ЦСКА подсили атаката си с Мохамед Брахими. В петък френското крило премина успешно медицинските прегледи и подписа договор с "армейците". 26-годишният Брахими се превръща в седмото лятно попълнение на 31-кратните шампиони. Стандартната му позиция на терена е на десния фланг на атаката, но с успех играе и отляво.
Брахими има опит по българските терени. Той започна футболната си кариера в родната Франция, а през 2020 г. е привлечен в Царско село. Следват периоди в Нефтохимик и Пирин Благоевград преди трансфера му в Ботев Пловдив през лятото на 2022 г.
Именно с Ботев Брахими постига най-големия успех в кариерата си - спечелването на Купата на България през 2024 г., когато работи съвместно с настоящия старши треньор на ЦСКА Душан Керкез. Преди това крилото играе под наем в руския елитен Факел Воронеж, а през лятото на 2024-а се завръща в същия клуб с постоянен договор. Двете страни разтрогнаха контракта преди часове.
В столичния гранд Мохамед Брахими ще играе с №11.
"Приветстваме Брахими с добре дошъл в най-големия български клуб и му пожелаваме много успехи и трофеи!", написаха от ЦСКА.
Мохамед Амине Брахими
Роден на: 17 септември 1998 г.
Ръст: 181 см.
Позиция: офанзивен полузащитник.
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 22.08.2025 в 15:26:58 #9Поне едно нещо се преобърна, дори и да не вземем много добри от раз футболисти, но поне виждаме някакво събуждане в ръководството. Има зимата, после след сезона трансферен прозорец, ако искат им се работи, ще стане работата....но ако пак резултатите са същите, значи всичко е умишлено ... Тоя сезон е отекъл и защо пак бързат, де що се намери вече е с договор
salam-drugari
на 22.08.2025 в 15:26:56 #8Е тоз има по-крив нос от Жабъра!
Blade_Reloaded
на 22.08.2025 в 15:24:45 #7Ако Али Реза го одобри, значи е ОК.
Ataspor
на 22.08.2025 в 15:24:09 #6Дали ще доживеем някой да ни обясни , какво точно прави Томанов и за какво вече почти година взема, предполагам не малко пари всеки месец
chubtireaka
на 22.08.2025 в 15:21:05 #5user avatar 80502 Следвай XAN_lil на 22.08.2025 в 18:19:48 #6 В Пирин си ги спомням ------------------- Реално там игра силно, в Ботев беше вече надолу
XAN_lil
на 22.08.2025 в 15:19:48 #4В Пирин си ги спомням, много нопорист играч и не знам защо още тогава не го взехме, сега си нямам напредстава, що и как е
Ще го видим
donaldtrump
на 22.08.2025 в 15:17:33 #3Другари, спрете се! Оставете нещо и на нас! Ц.Село->Нефтохимик->Пирин->Ботев->Сов.Союз->Люляк ли? Предричам следващ трансфер на чорбарите> Зуека
Ataspor
на 22.08.2025 в 15:01:12 #2Нямам спомени от тоя пророк, което не е добре. Но пък ще е много трудно да е по-слаб Бютучи и Локило
chubtireaka
на 22.08.2025 в 14:58:06 #1Тоя не беше лош, но след една контузия потъна. Добър е за средняци