„Атаките" срещу премиера Бойко Борисов продължават. След като вчера на няколко места в София се появиха билбордове с надписи " ще уволня Бойко Борисов", от днес вече е активен и уеб сайт, който „реже главата" на министър-председателя.
До момента над 2130 души са „уволнили" Бойко Борисов.
ССИ: И без билбордове искаме оставката на Борисов
Още...
На уеб страницата е изписано загадъчно съобщение "Хронометърът вече работи!", като се пояснява, че повече информация ще бъде предоставена на 17 юли 2011 г. в 13 часа. Дигитален часовник пък отброява оставащите дни, часове и минути до 17-ти.
Сайтът е с изключително добра защита. Домейнът е купен и защитен в Аризона, САЩ, а самият хостинг е в Холандия.
Тези „атаки" се появяват само няколко дни след друга безпрецедентна за страната ни акция, която бе организирана от социалната мрежа Фейсбук - "Един ден без Бойко Борисов."
USD
CHF
GBP
Имeйл
на 12.07.2011 в 11:03:31 #6Oстават 4 10 56 2 Дни Часа Минути Секунди
Имeйл
на 12.07.2011 в 11:00:05 #5Споделете във Фейсбук Хронометърът вече работи! Повече информация ще научите на 17.07.2011 в 13 ч. Ако и Вие искате да уволните Бойко Борисов Натиснете ТУК
draznitel
на 12.07.2011 в 10:54:52 #4Аре и тука. Колко ви плати Тракторчето, а ???
badmf
на 12.07.2011 в 10:52:16 #3Хаха, сайта вече не работи. Интересно как службите реагират мигновено...
Нострадамус
на 12.07.2011 в 10:50:36 #2България ще престане да съществува през 2020.
ТеНеТеМе
на 12.07.2011 в 10:33:16 #1Това да не е пак онуй турче с червените прашки, дето управляваше Информационно обслужване и любеше Сергея? Ама Бойко сам си е виновен, като никой не вкара зад решетките и сега му се качат на главата и си праят ташак с него.