Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
1999
на 15.05.2021 в 18:59:05 #234Сините венци от крайния извънстоличен квартал много щастливи тая вечер. Да не би да са с медали в ефб'ем ти лигата, или поне в шестицата или какво?
green_fen
на 15.05.2021 в 18:58:50 #233Храсталаците май ва биха тая година, а вие?
Локо Пд
на 15.05.2021 в 18:58:17 #232Къде сте, маргиналиииииии
Red Scorpion
на 15.05.2021 в 18:57:51 #231дайте дузпа - спасете Доко само ЦСКА!
cska snikers
на 15.05.2021 в 18:57:23 #230ВАР - ЦСКА 2:0 Да са им живи и здрави, новите технилогии на синьо-зелената циганскосопилоновска гмеж. Радвайте се плебеи, единствено с чужда помощ може да спечелите.
green_fen
на 15.05.2021 в 18:56:56 #229Пък то не разделихте едни пари с Домуса миналия кръг....
bernal
на 15.05.2021 в 18:56:21 #228леле всички храсталаци са излезли това са комплексари който само чакат ЦСКА да загуби и се появяват иначе като бие се крият като плъхове по ъглите и пукат анални вени
Локо Пд
на 15.05.2021 в 18:56:17 #227"Сър" Ангел
Навивайте партенките, сменете ги тия зелени чорапЕ и шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшштттттттттт!!!!!
09.09.16
на 15.05.2021 в 18:56:17 #226Сега и Арда да ги извърти и малчоганчев спокойно може да ходи да си играйка в Ловеч
pi6ka_za_klopovil
на 15.05.2021 в 18:56:08 #225Kurtz za cecàaaa
vladang
на 15.05.2021 в 18:55:42 #224Всички коментари са антимикре. Професионалните няколко припока ги няма
J.Brown
на 15.05.2021 в 18:55:37 #223Литекс отново надупени.
mottorrhead
на 15.05.2021 в 18:55:18 #222Що ми се струва че гришата и крушата са разделили едни пари..... Ако не е така, хубава победа за Доко, надиграха си ни!!! Лично мнение
green_fen
на 15.05.2021 в 18:55:00 #221Мирише ми на калъфки....
mehmed-kesedzhi
на 15.05.2021 в 18:54:23 #220Орнджавите мърши ги въртяха на шиш на Лаутя! Бий оранджавите МЪРШИ!
loko-pd
на 15.05.2021 в 18:53:41 #219Чичовото разбра ли какво стана издуха супата.
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 18:53:30 #218Асенце, тия са като снайперисти. Целите са в храсти и слама, само нослетата им се подават срамежливо. И в точния момент започва стрелбата и то каква. Ама не винаги.
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 18:53:22 #217Разгледайте само второто полувреме какви фаулове се свириха на Доко, всяко падане беше фаул и същевременно срещу ЦСКА се подминаха 80% от съприкосновенията. Дузпата и фаула, след които паднаха головете си бяха направо скандални.
Локо Пд
на 15.05.2021 в 18:53:20 #216Йеннннгелллльеееееййййй,стани дюнерджия или санитар, псевдожурналистино
united 17
на 15.05.2021 в 18:53:00 #215Златко Тъп, пак ли съдията е, баклюк ???
Баси идиотите се подвизават тука !!!