндурняка от БФС! Вън....вън...вън...
Maniaka_CSKA
на 06.08.2021 в 16:22:57 #18Следващото постановление ще бъде, всичките заплати от 2019 насам да му се изплатят + комисионни и бонуси.....
KOH_be_KOH
на 06.08.2021 в 16:02:37 #17Май наистина тряа са стигни до физическо правосъдие от нас феновете !!!!!!!!!
VLAD
на 06.08.2021 в 15:46:34 #16Ясо паликари. Удри муйо. Само Преслава и сливова троянска. И малко емфие за вицето.
XAN_lil
на 06.08.2021 в 14:47:40 #15" Може и действително да се провали,ама може и да успее." Това ни е проблема, тия тотално са се провалили, а ние мислим за следващите, какво ще свършат или не свършат
Още по тъпо е, че тия дето го защитават и седят зад него, нямат срама и постоянно са по медийте, да ни го натрапват.... както и фенове от отбори дето са потърпевши от тая корумпирана банда
Ай
Ohliovski_reboot
на 06.08.2021 в 14:29:19 #14съдията който реши в полза Бобо колко е бил честен и справедлив... ------------------------ Илиев, кви са тия безсмислици бе? Няма ли закони в тази държава ? Всичко ли е мафия.... ------------------------- Те го те: САС сочи липса на активна процесуална легитимация на Агенция по вписванията да обжалва постановеното от СГС решение... Се едно сте чели друг матриал
нешо
на 06.08.2021 в 14:26:23 #13Е как го разбра,че не става за нищо Бербатов?При положение,че не е бил нито треньор,нито ръководител. Досега е бил само футболист,а там единствено Стоичков е по-добър и успешен футболист от него в България. Все пак е бил в едни от най-големите отбори в света,така че все ще е научил нещо. Може и действително да се провали,ама може и да успее. Нека поне му се даде шанс.
Локо Пд
на 06.08.2021 в 13:11:12 #12Статиите са глупаво написани тук by default, ако си успял да НЕ забележиш
Ol' Dirty Bastard
на 06.08.2021 в 13:06:38 #11Много нагъл човек излезе перуката! Вън от БФС всички корумпирани некадърници, добри сте само в краденето!
: Има ли нещо в България което да не е превърнато в далавера?
loko-pd
на 06.08.2021 в 13:03:24 #10Е не това говедо не може да бъде изхвърлено от Бфс.
ФК Лафка Подуенска
на 06.08.2021 в 12:47:13 #9Тоест Апелативният съд казва, че Агенцията е по вписанията няма право да обжалва решения на Софийски градски съд, а не че решението на Софийски градски съд е адекватно. Хвала на такива съдилища
Мик Джагър
на 06.08.2021 в 12:37:41 #8Илиев, ако трябва да сме обективни, въпреки глупаво написаната статия и липсата на информация, бих могъл да предположа, че жалбата наистина е недопустима, а не неоснователна, поради липса на активна процесуална легитинация от страна АВ.
german
на 06.08.2021 в 12:37:30 #7БМ, пусна даже Батето по пързалката
че един съд ли ще му се опре
Тунчо
на 06.08.2021 в 12:36:09 #6Скоро и Андора ще олабва потне мъде връз нас...
Мик Джагър
на 06.08.2021 в 12:31:13 #5Типична говежда наглост
Такива хора не свършват добре.
VLAD
на 06.08.2021 в 12:26:08 #4Едва ли има трезвомислещ, който се е надявал че некой може да измести Бобо от престола! ___________ От друга страна едва ли некой се надява, че в БФСто има некой трезвен.
нешо
на 06.08.2021 в 12:17:18 #3Целуват крака и лижат задници ибрекчии като теб.В Османската империя е имало слуга ,наречен ибрикчия,който е подмивал *** на султана след сране. Та и ти така си ибрикчия.
claudiu_offendera
на 06.08.2021 в 12:14:20 #2Поклон до земя пред Боби!
Нешо, нещастник, поклони се пред Боби и му целувай краката, 0трепко!
нешо
на 06.08.2021 в 12:09:32 #1С Перукан начело Косово ни бие в София.