"Жълто-черната" общественост стартира мащабна кампания за събиране на средства за закупуването на дълга към КТБ (фирма Рент Мениджмънт), информира официалният сайт на Ботев Пловдив.
Дългът е на стойност 565 000 лева и на практика застрашава съществуването на пловдивския клуб.
За целта е отворена банкова сметка, в която феновете могат да направят своите дарения. Сметката е направена само и единствено за кампанията и събраните в нея средства ще отидат за погасяването на дълга.
Кампанията е подкрепена от фенските организации в "жълто-черната" публика. В момента тече подготовка и по още няколко инициативи от феновете за събиране на нужните средства.
Според ръководството на Ботев, събирането на средствата би било ясен знак към всеки заинтересован инвеститор за огромната фенска маса, която пловдивския отбор притежава.
USD
CHF
GBP
shturetc
на 07.10.2020 в 22:13:48 #20Хюмне-ибрикчийче, съмнения за лявото платно,у което се друсаш,нямам никакви...ама не ми пречиш--ораанжевоо прасееето,орааанжевооо хюмнетооо...за теб химн ще да е
Майка ми е жива и здрава.
Това че си прост на квадрат и не хващаш що ти се дъма е по-притеснително,ама....може би е нормално за умряла ,комунистическа свиня у настоящ припд(ронин) на който си е разтлал катуна на Народна армия
shturetc
на 07.10.2020 в 21:53:29 #19Ловешки припок,Левски и левскарите не ни мисли,мушмул умрял. Твоя свинктер свири погребалния марш на Цецка от,де 9.09.2016-та. Ся ясно,че си върл фен на лоИч,утре на Металург Пк ...Такива умреляци,кЪт' теб са ми ясни Мама ми умря,ама и комшийката стаеа за мама...стига да я орипознаем няколко плиткоума.
shturetc
на 07.10.2020 в 21:31:35 #18Нещастното хюмне,де е краднало лика на едногова,де нивгаш не би приел мръснишките ,свински,оранжевочервнобоклушки в гузоврътки умело върти гъзяга и свирня с нея прави. Класик. Класически пИдИразин,демек
zhelyo-zhikov
на 07.10.2020 в 21:19:55 #17Винаги са били дома на ЦСКА (до тук добре),а свинщината с Литекс и тя ли е от парка на свободата? Без Боко и крадлев нямаше да има ЦСКА-СОФИЯ, според теб Лупи не можеше ли да фалира ЦСКА ? Всичко беше уредено преди изваждането на Литекс в мача с Левски.
shturetc
на 07.10.2020 в 21:19:00 #16Демек,която и да е шафрантия с изути гащи се намъкне на комунистическия коптор Народна армия,било Металург Пк,Марек НаДупница,Нефтохимик умрелници(ама с пИдала Стойко Сакатлиев Малоумников начело) все ще са ЦДНА? Туй простия комунист тъй си се ражда,дагойба. Как диша докато живее с тилкова малко мозък един Господ знае
shturetc
на 07.10.2020 в 21:06:05 #15Жельо ,и ти кво,очакваш хомичуса-литексар да ти отговори? Очакваш да си признае,че е пИдИразин най обикновен? Че те,ако бяха мъже, щяха да избият схемаджиите,де претреепаха стааарото прасе с правата лопата у зурлАта и налапаха микренския буй. За коматевци и дума нЕма да обеля,освен,че се гътнаха далеч преди деветосептемврийци. Аман от припсове
zhelyo-zhikov
на 07.10.2020 в 20:52:34 #14Религия,нали през тези мандати Литекс спечели 2титли и се премести в София, хвалиш се групи в ЕКТ,имате купа от В група, ще снимат филм за героизма срещу Базел,дадоха ви Армията и Панчарево без търг или конкурс, взехте емблемата на ЦСКА с държавни пари, създадено е съвместно дружество с държавата, намалиха цената на Армията с 10млн.лв. Е какво повече Бойко да направи за ЦСКА-София?
zhelyo-zhikov
на 07.10.2020 в 19:26:52 #13Киряков,Литекс не си смени името на ЦСКА-СОФИЯ ,ама хич.
stoyan-kiryakov
на 07.10.2020 в 19:03:41 #12Оф забравих, не само емблема и задължения, те и името си смениха, вече са БотевЪ.
zhelyo-zhikov
на 07.10.2020 в 18:40:29 #11Колко собственици,техни синове,директори,менаджери,шефове на школи,треньори и футболисти на Металик Сопот са отишли в Ботев Пд??? Оранжевите армейци нямат срам,не че не го знаят всички. Освен Олимпик-Берое, Локомотив Кн. и Литекс-Етрополе-Луковит-София не се сещам за подобна свинщина и лайнарщина.
stoyan-kiryakov
на 07.10.2020 в 17:56:05 #10***= keнеф
stoyan-kiryakov
на 07.10.2020 в 17:55:18 #9***, ами загива българския футбол. Ние това от Мтел лигата още го дъвчем, ти сега се сети. Иначе по темата: Кирчо вместо да си прави сателит в Требич, може да налее тези пари в Ботев и да спаси един отбор от футболен град. Па макар и без емблемата на Ботев и не платил и стотинка за фалита си, но поне феновете си го припознаха и новата емблема припознаха, той требич същия, само дето няма фенове, Ботев поне има
ChernotoVlechugo
на 07.10.2020 в 17:14:47 #8Сопутки да ходят да лапат на Тиквата и Пеевски, да гледат и да учат от сините курвентии
blue_canary
на 07.10.2020 в 16:49:01 #7Пара бол
blue_canary
на 07.10.2020 в 16:47:56 #6Само аз ще ги дам тия стинки,все пак не съм некъв пробит селски припс на квартира в Шопландия.
hellios
на 07.10.2020 в 16:44:54 #5Сопотски п.утки, преди няколко години викахте на Армията Лупи подари ми акция, ей ся ви е в г.ъза
BEST
на 07.10.2020 в 16:32:46 #4Къде е сметката?
BEST
на 07.10.2020 в 16:26:02 #3Къде е сметката?
Apostola
на 07.10.2020 в 16:19:48 #2Къде си,бе Кокошка?Няма кой да коментира фалита на говедата. Пловдивски ориндж.
loko-pd
на 07.10.2020 в 15:17:47 #1Смс на 1912.