"Жълто-черната" общественост стартира мащабна кампания за събиране на средства за закупуването на дълга към КТБ (фирма Рент Мениджмънт), информира официалният сайт на Ботев Пловдив.
Дългът е на стойност 565 000 лева и на практика застрашава съществуването на пловдивския клуб.
За целта е отворена банкова сметка, в която феновете могат да направят своите дарения. Сметката е направена само и единствено за кампанията и събраните в нея средства ще отидат за погасяването на дълга.
Кампанията е подкрепена от фенските организации в "жълто-черната" публика. В момента тече подготовка и по още няколко инициативи от феновете за събиране на нужните средства.
Според ръководството на Ботев, събирането на средствата би било ясен знак към всеки заинтересован инвеститор за огромната фенска маса, която пловдивския отбор притежава.
USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 08.10.2020 в 08:25:53 #40Успех на кампанията, дано изпълни целта си!
shturetc
на 08.10.2020 в 03:10:46 #39Свиньо недоклатена,рекох ти да се отдадеш на ласките на гей-партньора си и да не ми се катериш по кyрa. Кое не разбра,мама ти проста ,недoшибaнa?
shturetc
на 08.10.2020 в 02:58:32 #38Дон Педро,спри я таз анална любов и си сипи едно качествено питие,че и ти да вкусиш нещо мъжко и силно. Не говоря за мъжкото мляко по брадата ти и двата чифта камбани де се бият до дирника ти.
shturetc
на 08.10.2020 в 02:52:10 #37Те я и обидената пъстърва -шимeйл,де си играе с "брадатия" на четири камбани край два дирника бият
:
shturetc
на 08.10.2020 в 02:37:20 #36На мъж ли ми се правиш ма,пумдо недоклатена ? МАжи с мъжко мляко пъпките недоебки и не ми хортувай за неща,де не разбираш(ракии например).!
shturetc
на 08.10.2020 в 01:43:12 #35Шyндо в мeнзиc,аз отдавна съм отворил врората си бутилка Сунгурларска.Може и трета капачка да отвия. Ти,вероятно,си на боза...Да ти растат бозките. Не мога да ви разбера вас-амбреажите.Все на мъже се правите,а си нанюхвате на пyтьовци
shturetc
на 08.10.2020 в 01:22:59 #34И,тюфлек некъпан,тоз,дето ти е на аватара сто про тие анатемосва от небето. Я си сложи някой чист педруга ,като теб.Примерно Александър Лилов или Вигенин
shturetc
на 08.10.2020 в 01:14:30 #33От личен опит ги знаеш нещата.Лапа,духа,гълта,гъзи се на новите си лоИшки господари нали? Личи си,че си вещ в занаята. С розови чорапи ходиш,нали?Фуняриш на пeдepacт.
shturetc
на 08.10.2020 в 01:00:19 #32По коя част бе,трансджендърче? Рекох ти,пий си млякото и си лягай,че утре даскало те чака. Някои можем да си позволим и до обяд да реанимираме. Шушляци като теб-не У кревата,дейба майка ти сбъркана дейба.
shturetc
на 08.10.2020 в 00:42:11 #31...и да си измиеш мъжкото мляко от устата,пикльо
shturetc
на 08.10.2020 в 00:33:23 #30Ей,педро сбъркано,га се видим и мъзгата у дирника ти ще свърши,лaйно умирисано
Пий сй млякото и у кревата!Веднага!
shturetc
на 08.10.2020 в 00:29:45 #29С'я,понеже само с чорбари се заговорих,да река Наздраве и на двамина други готини пишлемета
---Съморският спартаклия-Юнайтед (колко си ще
) и съградският-Пиргос.
И а сте ми вдигнали бири,шЪ сЪ караме
shturetc
на 08.10.2020 в 00:17:34 #28Ще ти свърши ,като си пидираз най-обикновен и чИляк проЗ
:
Нормалния пияч си има неприкосновен резерв от...няколко литра.
Ама сдухан,пъпчясал траверс ,кЪт' теб това няма как да го осмисли.
Пий си лимонадки и бири,пъпчив чикибоецо и не си мешай капата с мъжете!
shturetc
на 07.10.2020 в 23:59:56 #27Джаб,минеш ли към Бургас,свиркай!Щъ напия ди безпаметност
Други приблеми няма да имаш.
Оня,открехнатия новобранец да не ме среща.Имам и лоши черти.
shturetc
на 07.10.2020 в 23:43:52 #26Бурсук-новобранец,туй де щИ лепна само докторите-патолозинще го разказват...на опечалените ти близки.
shturetc
на 07.10.2020 в 23:40:44 #25Джаб,не сЪ набутвай между шамарите
Допитай се до пиячи ,кЪт Бичкията(два метра мъж) и ОЧЗ!
ЩИ спестят някой лев
Ама удоволствието,както би рекъл Панайот,цена няма
shturetc
на 07.10.2020 в 23:23:12 #24Инак поне четирима чорбари от форума в момента ти стискат палци да се не срещаш 1:1 с мен,за да не загубят форевър верен лоИшки прупс
shturetc
на 07.10.2020 в 23:14:42 #23Май забави се,тюфлек,оттатък. Май *** ти станал е на нечий черен чеп придатък? Ако искаш мощен кyр. лапай моя щур папур.
shturetc
на 07.10.2020 в 22:48:25 #22Хюмне,разлигавения ти от възбуда дирник го предостави в еротичния сайт на девойката ,де ти е пратила номера на телефона си. В соортни сайтове не ти е мястото,новобранче недоклатено!
shturetc
на 07.10.2020 в 22:34:12 #21Виж с'я,куха,лоИшка лейко,ни акъл смятам да ти набивам ,ни уй в сърбящия те,червендалест дирник. У лево!