Войната между Левски и ЦСКА за бразилското крило на Вихрен Лео Пимента продължава с пълна сила. Първоначално "сините" бяха по-близо до играча, който според всички има стила и класата на бившата звезда на "сините" Уелтън. Впоследствие обаче "червените" се активизираха и пратиха главния си скаут Методи Томанов да гледа няколко пъти на живо бразилеца, съобщава "Мач Телеграф".
След гостуването на Вихрен на Миньор в Перник миналата седмица Томанов дори е имал разговор с футболиста. Преди два дни дори се заговори, че ЦСКА са уредили Пимента, който от началото на сезона има 16 мача за тима от Сандански, в които е отбелязал 7 гола, и играчът ще се присъедини към "червените" през зимната пауза.
Левски не се е отказал от бразилеца. "Сините" не разполагат с бюджета за селекция на ЦСКА, но са силни по друга линия. Собственикът на Левски Наско Сираков е в близки отношения с боса на Вихрен Коко Динев. Това може да помогне за сделката и 25-годишният футболист в крайна сметка да акостира на "Герена".
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 21.11.2025 в 06:23:31 #2Тоз верно мяза на наркоман, най-смешно е като почнат да пишат, че някой давал (или искал) млн леваС. По принцип такива идват с хвърчащи, полу фиктивни договори и не струват повече от каруца с джанки
machkai-kobra-2
на 21.11.2025 в 06:18:05 #1Тоя в леефски ще е като козирката на гeйарена МИРААААААААЖ