Зюмюр Бютучи коментира раздялата си с ЦСКА по взаимно съгласие. Преди две седмици националът на Косово бе пратен във втория отбор по решение на старши треньора Душан Керкез, което сложи край на кариерата му в столичния гранд.
Крилото с норвежки паспорт публикува стори в Instagram, в което се сбогува с отбора и феновете на ЦСКА.
„Днес постигнахме взаимно споразумение за раздяла. Искам да благодаря на всички от ЦСКА за това ново и много различно изживяване, като искам да пожелая на феновете, играчите и треньорите всичко най-добро занапред“, написа Бютучи към снимка пред изпълнения с фенове гостуващ сектор на "Лаута" от миналия сезон.
USD
CHF
GBP
Слaва
на 19.08.2025 в 13:26:38 #2Тъпунчо, аз благодаря на Господ, че има такива като теб, които да ни покзват какво означава човешка измет и до къде никога не трябва да стигаме!
Тунчо
на 19.08.2025 в 13:16:20 #1Да благодари и на трансджендърските им майки