Наставникът на ЦСКА- Стамен Белчев остана разочарован след равенството 2:2 с ЦСКА 1948 в първия кръг на Първа лига. Специалистът заяви, че пропуските пред вратата на домакините са коствали загубените две точки на старта на сезона.
"Мисля, че стана един добър мач. Тотално надиграхме отбора на ЦСКА 1948, но за съжаление малшансът пред вратата на противника и неумението ни коства тези две точки. При първия гол имахме много лоша организация, а при втория гол ни вкараха след наша грешка. Вкараха ни два гола от трите атаки, които имахме. За щастие показахме характер. Пропуските пред тяхната врата ни костваха победата.
Ахмед Ахмедов показа много добри позициониране при головете. След изравнителния гол малко вдигнахме темпото, но трябваше да бъдем още по-настоятелни пред вратата на противника. Може би се надяваха, че противникът ще се бие сам. Казах им сега в съблекалнята, че това е недопустимо. Разочарован съм, не съм доволен в никакъв случай. Отстъпихме в единоборствата може би, трябва да обърнем там внимание.
Не трябва да бъдем изнервени, това не трябва да се допуска, всеки мач трябва да подхождаме по един и същи начин. Всичко зависи от нас, ако бъдем по-скоростни в атака, ако сме по-агресивни, със сигурност ще се поздравим с победа над Ботев (Пловдив)", каза Стамен Белчев.
USD
CHF
GBP
11_best
на 07.08.2020 в 20:17:05 #7Трябва да си тотален глупак, че да си напишеш оставката още в първия мач. Лично аз му давам 4-5 черни точки на Белчев: сбърка състава, сбърка позициите на футболистите, смените, когато не бяха принудителни бяха плачевни, психическа подготвка за влизане и водене на мача зле. Как можа да му хрумне да играе схема, в която крилата са най-важни, при положение, че читав футболист няма за фланга, не ми го побира съзнанието. Ако нещо трябва да се случи, трябва да се дадат пари за треньор. Иначе да връщат Ицо Янев и Владо Манчев, Тошко Янев или нещо от сорта, те поне са наши момчета и е по-безболезнено да се учат на гърба на ЦСКА.
disaster
на 07.08.2020 в 20:10:02 #6успях да хвана само второто полувреме и наистина с изключение на последните 10 минути, тотално надиграхме числото, ако не беше поредния пропуск на алито ги обръщахме...странно ми е друго...какво сме играли първото полувреме и как се е стигнало до 2-0...за мен или грешна настройка за мача или сбъркан състав и тактика от тренера...
bravebg
на 07.08.2020 в 19:41:58 #5Бай Стамене, страхлив си и нямаш идея как да развиеш тактически един мач, още по-малко как да се адаптираш ако нещо не се получава.... обикновен физкултурник, който може да нареди футболистите да си тренират упражнения за физическа подготовка и умения с топка, да държи на ред и дисциплина, но до там.... съвременния футбол е нещо много повече и като психология и като тактика и като заучени разигравания и позициониране.... далеч си ти от тия неща....
kyp_kamo_nanyp
на 07.08.2020 в 19:35:52 #4Да завършиш със зор наравно с отбор, в който опитните са в предпенсионна възраст, в добавка с четирима дебютанти идващи от трета дивизия и да твърдиш, че си ги надиграл ...? В последните десетина минути се игра пред вратата на белите в този мач!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 07.08.2020 в 19:31:31 #3Естествено,че точките са най-важни
litex-mikre
на 07.08.2020 в 19:25:50 #2Какво си надиграл бе хасковски селяк
Погледнете му само тъпото изражение на тоя слабоум,като на крава която пасе на воля
Благодари се на шуменския пе-дераст станислав тодоров,че ви буташе зверски с измислени фаулове,иначе резила ви щеше да е пълен,сельо
Red Scorpion
на 07.08.2020 в 19:23:45 #1Абе , кво сме надиграли? Числата се бяха окопали и си играеха играта ,на контра и защита, нашите спяха ,нямаха идея как да атакуват.Вратаря сменяй ,и тоя Занев няма място като титуляр.Пълен таЩак сме за сега.Вместо да ги змачкаме след втория гол ние неможем да изнесем топката, бавна и безидейна игра.