Повече от 50 луксозни автомобила в Пловдив осъмнаха с нарязани гуми тази сутрин. Повечето от тях са собственост на военни служители и на полицаи, съобщи БНР.
Обект на вандалския акт са били коли с марки "Мерцедес", "Пежо", "Рено", "Шкода" и други нови автомобили.
Те са били паркирани пред жилищни блокове на бул. "Цариградско шосе" и квартал "Гладно поле".
При огледа полицаите са установили, че са нарязани повечето от гумите, като при някои автомобили са пострадали и четирите.
Собствениците им изразиха съмнение, че атаката е дело на подставени лица, целящ е да „захранят" отворен наскоро сервиз за автомобилни услуги.
USD
CHF
GBP
NoNames
на 24.02.2008 в 05:16:30 #26Firstwave
на 23.02.2008 в 21:37:39 #25Asparyx
на 23.02.2008 в 21:07:28 #24spravedliv
на 23.02.2008 в 18:28:51 #23Kiba
на 23.02.2008 в 18:24:48 #22spravedliv
на 23.02.2008 в 18:15:24 #21astral-projection
на 23.02.2008 в 17:25:34 #20sh0Ck
на 23.02.2008 в 16:46:57 #19bjork
на 23.02.2008 в 15:38:33 #18Shinobi
на 23.02.2008 в 15:24:46 #17MOPE
на 23.02.2008 в 14:55:09 #1650
boris
на 23.02.2008 в 14:06:26 #15Dinamit
на 23.02.2008 в 13:37:40 #14всезнайкото
на 23.02.2008 в 13:25:44 #13мнението ми
на 23.02.2008 в 11:11:17 #12очевидец
на 23.02.2008 в 11:10:53 #11очевидец
на 23.02.2008 в 10:48:03 #10Расъл у Расник
на 23.02.2008 в 10:40:34 #9evrodeputat
на 23.02.2008 в 10:37:02 #8Gio
на 23.02.2008 в 10:26:49 #7...