Екипът на Александър Томаш от Берое е един от вариантите за нов треньорски щаб на ЦСКА от лятото. В момента "червените" търсят спешно наставник, след като Любослав Пенев си тръгна преди решителните мачове от първенството.
През последните години Томаш, Косьо Мирчев и Тодор Кючуков работят доста добре в България. Първо стигнаха с Верея до бараж за евротурнирите срещу Левски, като малко не им достигна да победят "сините".
Сега с Берое си осигуриха четвъртото място в първенството, без да имат селекция като в Борисовата градина.
Постоянен вариант остава и Стойчо Младенов, който обаче има перфектен договор с казахския Кайсар и се движи доста добре в първенството. И компенсацията му е доста сериозна сума, което ще бъде огромна пречка за привличането му, съобщава "24 часа".
ЦСКА записа пореден нулев сезон. "Армейците" имаха още един шанс да се борят за титлата, но завършиха 0:0 с Лудогорец в София пред претъпканите трибуни на стадион "Българска армия". Решителният момент бе още в началото, когато Али Coy прати в небесата топката от дузпа, свирена за игра с ръка от защитник на гостите.
Така "червените" остават на три точки от разградчани, които са на крачка от осмата си поредна титла. На тях им предстоят мачове срещу отбори, с които нямат проблеми този сезон, а неудобният Черно море ще трябва да им гостува.
ЦСКА пък има Вечно дерби срещу Левски, като досега през сезона "червените" нямат гол срещу тима от "Герена". В последния кръг "армейците" приемат Ботев (Пловдив), който ги превърна в абонат за купата и първенството.
USD
CHF
GBP
Beroe 1916
на 13.05.2019 в 08:13:55 #14Заглавието трябва да е Томаш фаворит за треньор на Литекс.Не го даваме никакъв шанс няма.И да отиде след 6 месеца ще го изгонят.
Тунчо
на 13.05.2019 в 08:10:09 #13Джак,ха на здраве...щях да кажа,че рано си почнал,но като се замисля при вас си е вече ракиино време.Давай и не се плаши....ние сме истински врагове на алкохола и трябва да го унищожаваме. От 40г го обяснявам това на моята баба,но не ще да слуша и слухти като невестулка
Тунчо
на 13.05.2019 в 08:04:41 #12JackMarston на 13.05.2019 в 10:52:30 #23 Бате Туни, минавал ли си днес през гаража? Какви бутилчици са скрити там? ============================================== Един комшия преди няколко дена ми подари бутилка с джин,за това че му отпуших улуците. Такива балъци са тия бозовите тука,че една стълба няма в гаража,а ръцете му, както викаше баба ми, в "г*ъза са му заврени".Та Гарирал съм я под рафта,за да не бие на очи. Малко пезевенско пиене е това, но ще го пробвам призори.
Тунчо
на 13.05.2019 в 07:58:14 #11Припсове,не знам дали с увредените си мозъци може да хавата,но не останаха много бившите ЦСКА-ри които са склонни да асоциират имената си с микренския фалшификат. Даже са по малко от пръстите на едната ми ръка...За един пламен Марков се сещам и той е на платен пост при оранжавите. За пенсионерите Бате Петьо и Пената...тях с по една чорба и малко концентрат гнома ще ги държи докато мърдат.Цяло чудо е че Любо се нахендри така,но добре,че бързо се изнесе от фекалиевата яма.Балък с червена история трудно...Евентуално Стойчо,но за негова селекция гнома пари няма да отпусне.
StefanVT
на 13.05.2019 в 07:54:51 #10"....ЦСКА пък има вечно дерби срещу Левски, като до момента е единственият тим от всички 14 в елита, включително и Верея, който не е вкарал гол на "сините", ..." Ако не се лъжа и Славия не ни вкараха гол
Тунчо
на 13.05.2019 в 07:46:07 #9Този младеж трябва да е тотално луд за да поеме следващата партида негро-маймуни, която Стойкас ще събере по джунглите и зоните за бежанци. В процес ще му продадът 2-3 от останалите читави българчета ... иронично ще го оплюят с декларация,а в процес ще бъде изритан от оранжавия мутант и набеден за пълен некадърник заради това,че примати(които до вчера са се замеряли с кокосови орехи по палмите) ,не знаят даже към коя врата да ритат футболната топка.Нещо като Любо Пенев-2. Остави другото,ами Томаш е близък с Бербатов,а въпросния упорито страни от всичко което има общи допирни точки с оранжавия абсурд. За сметка на това Бербатов с желание ходи до обеля примерно и често позира там.Не скъпи ми припсове,вероятно новия ви дресьор на екзотични видове ще е някое безгръбначо за което никой от вас не е чувал до назначението му. Някой дето се кълчи в кръста и прилича много на емблематичния "господин"(повече приличащ на джендър-травестит) "никой"- Ел Ментестро.
zahari-georgiev
на 13.05.2019 в 07:23:38 #8Джак,от години лоча само бира ,дори и кафе не пия,с вода се мия и къпя
zahari-georgiev
на 13.05.2019 в 07:07:08 #7А на карнобатския гном,женка му винаги играе с пресъхнала джиджаФка срещу 14 мъжки членове,а той стои и си лъска бастуня
карнобатска гроздова
на 13.05.2019 в 06:48:10 #6То на литекс е лесно да си треньор, като всеки мач играеш 14 на 11
ChernotoVlechugo
на 13.05.2019 в 06:32:47 #5Йешич не е лош избор, както и Стойчо говедоебец
edin_chovek
на 13.05.2019 в 06:10:49 #4Томаш е слаб треньор и кух празнодумец . Всичките му интервюта са пълни с високопарни фрази къв Моуриньо е и е запомнил няколко клишета , които ги ляля през 3 дена тип "футбола се играе с горещо сърце и хладен разум" То ако ще е Томаш , Ицо Янев по я разбира тая игра . Ама аре да не е нито един от двамата
gycho-popov
на 13.05.2019 в 06:03:19 #3Да беше погледнал поне програмата, преди да пишеш ==================================== По програма слеващият мач на Берое е с Микре! Томаш хубаво да разтвори бузите, защото иначе няма да го вземат в Микре!
gycho-popov
на 13.05.2019 в 05:21:18 #2Баламосват го за да се одупи по-добре!
Lucho0046
на 13.05.2019 в 05:13:14 #1До преди месец, беройци искаха той да напуска. Сега вече треньор на ЦСКА ги правят :Д