ЦСКА подсили атаката си с Мохамед Брахими. В петък френското крило премина успешно медицинските прегледи и подписа договор с "армейците". 26-годишният Брахими се превръща в седмото лятно попълнение на 31-кратните шампиони. Стандартната му позиция на терена е на десния фланг на атаката, но с успех играе и отляво.
Брахими има опит по българските терени. Той започна футболната си кариера в родната Франция, а през 2020 г. е привлечен в Царско село. Следват периоди в Нефтохимик и Пирин Благоевград преди трансфера му в Ботев Пловдив през лятото на 2022 г.
Именно с Ботев Брахими постига най-големия успех в кариерата си - спечелването на Купата на България през 2024 г., когато работи съвместно с настоящия старши треньор на ЦСКА Душан Керкез. Преди това крилото играе под наем в руския елитен Факел Воронеж, а през лятото на 2024-а се завръща в същия клуб с постоянен договор. Двете страни разтрогнаха контракта преди часове.
В столичния гранд Мохамед Брахими ще играе с №11.
"Приветстваме Брахими с добре дошъл в най-големия български клуб и му пожелаваме много успехи и трофеи!", написаха от ЦСКА.
Мохамед Амине Брахими
Роден на: 17 септември 1998 г.
Ръст: 181 см.
Позиция: офанзивен полузащитник.
USD
CHF
GBP
VLAD
на 22.08.2025 в 17:44:09 #49Фрашкан си ти, за два-три дни по Коледа, като продадеш прасетата ______ Сега продадох офците за Богородица.
slayer
на 22.08.2025 в 17:42:20 #48Демек, докато е на палката на Илийката, гъчката и Илийката имат сумарно една палка.
VLAD
на 22.08.2025 в 17:38:17 #47виж Влад си е чист пeдераст _________ Пиши гей, че съм фрашкан с пара.
Слaва
на 22.08.2025 в 17:37:52 #46Оборо на народо 29к, ВЕЛИКИЯ ЦСКА 40к! Вс с/в/ини да ядат армейскияТ хОй, к!
slayer
на 22.08.2025 в 17:37:46 #45И гъчката е пич.
slayer
на 22.08.2025 в 17:32:52 #44Явно във форума е пич под прикритие.
VLAD
на 22.08.2025 в 17:32:35 #43Сега, Брахими може и да е застаряваща звезда и полуинвалид, както казва Ирина Хермафродитска, ма помня, че мушна два пъти уя в шалварите насред Разград в един мач.
slayer
на 22.08.2025 в 17:29:49 #42А, и гастербайтера.
slayer
на 22.08.2025 в 17:27:53 #41oficer1 на 22.08.2025 в 20:16:15#50 Наздраве Бъзици трЕЕ да има! Но ся ми трее гЪчуСиганина или нЕкое друго малоумно теле! ВоднияИмбицил вече не ми е интересен! Много е спрял, няма мозАк и само копи-пейс! Нако е в траур, сЯ седи само на една буза, че Шкедия го фтЪкна дълбокУ. Нека си почива! Може и Тъпунчо да се яви да му тегля една дълга.... ------------------------------------- Пропусна тунджака. Ще се обиди, че го пренебрегваш.
Ataspor
на 22.08.2025 в 17:26:04 #40oficer1 на 22.08.2025 в 19:57:03#39 Сегер е точно за петица, пред защитата ----------- Сегер още преди да дойде ви казах, че е поредният инвалид
Няма как играч играл 2 години професионален футбол и то в отбор борещ се за оцеляване да заиграе изведнъж, като Меси
Когато и да го изритат, все ще е късно.
Тоя път Фичо го нямаше обаче и не е ясно оня изфирясалия Томанов ли го домъкна или някой друг
:
УмеренЦСКА
на 22.08.2025 в 17:23:32 #39...Рекох не дорекох и Светослав Христов налази форума! Абе темата е за селекцията на ЦСКА, не на Лудогорец и Левски! Там при Вас всичко е цветя и рози. Никой цесекар и зъб не е обелвал ни за Алкмар ни за Шкендия!
