"Трибедреникът е една много интересна геометрична фигура, тя изглежда горе долу така - това е четириъгълник с три равни страни, а сборът от тези два ъгъла е 120 градуса. Той притежава много интересни свойства и благодарение на тях могат да се създават интересни задачи."
Твърдението е на 15-годишният Мартин Димитров, е че е осмокласник като всички останали. Но не съвсем. Заради разработения и защитен от него реферат на тема "Трибедреникът и неговите свойства", Мартин е приет за студент. Но той предпочита студентството да почака.
USD
CHF
GBP
Сърбин
на 08.07.2007 в 08:36:06 #23отдалече
на 08.07.2007 в 08:08:56 #22mornar
на 08.07.2007 в 08:05:32 #21отдалече
на 08.07.2007 в 08:03:27 #20отдалече
на 08.07.2007 в 07:56:59 #19Asparyx
на 08.07.2007 в 07:56:39 #18отдалече
на 08.07.2007 в 07:55:04 #17отдалече
на 08.07.2007 в 07:47:13 #16Asparyx
на 08.07.2007 в 07:44:59 #15zilion
на 08.07.2007 в 07:44:16 #14mornar
на 08.07.2007 в 07:41:06 #13Asparyx
на 08.07.2007 в 07:34:35 #12confederacy
на 08.07.2007 в 05:07:37 #11Сърбин
на 08.07.2007 в 04:37:27 #10Asparyx
на 08.07.2007 в 03:39:40 #9SVETLAna
на 08.07.2007 в 02:44:04 #8Baba Vra4ka
на 07.07.2007 в 22:00:39 #7E
Нео
на 07.07.2007 в 21:44:19 #6котка
на 07.07.2007 в 21:20:53 #5DPGC
на 07.07.2007 в 21:19:06 #4