Тимът от Серия "Б" Пескара проявява сериозен интерес към Валери Божинов. Това твърди известният журналист Джанлука Ди Марцио.
Валери в момента е свободен агент, след като напусна Ботев (Враца). Нападателят поддържа форма със Септември, като дори днес игра 30 минути в контролата с Фарул.
Пескара иска да се подсили в атака. От ръководството вече са се свързали с 34-годишния Божинов, който е дал съгласието си да се завърне на Ботуша. Сега Валери очаква окончателното решение на шефовете на втородивизионния тим.
Нападателят е готов веднага да пътува до Италия, за да подпише договор.
Треньор на отбора е бившият съотборник на Божинов в Ювентус Никола Легроталие.
USD
CHF
GBP
steiner
на 05.02.2020 в 20:44:39 #9Те повечето ви легенди са точно такива.
blue violence
на 05.02.2020 в 20:09:08 #8Не разбирам защо тоя дебелогъз кратен се счита за голям левскар и едва ли не синя легенда!Тоя бездарник в четири мача с истинската чорба нямаше отправен удар към вратата!Свършил е отдавна с футбола а има наглостта да плюе по Хубчев и да сърди че не е в Левски!Чиба от тука ,куче без хабер но!
УмеренЦСКА
на 05.02.2020 в 19:49:29 #7Не можах да намеря някоя статия по темата от Крум Савов. Преди доста години този наш виден журналист сътвори темата за "момчето от Горна Охряховица, което с торбичка на рамо тръгна да покорява Европа"... ...Нямам нищо лошо против тия, които си вадеха хляба с мозъкопромиване на българите...А сега кой как се е уредил в новото време е "тяхната съдба". Някои прости българи в тия времена някак си оживяха без да се цанят "мозъкопромивачи"...
steiner
на 05.02.2020 в 19:10:33 #6Сега Валери очаква окончателното решение на шефовете...... Дано не е,като окончателното решение на еврейския въпрос.
УмеренЦСКА
на 05.02.2020 в 18:07:24 #5"Нападателят е готов веднага да пътува до Италия, за да подпише договор." ...Ох, бедни, бедни Валери, къде беше и къде попадна!... И в Ботев Враца не успя да пориташ ефективно топката, за Италия си мечтаеш...
KOH_be_KOH
на 05.02.2020 в 18:04:20 #4Наивен и простоват добряк е той, не е лош човек. Дано захлеби последно 10! Наздраи, Божинка! И само тесни пичетa!
Cantona7
на 05.02.2020 в 17:43:24 #3Дано да му върже! —————————————————————————————————————— На Божинов винаги му връзват - къде жени,къде отбори
Ohliovski_reboot
на 05.02.2020 в 17:21:11 #2"Завръща се" кога подпише. Засега само "се нада".
Cantona7
на 05.02.2020 в 17:16:05 #1Ей,това Божинче бе,пак се уреди !