След два емоционални двубоя от четвъртфиналната фаза на Шампионската лига, петъчната вечер ни предоставя може би най-вълнуващият сблъсък в Топ 8 на най-престижната европейска клубна надпревара. Един срещу друг се изправят футболните Барселона и Байерн (Мюнхен). Големите фаворити за трофея си дават среща в Лисабон, като всичко между тях ще бъде решено в един директен мач.
С оглед доминацията, която имат над своите опоненти, към този момент фаворити на специалистите за мюнхенци. Барса, с Лео Меси, в състава си, обаче никога не може да се смята за обречена. Всичко това ни кара да очакваме с трепет развръзката на тази футболна класика.
Двата отбора излизат за двубоя в коренно различни позиции. Докато баварците се стремят към требъл след първото място в Бундеслигата и спечелената Купа на Германия, то за каталунците Шампионската лига е последният шанс за отличие в този объркан сезон.
Наставниците Кике Сетиен и Ханзи Флик не могат да използват част от френските играчи в своите отбори. В Барса под карантина е поставен Тодибо, докато Умтити е контузен. В лагера на германците пък с травма е Бенжамен Павар.
Двубоят на "Естадио да Луж" ще бъде ръководен от словашкия арбитър Дамир Скомина, с помощници Юре Прапротник и Роберт Вукан. Със системата ВАР ще се занимава Масимилиано Ирати от Италия.
USD
CHF
GBP
09.09.16
на 14.08.2020 в 20:41:06 #27Последният отбор който е вкарвал 5 гола на Барселона в Кеш е великият Левски
El Marcone
на 14.08.2020 в 20:38:24 #2610..................
bobi_raf
на 14.08.2020 в 20:37:23 #25Майор Майор Здраве и берекет!
dimitar-bozhilov
на 14.08.2020 в 20:36:48 #24Ало Редакторчето, ти пиян ли си??? Я си прочети глупостите, които си написал!!! Фризман
. Сержи Роберто заменен на полувремето, но подава за гола на Суарес!!! Ти луд ли си или да???!
blue_canary
на 14.08.2020 в 20:32:26 #23Тая полска к.урва Левандовски ми играе на сечено и не ще да бележи.
german
на 14.08.2020 в 20:31:29 #22Я...
bobi_raf
на 14.08.2020 в 20:21:03 #21ибемти спектактуларнио момент. марш у школото неграмотник
El Marcone
на 14.08.2020 в 20:19:23 #2010 ......................
bobi_raf
на 14.08.2020 в 20:19:12 #19збогон, кypви
XAN_lil
на 14.08.2020 в 20:18:34 #18Така е, не виждам нищо особенно в играта на Байерн
Просто Барса е трагедия
Никаква халфова линия, само статисти...
И това не е от сега, а от 1,2 год я караме по инерция
Ай на всички
naigolemiq
на 14.08.2020 в 20:04:54 #17Байерн не са големи... Барса са слаби и правят брутални и смешни грешки!!!
kondi
на 14.08.2020 в 20:01:35 #16Голям Байерн! Дали Пръца ще вкара почетен гол?
naigolemiq
на 14.08.2020 в 19:58:12 #15Мача е хубав мойте са много зле, но при 1:1 ако беше влязла гредата и на Меси после удара друго развитие щеше да има за това е интересно, защото нищо не се знае. Иначе нека Байерн да вкарва, че най-накрая да се светнат мойте хора, че трябва да махнат президента и да има нови избори! Мача е ТОП!
naigolemiq
на 14.08.2020 в 19:56:47 #14Мача е хубав мойте са много зле, но при 1:1 ако беше влязла гредата и на Меси после удара друго развитие щеше да има за това е интересно, защото нищо не се знае. Иначе нека Байерн да вкарва, че най-накрая да се светнат мойте хора, че трябва да махнат президента и да има нови избори! Мача е ТОП!
85YS
на 14.08.2020 в 19:56:00 #13Bayern, Bayern über alles
blue_canary
на 14.08.2020 в 19:51:50 #12Такова размазване не бях гледал от мача Германия- Бразилия.
El Marcone
на 14.08.2020 в 19:47:58 #11blue_canary, колега недей разчита на съжаление у немски отбор
.Ако не се намеси съдията/а той вече го прави/,Уефона отиват на 10-ка
blue_canary
на 14.08.2020 в 19:44:33 #10Ся второто два гола на Левандовски и им пишат отличен без да им мигне окото.
blue_canary
на 14.08.2020 в 19:36:22 #9Ива тия шваби,майна.От къде го вадят тоя въздух за тая преса с 6-7 човека в полето на Барса.
Направо ги газят тия испански балерини.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 14.08.2020 в 19:32:34 #8Червени богове
тази година шампиони