Капитанът на Ботев (Пловдив) Ивелин Попов е бил уведомен да не присъства на първата тренировка на тима за новия сезон. Шокиращото е, че това се е случило със СМС.
В съобщението е пишело, че той не трябва да ходи на медицински прегледи.
Другото нещо, което е любопитно, че с Попето се е свързал мистериозният "Крис", който не фигурира никъде в официалните регистри на клуба.
Неофициално въпросната персона е била представена на играчи и служители като пълномощник на мажоритарния собственик Антон Зингаревич, информира "Марица".
При това положение вече почти сигурно е ясно, че ветеранът приключва с Ботев и вероятно ще се присъедини към Локомотив (София), за което загатна, че е вариант наставникът на "железничарите" Станислав Генчев.
Отношението от страна на ръководството на "жълто-черния" клуб към капитана първия тим е крайно обидно с оглед заслугите на Ивелин Попов към успехите на отбора през последните години.
Договорът на бившия национал изтича на 30 юни.
USD
CHF
GBP
sssauron
на 12.06.2025 в 11:09:18 #9Жалко за именяците, ама то често така става, тъкмо си повярваш много и се сринеш. Като се появи русначето бях убеден, че не му е чиста работата. А Попето си е добър футболист, особено за пенсионерската си възраст, всички отбори в България, като изключим лидерите, биха се радвали да го имат в състава си. Не мисля, че е длъжен нещо на Левски, та тук го плюят левскарите, да не би пък с него да се отнесоха кой знае колко добре?
grizzlybear1948
на 12.06.2025 в 11:02:47 #8Знаех си че Криско и Коцан имат пръст в цялата работа.
Vlady
на 12.06.2025 в 10:54:27 #7Аулин Попов е вече пред пенсия и няма особено значение къде ще завърши кариерата си.
Tong
на 12.06.2025 в 10:54:20 #6Поредната млада надежда е свободна. Да отива при Цонев!
Иначе доста долно от Ботев, ама тама нещата се разпадат - пАре нЕма и не могат да поддържат персонал, та бот праща СМС-и за уволнение.
Въпросът е пари за СМС-и от къде са взели?
Извън майтапа, жалко за канарите. И при тях, и при Локото нещо се разсъхват нещата и то точно когато се сдобиха(сдобиват) с чистак новички стадиони... Дано си намерят кой да ги закрепи...
ChernotoVlechugo
на 12.06.2025 в 10:50:32 #5Козирува ли на СМСа
tundzhaka
на 12.06.2025 в 10:13:42 #4То съдбата си знае работата.
n-a-chx8TkqA
на 12.06.2025 в 10:08:20 #3Аз го познаваХ лично, не съм го виждал от 20 години, беше голяма ОСА, като малък. Заяжда се, пребиеш го, реве, после пак се заяжда
tundzhaka
на 12.06.2025 в 09:48:43 #2Той си е олигофpeн тоя, ама и тия от путяф още повече. И несамо той е приключил.с путяфъ, ами и путяфъ приключиха. сега го глозгат червеи и други мършоядни гадинки.
Enemy
на 12.06.2025 в 09:41:40 #1Попето се смееше на Станислав Генчев, когато го уволниха от Левски. Иронично поглеждаме къъм Локото Сф за да видим какво ще се случи в следващите дни