Време е за поредния епизод от Вечното дерби на българския футбол - ЦСКА срещу Левски. Двата тима излизат един срещу друг от 14:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
Сблъсъкът идва в момент на подем и за двата клуба, така че може да се надяваме на качествена продукция, а настроенията в двата лагера са приповдигнати.
За ЦСКА трите точки са от голямо значение в тежката битка с Лудогорец за титлата. Представянията на тима на Стойчо Младенов през втория полусезон стават все по-добри с всеки мач, така че "червените" привърженици ще се надяват на нов триумф в най-важния дуел.
Левски обаче този път влиза в дербито в далеч по-добро състояние. "Сините" стартираха пролетта с две победи и много поводи за оптимизъм в игрови план. Станимир Стоилов натърти, че това е отлична възможност, за да се види колко напред в развитието си е достигнал неговия тим.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
За специалиста точките не са толкова важни, колкото представянето и постигането на евентуална победа, която да затвърди, че Левски отново е сред големите фактори у нас.
Очакваното сжежно време в София може също да изиграе своята роля. На трибуните, от друга страна, се очаква да има около 20 хиляди фенове от двете агитки, но предстои да разберем дали лошото време няма леко да намали тази бройка.
USD
CHF
GBP
09.09.16
на 06.03.2022 в 07:49:34 #9Литекс тире София Вечно дерби Изберете едно от двете
1948asentseto
на 06.03.2022 в 07:28:36 #8Чуйте вий, на Киро сте слуги, шпалирче правите, за Х играете, да го духате!
За жалост мисля, че предвид видното поклонничество към Делиормана на днешния съперник, тази песен ще бъде актуална и днес!
Dartagnan
на 06.03.2022 в 07:21:43 #7Кирилов- това от районното на ДС,ли ти го казаха !? Излъгали са те Манго,излъгали са те за да ти вземат париците !
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2022 в 07:19:50 #6Кирилов, пил съм много отдавна греяна ракия с мед и си прав че сгрява
Аз лично предпочитам коняче
Въпреки че днес ще изпия няколко уискита, имам една бутилка от миналата седмица
1948asentseto
на 06.03.2022 в 07:09:48 #5Днес подлогите с чaлми, припознавачите на Лудогорец, трябва да бъдат победени, няма друга опция!
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2022 в 07:05:24 #4Сега видях времето в София.. Вали сняг и е студ на феновете на стадиона бих им препоръчал 200гр коняк преди мача
plamen-karabelyov
на 06.03.2022 в 06:58:58 #3ХАЙДЕ ЛЕВСКИ, ПОБЕДА НАД ИЗМИСЛЕНИЯ ОТБОР ! КАКТО НА ТРИБУНИТЕ ПЕЧЕЛИМ С 3:1 , ТАКА И НА ТЕРЕНА !
1948asentseto
на 06.03.2022 в 06:55:12 #2Хайде, армейци, да спукаме синия балон!
Ol' Dirty Bastard
на 06.03.2022 в 06:46:56 #1Дано стане интересен мач и да победим рутинно ФК Доносник!