Елиминирането на латвйския Лиепая в Лигата на конференциите осигури на ЦСКА сериозно изкачване в ранглистата на УЕФА.
"Червените" вече са на 115-о място, а преди старта на еврокампанията тимът бе на 137-а позиция. Коефициентът на столичани, който е базиран на представянето през последните 5 сезона, е 10.
На практика 31-кратните шампиони изпревариха едно цяло първенство отбори, ако приемем, че най-големите шампионати са с по около 20 тима.
Зад ЦСКА останаха Слован, Яблонец, Брьондби и други.
USD
CHF
GBP
german
на 31.07.2021 в 14:13:53 #45г-н магнит, именно заради цола драгойчева, др.Сталин пуска мокра обществена поръчка за главата на троцки
обаче, рамон меркадер се объркАл и утрепал друг човек,
, лев троцки оцелява и до края на живота си отмъщава на сталин и Л-С щото му качвали паметника по разни върхове
cvetomirmagnitski
на 31.07.2021 в 13:56:09 #44Известна е трагичната любов на Цола Драгойчева с Троцки
Un amore grande
Сталин също не е безразличен към Драгойчева, но е отхвърлен
В резултат, любимия на Драгойчева Левски изпада в немилост
Из аналите
german
на 31.07.2021 в 13:50:37 #43...всъщност причината е чисто техническа, в световния радиообмен, на честотата на която е предавало радиото е била регистрирана именно Варна
german
на 31.07.2021 в 13:47:27 #42ватерло, за радио Варна знам от първа ръка
моят тъст, светла му памет, беше известен варненски радиожурналист
започнал е по онези времена, още като стажант
german
на 31.07.2021 в 13:41:41 #41фанта, пропадането на дунав рс е несравнимо със злините които бкп, международният комунизъм, IV интернационал и лично троцки са причинили на левски-спартак
злини, достигнали своя апогей със заповедта да паднат от днепър, иначе... Сибир
german
на 31.07.2021 в 13:30:09 #40преименуването на Варна в Сталин
си е останало на хартия, нямало е един кореняк варненец да нарича града си - Сталин
дори радиото започвало своите излъчвания така "говори радио Варна"
VLAD
на 31.07.2021 в 13:19:39 #39Сенилният дъртофелник Ватерлото след порой от безсмислици е потвърдил това, което е казал Кънчо. А именно, че играчите на уродливия милиционерско-доноснически клуб са качили бюста на Сталин на връх Мусала.
kanchu
на 31.07.2021 в 12:16:00 #38Единствено Политбюро и другарят Живков нямат пръст в качванито на бюст на Сталин на Мусала ли на Черни връх беше....За всички други злини бяха те! От което ме е много срам...
german
на 31.07.2021 в 11:47:06 #37връщаме се още по назад в пространство-времевия континуум: 1976 г - ЦК на испанската комунистическа партия се договаря с Политбюро на БКП и Левски губи първия мач с/у Барселона с 0:4
впоследствие, генералисимус Франсиско Франко връща жеста и в мач реванша Барселона са посъветвани
да загубят с малко /4:5/, но завинаги
cvetomirmagnitski
на 31.07.2021 в 11:10:51 #36Нека се върнем и към есента на 1987г.
В България гостува Андреас Папандреу
Завеждат го на лов, откъдето се връща с рога от благороден елен. Нищо нередно, но близки до Милко Балев твърдят, че като бонус, в Ираклион са се сдобили с дузина говежди трофейни рога
Пореден саботаж след Днепър, но Антверп тепърва предстои
Из аналите
german
на 31.07.2021 в 10:39:07 #35освен това, подлият др. Тодор Живков се договори с ЦК на холандската комунистическа партия и уреди АЗ Алкмаар да бият Л-С с 5:0 за КУЕФА през '80 г
stoyan-kiryakov
на 31.07.2021 в 10:22:50 #34Бе то лесно се стигало до крайните фази на ЕКТ по онова време. Обаче защо сините некадърници не са стигали до тях... =========== Религио, не им го слагай повече… да не ги заболи
Иначе, за какви крайни фази да говорим, когато завалиите постигнаха ПЪРВАТА си победа като ГОСТ в КЕШ/ШЛ … едва през 21 век
Хващайки последния влак преди люксембургския футбол да отлепи от дъното
защото сега, 15 години по-късно се съмнявам и до равен да стигнат в Люксембург
Иначе трябва да призная, че победата им като гост не е само ЕДНА… ДВЕ са
за 70 години КЕШ
orindg_prips
на 31.07.2021 в 10:00:23 #33„Би Би Си“ отразява мача (7:2) по следния начин: „В София отборът на народа победи отбора на властта“. А след срещата ЦСКА повече не излиза в дербито с изцяло бял екип -такъв, какъвто носи в сблъсъците със сините до онзи момент.
orindg_prips
на 31.07.2021 в 09:51:32 #32Krasimirov комунист пробит рожба на милко балев и руска партизанка, жвсеки играч се предоставя на вас след това ако не го искате се предлага на други и с Гунди е така плиткоумна комунистическа ***!
cvetomirmagnitski
на 31.07.2021 в 09:50:18 #31Хер Герман, една от стените на вилата е с фототапет на Емо Спасов
Нищо не намеквам
german
на 31.07.2021 в 09:41:54 #30магнит, така си беше
понеже имах връзки в политбюро на цк на кпсс и на бкп - знаех точния резултат от днепър - левски-спартак, заложих лозето на дедо ми и спечелих 3/три/ панелки, жигула и 100 леваС на цяло
така се трупаше първоначалният капитал
kanchu
на 31.07.2021 в 09:37:59 #29Засрамих се. Сега ше ми е криво цял ден, ако не се напия разбира се.....
cvetomirmagnitski
на 31.07.2021 в 09:32:56 #28Така беше
Властта им организира и "чудото от Антверпен"
krasimirov
на 31.07.2021 в 09:30:59 #27Я, кажи колко милиони сте плащали вие за трансфери през социализма тогава ма спеpмoгълтачке Гундьо за 50 млн ли го взехте от Ботев ? А Котков от Локото? A за Ивков на Миньор колко платихте? Cоколов на Спартак Пд? И всичките от Спартак София
orindg_prips
на 31.07.2021 в 09:25:18 #26Защото ни спря партията дето ти я подкрепяш на 7 ноември най великия ден на комунизма във Днепър, чат ли си?