Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 16:59:01 #34Айде Нако с другия профил. Ти да не беше на работа досега бе мангуста? Къде беше като Немахорец би пак с два нередовни гола? Ай чиба!
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 16:58:47 #33Безработен копелдак, "изчезвай" ще викаш на някое от тъпите си деца или на дебелата си жена, несретник!
Ol' Dirty Bastard
на 15.05.2021 в 16:58:01 #32Claudio, изчезвай бе турчин! Тръгнал той да обяснява... лапай кренвирши!
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 16:56:39 #31Вий не сте ли почнали да пиете бе!?!? Само Сто Лил вика наздраве.
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 16:56:27 #30Ти имаш страшна ширина на @нала, гнусен ром със служебна ризка.
Имаш и дълбочина обаче, манаф скопен.
zmayforever
на 15.05.2021 в 16:56:21 #29Абе.....верно е най,най,най.....нета в България.....щом боклуците от топа са Ем в Пловдив.....Ем в топа......
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 16:55:29 #28А бе моралните шампиони от Микре, тия отличници в плейофите, нали се скъсаха от победи, докато Лудогорец пада наред и пак гледам оранжевите неудачници на 14 точки от Звяра.
На мижитурките - мачът им на сезона е срещу махмурлиите на шампиона, когато вече първенството е свършило.
Колко мъничко отборченце. Чудя се дали Гнома ще пометне, ако загубят финала за купата?
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 16:52:35 #27Никакво пазене, имаме страшна ширина на състава. За мен това ни е оптималния състав. Разбира се Турицов, Кейта, Бисмарк, Кери и Синклер са напълно равностойни смени.
Ragnar2
на 15.05.2021 в 16:49:50 #26Няма лошо да е без мисъл за финала, но да не забравяме, че могат да ни контузят някой/някои (умишлено или не) и да ни извадят един, два червени картона (умишлено или не)... и въпреки това пак да паднем от Локо и да си прецакаме и двата мача
Макар че отдавна не сме имали толкова равностойни резерви в нападение. Моля се Кох или Матей да не видят червено, другото е поправимо.
zmayforever
на 15.05.2021 в 16:49:17 #25user avatar 56492 СЛЕДВАЙ Мик Джагър на 15.05.2021 в 19:43:15#29 Не съм съгласен с Панче. Резултатът е важен и една победа ни гарантира ЕКТ....... ..... Те тук......вижда Змея.....ссссссстттттраааххх.....боклуци......страх.....
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 16:43:15 #24Не съм съгласен с Панче. Резултатът е важен и една победа ни гарантира ЕКТ и второто място, за което толкова мечтае Крушарски. Тези боклуци трябва да ги смажем
mottorrhead
на 15.05.2021 в 16:39:53 #23Двоен празник, днес играе ЦСКА и е петък..
Мачкай Любо.!!
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 16:39:44 #22Сто, наздраве! За добра игра и победа!
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 16:38:28 #21Нако, скривай се бе! Нещо не те видях под статията с победата на "любимия" ти отбор.
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 16:34:43 #20Горски, не всички са титуляри. А и разполагаме с широк състав в който са възможни всякакви ротации. Любо си знае и отговорността си е негова. Май е решил да качи Крюшо на една от неговите ракети и да го изстреля при сателитите на Мъск.
J.Brown
на 15.05.2021 в 16:34:12 #19Давайте, локомотивци! Знаете какво да правите днес. Мислете и за Арда.
XAN_lil
на 15.05.2021 в 16:31:58 #18CHUKCHA...
Така де, всеки фен иска това.....борба до дупка, а не точки и тенекета на всяка цена.
Няма как всички отбори да бият във всеки мач и всеки сезон шампион
Ай
asentseto_asentseto
на 15.05.2021 в 16:30:24 #17Помня миналата година в края на юни как преди финала за Купата имахме мач на Овча купел в една голяма жега.... Мачът свърши 0:0 и бяхме излязли с мисъл за финала
Дано днес да е различно!
asentseto_asentseto
на 15.05.2021 в 16:28:44 #16Само за Евтимов и Вион може да се твърди, че не са титуляри и на позицията им днес има рокада!
Само ЦСКА!
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 16:25:58 #15На мен ще ми е интересно да видя играта. Ще мирише ли пак на футбол или както винаги след силен мач ще има скатавки. Според мен това ще е показателно за работата на Любо и ще знаем какво да очакваме следващия сезон. По принцип резултата не ме интересува. Искам да гледам всеки мач, пак повтарям всеки, добра игра и себераздаване. Има ли го резултатите ще дойдат. САМО ЦСКА!!!