„Атаките" срещу премиера Бойко Борисов продължават. След като вчера на няколко места в София се появиха билбордове с надписи " ще уволня Бойко Борисов", от днес вече е активен и уеб сайт, който „реже главата" на министър-председателя.
До момента над 2130 души са „уволнили" Бойко Борисов.
ССИ: И без билбордове искаме оставката на Борисов
Още...
На уеб страницата е изписано загадъчно съобщение "Хронометърът вече работи!", като се пояснява, че повече информация ще бъде предоставена на 17 юли 2011 г. в 13 часа. Дигитален часовник пък отброява оставащите дни, часове и минути до 17-ти.
Сайтът е с изключително добра защита. Домейнът е купен и защитен в Аризона, САЩ, а самият хостинг е в Холандия.
Тези „атаки" се появяват само няколко дни след друга безпрецедентна за страната ни акция, която бе организирана от социалната мрежа Фейсбук - "Един ден без Бойко Борисов."
USD
CHF
GBP
NaN
на 12.07.2011 в 14:56:00 #66жунгръц | 12.07.2011 16:46 оНаН, разредете малко гласуването с лара, защото след около 15 минути, удряте 10 000 ------------------------
Пърдялник, гоним 10 000 000 !!!

NaN
на 12.07.2011 в 14:49:59 #65жунгръц | 12.07.2011 16:48 няма агитация ларва, има гавра с тиквоча и къмпани ------------------- Пърдялник,
smiley11
на 12.07.2011 в 14:49:06 #64Някой няма с какво да си играе и се занимава със създаване на простотии ,Бойко Борисов не заслужава такива изказвания
NaN
на 12.07.2011 в 14:48:19 #63NaN | 12.07.2011 15:42 жунгръц | 12.07.2011 16:46 оНаН, разредете малко гласуването с лара, защото след около 15 минути, удряте 10 000 --------------------- Жунпръц пърдялник нЕма страшно да се посети !!! Всички да гласуваме и да видим насрани червени тикви... Ма много сте прости ...

жунгръц
на 12.07.2011 в 14:48:00 #62само дебилен-малоумник може да реши, че нета е подходяща среда за агитация. =================================== няма агитация ларва, има гавра с тиквоча и къмпани
жунгръц
на 12.07.2011 в 14:46:35 #61оНаН, разредете малко гласуването с лара, защото след около 15 минути, удряте 10 000
mimi78
на 12.07.2011 в 14:45:04 #60гнусните гербери се оодрискаха от страх лайнари прости да ви го сложат в гейските задници миризливи
Jony Bravo
на 12.07.2011 в 14:43:42 #59Нивото на Боковците при коментарите е убийствено. "Интелекта" е неповторим. Като ви наемат да бълвате глупости поне да ви бяха избрали по читави. Ама вожда Ви, като каза висшистите да стават овчари разбирам, кои "умници" е визирал.
NaN
на 12.07.2011 в 14:37:40 #58Карина | 12.07.2011 16:30 Искали били да разгледат, сладурчета ---------------------- Куха лейко-о-о-о!!! Амнезио-о-о, сети се за секирата на Костов на кого помогна да събере най-много гласове....

gruhhhh
на 12.07.2011 в 14:35:52 #57има ли тука комунисти ? признайте си, партизани ниедни, ша ви смачкаммм !
жунгръц
на 12.07.2011 в 14:33:29 #56Lara Croft | 12.07.2011 16:28 освен това позволява гласуване от един компютър много пъти. =============================== ларингса даже няколко пъти е гласувал против бащицата
замисли се какви послания отправяш към форумната герберия драга моя 
жунгръц
на 12.07.2011 в 14:32:08 #55Lara Croft | 12.07.2011 16:23 жуни, би ли ми обяснил как да мина на следваща страница без да НАТИСНА ТУК. А, червен тапанарю? ==================================== каква следваща страница ма ларо?
тва не ти е партийна диплянка, за да я разлистваш страница след страница
и какво имаше на следващата страница като гласува? Удовлетвори ли те съдържанието? 
NaN
на 12.07.2011 в 14:31:58 #54жунгръц | 12.07.2011 16:23 8500 обзалагам се, че поне половината са гербаджийчета, като лара и оНаН, които просто са искали да разгледат, ама от простотия са се отрекли от бащицата --------------------- Пърдялник много правилно си забелязал!!!
Казах и на други ...
а сайта въобще не съм го гледал...
Много сте тъпи , трудно е да се досети тъп соцкомунист на смисъла от това....

Карина
на 12.07.2011 в 14:30:45 #53Искали били да разгледат, сладурчета

NaN
на 12.07.2011 в 14:26:46 #52Заявяваме, че сме готови за предсрочни избори, смятаме ги за необходими, подчерта Местан --------------------------------- Голям вой на сино-червената мъгла и безродни гаджали!!!
Само за две години им свършиха парите, а как ще я карат ако ББ остане още 6 години....

жунгръц
на 12.07.2011 в 14:23:31 #518500
обзалагам се, че поне половината са гербаджийчета, като лара и оНаН, които просто са искали да разгледат, ама от простотия са се отрекли от бащицата

жунгръц
на 12.07.2011 в 14:21:14 #50Lara Croft | 12.07.2011 16:10 И аз гласувах - исках да разгледам сайта - а то няма начин без да гласуваш. ================================== даааа, определено сайта не е направен като за зомбойковци
не може да се очаква от един гербаджия да прецени, че когато пише:
============================
Ако и Вие искате да уволните Бойко Борисов
Натиснете ТУК
============================
това означава, че ако натисне бутона, гласува за каузата
и какво толко за разглеждане има, сеирджийчета безпризорни такива? Това да не са ви турските сериали
принципът е същия ларвичке, цъкаш бутончето и дните на тикветоно правителство изтичат все по-бързо 
NaN
на 12.07.2011 в 14:17:49 #49mimi78 | 12.07.2011 16:04 крайно време е бием шута на мазният боклук не си спомням такава простотия и такива грабежи като сега ------------------------ Как ще си спомниш некрофил нещастин то всички от БиеСиеПие страдат от генна амнезия!!!
То и затова са толкова прости нищо не могат да научат.....

mimi78
на 12.07.2011 в 14:04:12 #48крайно време е бием шута на мазният боклук не си спомням такава простотия и такива грабежи като сега
жунгръц
на 12.07.2011 в 13:50:09 #47Интересно къде бяха когато Масларова само от една сделка се облажи с 16мил. лв. ================================== дай линк зомбойко