„Атаките" срещу премиера Бойко Борисов продължават. След като вчера на няколко места в София се появиха билбордове с надписи " ще уволня Бойко Борисов", от днес вече е активен и уеб сайт, който „реже главата" на министър-председателя.
До момента над 2130 души са „уволнили" Бойко Борисов.
ССИ: И без билбордове искаме оставката на Борисов
Още...
На уеб страницата е изписано загадъчно съобщение "Хронометърът вече работи!", като се пояснява, че повече информация ще бъде предоставена на 17 юли 2011 г. в 13 часа. Дигитален часовник пък отброява оставащите дни, часове и минути до 17-ти.
Сайтът е с изключително добра защита. Домейнът е купен и защитен в Аризона, САЩ, а самият хостинг е в Холандия.
Тези „атаки" се появяват само няколко дни след друга безпрецедентна за страната ни акция, която бе организирана от социалната мрежа Фейсбук - "Един ден без Бойко Борисов."
USD
CHF
GBP
mrKrastev
на 12.07.2011 в 17:55:47 #86psp_11 | 12.07.2011 19:48 този сайт работи единствено на принципа на това, че ти става любопитно какво ще стане ако натиснеш. Просто в началото дава малко информация и любопитството надделява. И ако натиснат 1 милион човека ще свалите ли бойко тъпото? Съмнявам се и 10 милиона да натиснат. Просто е без значение.
psp_11
на 12.07.2011 в 17:48:55 #85MAЙOРA | 12.07.2011 19:44 Този сайт не отчита уникалност на клика. Всеки може да натиска колкото и иска. Коментарите под статията също не отчитат уникалност на писанието. Има хора, които пишат едно и също по 100 пъти, независимо от статията..
mrKrastev
на 12.07.2011 в 17:47:23 #84MAЙOРA | 12.07.2011 19:44 ЪЪ верно ли бе?
psp_11
на 12.07.2011 в 17:45:09 #83Distributed | 12.07.2011 19:32 Както е казал кардина Ришльо: Накарай някои да напише едно изречение и аз ще намеря за какво да го обеся..
Минувач
на 12.07.2011 в 17:34:11 #82С тези си инфантилни акции БСП само се излага и губи интелигентните си привърженици (доколкото все още ги има....)! Дават си парите за антиреклама. Имали - дали. По същия идиотски начин загубиха и предишните избори.
Distributed
на 12.07.2011 в 17:32:49 #81Да не говорим, че достоверността на този напълно анонимен сайт, чиито собствнеик е неясен, е напълно неясна. Този "брояч" може да е колкото си иска тоя дето е писал сайта и да расте колкото си иска.
Distributed
на 12.07.2011 в 17:31:42 #8017 100 човека.. Музиката кърти.. =========== дрън дрън ярина, аз не искам да уволянвам Боко и да изпадаме в политическа криза, защото ако се махне бойко правителство няма да видим и след 2-3 парламентарни изброри, но натиснах да видя какво ще стане. Повечето са така.
Asparyx
на 12.07.2011 в 17:27:42 #79psp_11
на 12.07.2011 в 17:04:07 #7817 100 човека.. Музиката кърти..
Лихваря
на 12.07.2011 в 16:55:34 #77Опозицията май не вижда по какъв начин да злепостави Бойко и почнаха с глупостите.А тези, които са съпричастни с този сайт не знаят какво искат.Единственият премиер, който върши толкова работа, пък те недоволни.Да ви припомням ли, че предишният премиер нямаше трудов стаж в живота си и първият му рабтоен ден беше като министър-председател?Той затова и нищо не направи, защото през живота си не се е захващал да работи...
Justice for ALL
на 12.07.2011 в 16:54:23 #76БоБо, Остават ви само 2 години още на държавна издръжка, комунета. След това сте аут перманентно и да се махате в Сибир, че тук вече е ЕС.

Atanas Kovachev
на 12.07.2011 в 16:46:49 #75Много правилно в заглавието думата "уволнява" е в кавички. Няма кой да уволни премиера, когато народът го харесва и застава зад него!
жунгръц
на 12.07.2011 в 16:22:31 #74NaN | 12.07.2011 17:25 Никът ми е сричка!!! ===================== никой не се интересува от ника ти оНаН
обади ли се на майка си да гласува? 
Николай Стефанов
на 12.07.2011 в 16:16:28 #73Поредната платена акция срещу Правителството и лично срещу Бойко Борисов. Явно има много тъмни икономически кръгове, на които е настъпил много сериозно интересите с добрата си работа. Лошото е, че тези кръгове имат и политически филиали, които искат пак да дойдат на власт. Дано избирателите да не им позволим да осъществят престъпните си планове.
NaN
на 12.07.2011 в 15:25:43 #72ARROGANT | 12.07.2011 17:13 ОНАНИСТ ----------------- Никът ми е сричка!!!
А тази дума и лозунг на БиеСиеПие...

NaN
на 12.07.2011 в 15:21:42 #71ARROGANT | 12.07.2011 17:13 ОНАНИСТ, колкото и да врещиш като клано яре, хронометърът си ЦЪКА! Няма спасение за герб - ОВЦИТЕ! Идва курбан байряма. ------------------- Да не забравиш , цялата квартална организация на БиеСиеПие да се одупите в джамията!!!
После може и да ви резнат нищо , че сте резнати мозъчно...

NaN
на 12.07.2011 в 15:05:35 #70Идиотите взеха да ограничават достъпа!!!
Май кухите тикви взеха да се усещат... 
NaN
на 12.07.2011 в 15:02:39 #69жунгръц | 12.07.2011 16:46 оНаН, разредете малко гласуването с лара, защото след около 15 минути, удряте 10 000 ------------------------ Пърдялник, защо ми блокирахте компа бе идиоти!!!
ИСКАМ ДА ГЛАСУВА-А-А-А-МММ.... 
Минувач
на 12.07.2011 в 14:58:48 #68Защо НЮЗА отделя толкова задълбочено и информиращо внимание (с адрес!!!) за всичко, което се изнася от хората на Антон Кухев, съгласно с финансираната предизборна програма на БСП?

NaN
на 12.07.2011 в 14:58:30 #67Които обича БиеСиеПие да се включи в надпреварата!!!
Само 10 000 000.... хайде-е-е-е....
