Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
на-вадуц-ен
на 15.05.2021 в 17:23:32 #54Дали в сектора срещу камерата са 1000 души????
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:23:31 #53Чукча, точно това и сь щях да кажа, плахи контри и жалко тръшкане
Понасрале са се като видяха какво причинихме на “шампиона”
bernal
на 15.05.2021 в 17:22:45 #52Много брак в играта на Юга все едно е друг футболист днес това може да е голям проблем имайки предвид че е единсвения дефанзивен халф днес.
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:22:11 #51Голямо тръшкане от страна на Кюстендилци. И се мъчат само на контри, трябва да се внимава. Липсват ми ударите от средна и далечна дистанция. Само франсето се пробва един път.
zmayforever
на 15.05.2021 в 17:21:09 #50Дайте иконка.....дайте.....
german
на 15.05.2021 в 17:18:10 #49локото, са качествен клуб ама все не могат да попаднат на нормални чорбаджии
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:15:29 #48Доко нещо не смеят да нападат
Харесва ми обаче дървения негър в защитата им как се затръшна след леко настъпване
Явно ще се опитват да ни изкарват картони.
asentseto_asentseto
на 15.05.2021 в 17:15:01 #47За старата любов безкрай, за титлите безчет!
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:14:40 #46Какво значи двойник?
Нито съм с турски произход, нито съм футболист. Ти обаче си гнусен ром и това всеки, който е поне от 10 години в тоя форум го знае и те помни, мършо!
Какво е видяла цяла България - РЕКОРД след РЕКОРД и поредна титла 4-5 кръга преди края с чудовищна голова разлика.
Та ние загубихме за първи път от 1000 мача на Кочин парк и то в мач, който за нас беше контрола, а за вас - мача на века, мижитурки.
Гледам, че още празнуваш безсмислената победа, че чак като Стоилас би казал, че сте морални шампион, а?
Празнувай, сега ти се е отдало, че следващата ще е след още 10 години, ако все още ви има де.
zmayforever
на 15.05.2021 в 17:13:38 #45Хахахахахахах......запитване......що си мълчите бре ПУМАКЛАР.....тва е само запитване....щот.....ми проглушават е ушенцета......
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:10:04 #44Не се обяснявай, потурнак, цяла България ви видя колко струвате реално
Признай си сега честно, че си двойник на Бирсент Карагерен
code
на 15.05.2021 в 17:09:59 #43user avatar 94217 СЛЕДВАЙ claudiu_offendera на 15.05.2021 в 20:08:25#49 Код, защо ми е да коментирам мача ни, вместо да го гледам? ----------
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:08:25 #42Код, защо ми е да коментирам мача ни, вместо да го гледам?
Златино, цигaнино гнусен, тая служебна ризка за 8 леваС пазиш ли я още, гнусотийо?
Я кажи къде си завършил Право, неграмотен и уродлив боклуко?
zmayforever
на 15.05.2021 в 17:06:41 #41Вар.....киреч...
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:06:05 #40Не е служебен, а морален шампион, роме!
Служебен шампион можеше да е, ако лошото БФС им беше дало тая скандална победа срещу числото и с нея бяхте взели титлата. Уви, на 50 точки, ще ви трябват още стотина такива победи, за да ни стигнете.
Иначе, определено бяхте надупени във важните мачове от първенството и неслучайно ако завършим с еднакви точки - ние ще сме пред вас заради по-добрия баланс.
Естествено, това няма как да стане, освен ако не удължат първенството с още 10-15 кръга и паднем 10 пъти.
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:03:29 #39Клаудия/Нако, ти си малък, мизерен търчал със селска психика и не можеш да влезеш в обувките на Ел голеадор
Айде армейциии
code
на 15.05.2021 в 17:02:30 #38code на 15.05.2021 в 17:57:19#7 25 минути от началото на мача и нито един коментар от троловете. на Петричев. Убеден съм обаче,че като започне нашия мач с Велбъжд Пловдив веднага ще се включат --------------
Коментарът ми от лайка на мача между Разград и Арда.
Колко мразя да съм винаги прав
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:01:49 #37Не мога да не призная Супата обаче - излиза с титулярите си, въпреки че след 4 дни ще играе финал, който е и единственият шанс на Микрето за трофей. Явно и той лети в облаците от великата победа срещу шампиона и си мисли, че може да бие всичко наред.
Мен ми се вижда безсмислено да не съхраниш силите си, когато ти предстои важен мач, ама карай.
XAN_lil
на 15.05.2021 в 16:59:59 #36Мик Джагър
на 15.05.2021 в 16:59:47 #35Наскачаха с потури и броеници няколкото фена на проекта на Киро мастията
Забравиха как клетия служебен шампион бе дупен тази година в 9 от 10-те играни полувремена
4:1, ебен ти шампиона