Вратарите на Ботев (Пловдив) имаха интересна тренировка в Дубай. Георги Аргилашки и Християн Славков излязоха боси на пясъка и проведоха доста интензивно занимание под наставленията на наставника Делян Иванов.
"Докато футболистите се поизпотиха във фитнеса, вратарите ни тренираха под жаркото слънце на Персийския залив", написаха от Ботев.
USD
CHF
GBP