Футболиститe на Челси ще направят шампионски шпалир на Ливърпул. "Сините" от Лондон ще приемат новия шампион в двубоя от 35-ия кръг на английската Висша лига, който се играе в неделя на "Стамфорд Бридж".
"Ще го направим, това е традиция, те го заслужават. Нашите играчи вероятно също искат да бъдат в такава ситуация един ден.
Що се отнася до разликите между двата отбора, те намаляват с течение на времето. Надявам се, че един ден Челси ще спечели титлата", каза мениджърът на Челси Енцо Мареска.
USD
CHF
GBP
MM61
на 03.05.2025 в 06:24:45 #2То пьк говедата,като няколко пьти вече правят шпалири на Разград,сигурно станаза шампиони...
tundzhaka
на 03.05.2025 в 06:17:19 #1Да четат припоците. С тяхното неуважение към скъперника , и начина по който се мислят за голямата работа титла никога няма да видят.