Елиминирането на латвйския Лиепая в Лигата на конференциите осигури на ЦСКА сериозно изкачване в ранглистата на УЕФА.
"Червените" вече са на 115-о място, а преди старта на еврокампанията тимът бе на 137-а позиция. Коефициентът на столичани, който е базиран на представянето през последните 5 сезона, е 10.
На практика 31-кратните шампиони изпревариха едно цяло първенство отбори, ако приемем, че най-големите шампионати са с по около 20 тима.
Зад ЦСКА останаха Слован, Яблонец, Брьондби и други.
USD
CHF
GBP
orindg_prips
на 31.07.2021 в 09:19:46 #25Канче, засрами се точно така, вие сте единствения отбор на власта от бившия соц лагер който не игра поне финал, да срамно е, имахте всичко което пожелаете, сегашния ви тренер с една волга го откраднахте от Стара Загора!
krasimirov
на 31.07.2021 в 09:16:18 #24След като съм сводник на мама ти, може би съм я припознал за по-евтина отколкото е, тираджиите по магистралата много я хвалят заради оралните й умения, ще и вдигна надника
kanchu
на 31.07.2021 в 09:13:41 #23Засрамих се. Едно време КЕШ се взимаше от сульо и пульо, прав си!
krasimirov
на 31.07.2021 в 09:13:27 #22ЦСКА е побеждавал действащият шампион на Испания и действащият шампион на Англия и Европа за да играе 1/2 полуфинал а не служебен участник Киево с играчи събрани от плажовете. Цели вената и сънувай калъфки докато не изпаднеш в абстиненция, тъпа спермoгълтачке
orindg_prips
на 31.07.2021 в 09:11:23 #21krasimirov Ти поддържаш *** ми и литекс бе ти какъв цска виждаш пробит несретнико сигурно и децата на съседа си припознал че са по хубави!
orindg_prips
на 31.07.2021 в 09:09:28 #20Канче с 6 мача се играеше полуфинал как да съберете коефициент тогава, иначе плява колко щещ Гленторант Северна Ирландия биете и на полуфинал
аре бегай и Гурник Забже бегай ги разправяй великите ви мачове на некой припс!
krasimirov
на 31.07.2021 в 09:02:38 #19За една година имате 15 загуби и 8 място в кенефбет лига, какви коефиценти бълнуваш, пробит цървул? В коя година живееш, тъпа спермoгълтачке
kanchu
на 31.07.2021 в 09:02:16 #18Ние да ти напомня 3 пъти играем на полуфинал в ЕКТ! 2 от които в турнира на Европейските шампиони! Не с отбори на 2-ро, 3-то, или 4-то място, а шампиони на европейски държави! И не на Косово, Грузия, Молдова или Латвия..... Коефициенти ако имаше тогава, нашия щеше да е космически?
krasimirov
на 31.07.2021 в 09:00:02 #17Гент и Спортинг (5:0) ви биха също както и Бате,Жилина, Дебрецен, Лил, 3алцбург кретенче. Но нали сега ти се празнят във всички дупки Аек Ларнака (7:0), Вадуц от Лихтенщайн, Марибор, Хайдук, Иртиш от Казахстан, Сараево, Търнава и мн други... Ако семенната течност която поемаеш ти влияе на паметта, отвори уикипедия
orindg_prips
на 31.07.2021 в 08:56:14 #16Левски в една година събира 17.8875 а припоците за 5 години 10. Лъвски скок ама с миши стъпки пробити ловешки кратуни!
kanchu
на 31.07.2021 в 08:46:06 #15Йохана фон Путкамер ................................... Пyткa 38-ми размер......
kanchu
на 31.07.2021 в 08:41:47 #14Йохана фон Путкамер ................................ Ообщото с ФК Подуене е че и нейният коефициент е бил 38! Случайност?
orindg_prips
на 31.07.2021 в 08:41:38 #13krasimirov 48ми от 48 ти пък какво виде м?Ааааа забравих дузпи с анонимници е това си е гледка, ние поне бихме Гент, Спортинг и равенство с Лил преди 10 години, не да ни шибат младите момчета и румънски клошари!
kanchu
на 31.07.2021 в 08:36:02 #12Да вмъкна нещо по темата: Благоверната съпруга на хер Ото Едуард Леополд фон Бисмарк-Шьонхаузен от ЦСКА се казвала: Йохана фон Путкамер
orindg_prips
на 31.07.2021 в 08:35:39 #11Ей жагъре какъв лудогорец те гони бе я чети оранжев ***! https://kassiesa.net/uefa/data/method3/trank2007.html
Tong
на 31.07.2021 в 08:25:07 #10Златине, объркал си се.
Колегата orindg_prips споменава постигнато от Левски, не от Лудите. Нямам идея какъв е коефициента на разградските, но Левски бяха стигнали 38, и определено играха напролет доста по-скоро от ОФК (обединен футболен клуб) ЦСКА-София и УФК (унищожен футболен клуб) ЦСКА...
Което не ми пречи да ви пожелая да играете напролет в ЕКТ още този сезон.
Не изпитвам лоши чувства към отбора ви, който и да той ;)
krasimirov
на 31.07.2021 в 08:25:00 #9Подуенското орендж, ти ква шампионска лига и ква игра на пролет си гледал в последното десетилетие като не сте минавали най-лесните предварителни кръгове от времето когато още бяха на мода телефоните с копчета ?
Нали уж повтаряте,че л.йното в Сухата река е вековно. Кажете нещо за останалите години от този прословут век
освен 2006 не смеете да измучите нищо... чудно защо
2007 не бяхте ли в Шл? Ааа, не, чакай това беше годината на тук пере и Тампере...нещо за 2008 тогава
ами 2018 или 2019 ????
kanchu
на 31.07.2021 в 08:16:48 #8Напред Армейски Лъвове! Прескачай! https://www.youtube.com/watch?v=lMRHe8PcDUc
Мик Джагър
на 31.07.2021 в 08:15:37 #7Доста жалко е говедо да се хвали смпостижения на Нямахорче
Шаплираджии, сър
бате ВИ
на 31.07.2021 в 08:14:30 #6Напред , Армейски лъвове