Футболистът на ЦСКА Давид Пастор е бил задържан от полицията, след като е установено, че е шофирал след употреба на алкохол в София.
Случаят е от около 02:00 часа през нощта в района на бул. "Симеоновско шосе". По информация по случая той не е спрял на червен светофар и е последвал лек инцидент с паркиран автомобил. При проверката на място е извършен тест с дрегер, който е отчел 2.32 промила алкохол.
Играчът е задържан за 24 часа, като материалите по случая предстои да бъдат предадени на прокуратурата. От клуба към момента няма официална позиция.
USD
CHF
GBP
steiner
на 09.02.2026 в 10:40:54 #34Бирата е само за закуска.Както великите "Ъпсурт" пеят,"бира и шкембе във неделя сутрин".
pala4a
на 09.02.2026 в 10:36:37 #33Кокос да не се обиждаме на аматьори пъпеш ми
14_k4v_88
на 09.02.2026 в 10:26:49 #32cvetomirmagnitski
на 09.02.2026 в 10:23:27 #31Мисля, че го е казал Петър Първи, но може и Екатерина Велика да беше
cvetomirmagnitski
на 09.02.2026 в 10:22:27 #30Кучев, или както имат една поговорка руснаците: "пиво без водка, денги на ветер"
14_k4v_88
на 09.02.2026 в 10:19:37 #29Професоре, мойте уважения, но единственото което може да ми стане от 5 бири е да ми се допикae
Както се казваше в "Улица Консервна"
Бирата си е чиста фира, жълта течност с мехурчета
Само Косака вдига промили от бирчок
cvetomirmagnitski
на 09.02.2026 в 10:16:18 #28Кучев, ако изпиеш 5 бири, ще си доста над 0,5
n-a-chx8TkqA
на 09.02.2026 в 10:14:08 #27Обеща, верно е, ама като удариш една линия и ти се допие
cvetomirmagnitski
на 09.02.2026 в 10:13:17 #26Коцак, в България е 0,5 или половин промил.
cvetomirmagnitski
на 09.02.2026 в 10:11:42 #25Вярно, че Дембеле имаше безупречно оправдание, все пак караше с фалшива книжка.
Пастор ме съмнява, че ще извади такова асо от ръкава.
reddd
на 09.02.2026 в 10:11:29 #24Ако не бъркам, Пастор го бяха харесали от ЦСКА, но се бяха отказали да го вземат заради проблеми с дисциплината. После той май сам се натисна, сигурно е обещал да не прави повече така. Ама то като си го имаш…
n-a-chx8TkqA
на 09.02.2026 в 10:09:18 #23Хванаха ме, ама шефа мой човек
n-a-chx8TkqA
на 09.02.2026 в 10:08:54 #22Виж ти, а казват че САЩ е полицейска държава, ние ще излезем по католици от Папата
14_k4v_88
на 09.02.2026 в 10:05:16 #21blue-teror_1914 на 09.02.2026 в 12:01:06#28 0,05 промила , Ч@лма .......... .0.50 бе,. 0. 05 е глътка безалкохолна бира
n-a-chx8TkqA
на 09.02.2026 в 10:03:13 #20АнатолиЙ, какви са Тея драми в Центъра на София ??? ВиЙ нали бяхте с армейски морал (и тъй нататък) ...
LORD_SLIM
на 09.02.2026 в 10:02:25 #19Пастор е най-слабият ни титуляр,голът на Арда пак падна от неговата зона.Несериозно е футболист с 2 промила,да си обира крушите....
n-a-chx8TkqA
на 09.02.2026 в 10:02:06 #18Наскоро бях чел за някакъв с 4+ промила, ама ония бил като труп, ПасторА като го гледам яко шпори материал
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 09.02.2026 в 10:01:59 #17Амиии...шут и през вратата !!
n-a-chx8TkqA
на 09.02.2026 в 10:00:32 #16Че то колко е разрешената граница ? В щатите беше 0.08, тука не знам ?
pala4a
на 09.02.2026 в 09:57:40 #15Бсди майката ,само аз карам таксито с повече промили от тоя и Кокоса