Сред участниците на VIP Brother 2 са водещата на „Горещо" Венета Райкова и нейният съпруг Тишо, който бе участник в първия Big Brother.
Това стана ясно на дадената от организаторите на шоуто пресконференция.
Според информацията в Къщата ще влязат още семейната двойка Азис и Китаеца, певиците ДесиСлава и Ан Джи, както и приятелката на милионера Иван Зографски Роси Новева.
Главният редактор на реалити шоуто Ники Николов допълни, че около 50% от участниците са искали определени суми пари, за да влязат в Къщата.
„Това е нещо нормално", каза Николов и допълни: „Все пак тези хора търпят финансови загуби, докато се вътре."
Повече от 2 милиона лева ще бъдат инвестирани в този нов сезон на реалити шоуто VIP Brother 2.
Според съобщената информация този път Big Brother щe бъде особено добър към участниците.
Съквартирантите ще разполагат с голям бюджет, а също така няма да има глоби при нарушаване на правилата.
За първи път в Къщата ще има гардероб, в който участниците ще могат да подредат своите дрехи.
Сред новите придобивки на Къщата са парна душ-кабина, масажиращ стол, дори мини голф игрище.
Другата новост е, че ще има пощенска кутия, в която съквартирантите ще получават съобщения от хора от външния свят.
„Искаме да видим какво става, когато всичко ти е наред. Когато си имаш всичко, правиш каквото си искаш", мотивира разкоша в Къщата Николов.
Той съобщи, че в момента в Къщата също има хора и добави, че това са двама известни българи, които ще се покажат по време на лайфа за откриването на шоуто.
Тяхната цел ще бъде да разведат зрителите из Къщата и след това ще я напуснат, обясни Николов.
Първата мисия ще бъде дадена на съквартирантите още в сряда, като сред имената на плануваните мисии изпъкват имена като: „Две очи разплакани", „Яйцата на раздора", „Битката на гигантите".
Относно номинациите, Николов добави, че те ще бъдат два пъти седмично.
Краят на шоуто е планиран да бъде на 23 април, а победителят ще получи 100 000 лева.
USD
CHF
GBP
namonaraqnaq
на 26.03.2007 в 13:31:43 #43namonaraqnaq
на 26.03.2007 в 13:14:01 #42иванчо
на 26.03.2007 в 12:28:45 #41KategorieC
на 26.03.2007 в 12:21:45 #40KategorieC
на 26.03.2007 в 12:19:19 #39samoray
на 26.03.2007 в 11:41:47 #38posetitel
на 26.03.2007 в 11:32:15 #37gruh
на 26.03.2007 в 11:07:01 #36Иванко
на 26.03.2007 в 11:05:41 #35namonaraqnaq
на 26.03.2007 в 09:59:31 #34namonaraqnaq
на 26.03.2007 в 09:57:08 #33Problem
на 26.03.2007 в 09:40:12 #32Rocancourt,
samoray
на 26.03.2007 в 09:35:20 #31Rocancourt
nono
на 26.03.2007 в 09:15:07 #30Rocancourt
на 26.03.2007 в 08:59:16 #29samoray
на 26.03.2007 в 07:30:17 #28samoray
на 26.03.2007 в 07:23:13 #27ImperatorA
на 26.03.2007 в 06:37:42 #26sunay_r
на 26.03.2007 в 06:08:16 #25ImperatorA
на 26.03.2007 в 00:22:57 #24kuk