УмеренЦСКА
на 22.08.2025 в 17:20:45 #38Офицер, цяло чудо е, че цитираните от теб форумци не са налазили още страницата! Сигурно са уморени вече, такава активност демонстрираха до днес, че сигурно си отспиват, горките... Добре е, че се намери малък "прозорец" да обменим някои мнения за ЦСКА без да се налага да се отбраняваме от нахалните псувачи!
oficer1
на 22.08.2025 в 17:16:15 #37Наздраве
Бъзици трЕЕ да има!
Но ся ми трее гЪчуСиганина или нЕкое друго малоумно теле!
ВоднияИмбицил вече не ми е интересен!
Много е спрял, няма мозАк и само копи-пейс!
Нако е в траур, сЯ седи само на една буза, че Шкедия го фтЪкна дълбокУ.
Нека си почива!
Може и Тъпунчо да се яви да му тегля една дълга....
MM61
на 22.08.2025 в 17:13:17 #36Утре или в неделя трябва да представят още един.Бе нещо не го помня тоя франсе,губи ми се нещо,ама дано върши работа!
oficer1
на 22.08.2025 в 17:09:44 #35УмеренЦСКА
на 22.08.2025 в 17:08:30 #34Забелязва ли някой, че съобщението за привличането на Брахими в ЦСКА навъртя на порядък повече коментари отколкото всички съобщения на Топспорт по евро- темите на нашенските евробойци? До сега във форума обменят мнения цесекари. Техните мнения засягат САМО ЦСКА и никого другиго! Цъфна само "Ирина Борисова", която/когото никой не я/го взема на сериозно. ...Естествено, няма да е за дълго! Очаквам да налазят форума дежурните "псувачи", които със сигурност вече са изтрезнели от неуспешните мачове на техните вчера и които днес въобще не коментираме...
oficer1
на 22.08.2025 в 17:07:01 #33Е, мустак ЕрЕнка се изказа...
Еми ЕрЕнке, я заглади мустакО и виж или сметни,
ГелДелукс - АнтибиотикБрадърс, кФи трансфери направиха, за колко пари
и как така след всичко тФа, Шкендия ви го фтЪкна до сливиците, м?
Как след всичко тФа може съвсем резонно да се натресете у групен на ЛК,
от шеметен поход към ШЛ...
УмеренЦСКА
на 22.08.2025 в 17:00:43 #32...Викам нека да се надяваме на доброто, но да не забравяме и неговата алтернатива... Във всеки случай на ЦСКА му трябва поне един полусезон (а всъщност цял сезон) за да направи нещо... Нетърпението на нетърпеливите е пагубно за всяка дейност, която изисква някаква "еволюция" а не "революция". В някои неща "революциите" са неизбежни, но във футбола са пагубно нещо. Най- вече (моля за извинение) ако всичко се гледа от седалките на стадионите мач за мач с всички съпровождащи мачовете неконтролирани емоции.
irina-borisova
на 22.08.2025 в 16:57:51 #31ГОЛЯМО НАПИНЯНЕ, СЯКАШ Е КАЦНАЛ МОДРИЧ!!! СЕЛСКА ЦЕЦКА СЕ РАДВА НА ЗАСТАРЯВАЩА "ЗВЕЗДА" С "УСПЕШНИ" ИГРИ ЗА... ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ,"ГРАНДОВЕ" КАТО НЕФТОХИМИК, ПИРИН И РАЗБИРАСЕ "БОТЕВ" ПЛОВДИВ, КОЙТО УВАЖАВАМ И ИМАМ РЕСПЕКТ, НО ВСЕ ПАК...
oficer1
на 22.08.2025 в 16:57:03 #30Сегер е точно за петица, пред защитата! Според мен, разбира се.
Керкез трЕЕ да им намери точните места!
Не е достатъчно един играч да е добър, а трЕЕ и тренерът да знае,
къде ще е най-полезен за отбора и за себе си!