Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 17:35:44 #74Иначе за публиката - Евала! Аман от платени театрали по проектчетата. Освен това явно са пуснали по 90% от капацитетите на стадионите, което е супер за финала
VLAD
на 15.05.2021 в 17:35:01 #73Докото е от най-гнусните симулантски отбори в ефбем ти лигата, заедно с шалварите и Славия. Тва е едно търкаляне, пози умиращ лебед, крясъци към съдията и други ман*галски номера.
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:34:55 #72И как точно имат по-добри отбори, пък в директните мачове са с по-лоши показатели?
Защо Микрето взе една-единствена точица от нас в редовния сезон, след като все ни надиграва? Съдиите ли са виновни или БФС?
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:33:55 #71Съдията се чудя докога ще им търпи Наглите симулации и после разправиите с него на доковци?
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:33:17 #70Ме4, дебелак тъп, шевове по @нала може да имаш само ти, идиъте!
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 17:32:33 #69И ЦСКА и Локото имат по-добри отбори от храчкоео-зелените и като единици и отборно, а изостават на по +10 точки. Изводите ги оставям на вас
bernal
на 15.05.2021 в 17:32:05 #68Рафа и аз това забелязах и не само пасовете бавен е днес, а нямаме алтарнатива на него ,дано се съвземе че губим центъра лесно иначе.
Bloody_Sword
на 15.05.2021 в 17:31:50 #67Клаудиу/Нако, Нещо си изнервен. Предполагам, че шевовете на анала те притесняват, от четворката на Червеният Колос!
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:31:10 #66Митко направи по - добър шпагат от Мено Кох.
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:30:54 #65Доко верно са страшни симуланти, то са премятания, кълбета, чудеса
Клаудия, Нако, имаш ли такава лентичка като Карагерен
code
на 15.05.2021 в 17:30:33 #64Тези ци.гани са ***.ти гадния отбор. Играят само на контри. Рушат играта. Дано им вкараме,че да се отворят.
asentseto_asentseto
на 15.05.2021 в 17:29:42 #63Митко Евтимов
Bloody_Sword
на 15.05.2021 в 17:29:38 #62Вярно, локомотивци са с над хиляда души в сектора срещу камерата.
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:29:04 #61Ех, дейба това трябваше да влезе. Коментаторът е скандално глупав, нещо като Милко ми идва, но едва ли може да играе такова виртуозно хоро.
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:28:40 #60И какво точно си причинил на шампион бе, цигaнин гнусен? Победил си го за първи път от 1000 мача в една контрола.
Защо това не му го причини в ответните 2 мача, когато все още имахте шанс за титлата?
Защото тогава не ви е излизал пиян с резервите, а?
Познах ли, циганска кратуно?
И питах те нещо - кажи тая раздърпана ризка от битака още ли я пазиш? От абитуриентския ти бал ли е, с нея ли ходи на интервю за чистач в адвокатска кантора, урод гнусен?
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:28:30 #59Бака, ако си празен да те напълня.
Bloody_Sword
на 15.05.2021 в 17:28:13 #58За малко...
bobi_raf
на 15.05.2021 в 17:27:54 #57Евала на майничките. Натъпкали стадиона се ено нема ковид. И яко мацки
Rafata
на 15.05.2021 в 17:27:17 #56Юга днес всеки втори пас му е грешен
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:26:34 #55Златине, ако успеем да поведем първото, второто ще се отворят срам не срам.