Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 15.05.2021 в 18:52:46 #214Бахти жалкатите сигански симолации, рефера ги дава, а обратно е сляп....както и да е, то и друго не очаквах, ще ни режат до края. И колко са жалки комплексарите, наизкачая от храстите да се радват, ЦСКА е приземен, радвайте се мърши, това ви усмисля жалкия животец
Ай ЦСКАри
h0ndapr3ludeturbo
на 15.05.2021 в 18:52:28 #213Уважавам Георги Димитров, но Припс Нееер!
vladang
на 15.05.2021 в 18:52:21 #212Много малко емигранти тази вечер.Ще ги чакаме след час ,два. Евнухът тепсиев и той сгъна
bobi_raf
на 15.05.2021 в 18:52:08 #211Глей ся цигани. Ти му викаш брао, тва те мрази. Брао, швейк. Евала
VLAD
на 15.05.2021 в 18:52:03 #210Кой го еве за мача с мангалите от Столипиново, бе чифтокопитни. Нашия мач е в Сряда. Тогава ако паднем вече може и да има сълзи и сополи. Ние поне играем за сребро и финал за купата, а вие къде сте?
VB
на 15.05.2021 в 18:52:03 #209Ще има вой от оранжевите селяндури
makedonski
на 15.05.2021 в 18:51:53 #208Оранжевите за няколко дни ще загубят второто място и купата и отиват на бараж..., а там ще ги чака онзи който винаги играе бараж и винаги го печели. Дори ловчанлии обичат да го наричат Баражен. Каква анална болка ще изпитат сега от баража. Му-аха-ха-ах!
J.Brown
на 15.05.2021 в 18:50:57 #207Яко дупене на любка и припознавачи. На финала - пак.
1999
на 15.05.2021 в 18:50:56 #206Буфери, голяма радост голямо нещо! Знаем че това ви е мача на сезона ама не сте спечелили още ШЛ! Но така е, победа срещу големите винаги радва. А иначе, синьо-зелената гмеж много бързо изпълзя да подкрепя всичкото брат от Столипиново!
bernal
на 15.05.2021 в 18:50:47 #205ПИРГъЗ честита ти
h0ndapr3ludeturbo
на 15.05.2021 в 18:50:45 #204Все фен срещу ГМО ЛИТЕКС-СОФИЯ.
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 18:50:28 #203Истината е, че съдията унищожи ЦСКА след голове след измислен фаул и дузпа. Доко трудно излизаха от половината си преди съдията и ВАРнда ги изкарат от там
sailor_varna
на 15.05.2021 в 18:50:16 #202user avatar 93485 1999 на 15.05.2021 в 21:43:27 #208 milko-tsankov на 15.05.2021 в 21:36:55 #186 Локо мачка литекс в провинциално ,,дерби"!!! Факт!!! ========================================================================= А оня ден на един о'бор от близка до столицата провинция бе подарена победата срещу отбора от морската ни столица! Факт! ===========================
Това ми харесá ...!
Локо Пд
на 15.05.2021 в 18:50:09 #201УСПЕХ НА АРДА НА ФИНАЛА
УСПЕХ НА ЛЕВСКИ НА БАРАЖА
Ло'и'ч
АМИ
ЗАВИНАГИ
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 18:49:24 #200Честито на Кюстендилци! Тоя сезон ще е добър за черешите.
united 17
на 15.05.2021 в 18:49:19 #199А е Гонзооооо, нали ми каза че мача е 1 - 0 ???
asentseto_asentseto
на 15.05.2021 в 18:48:58 #198Ха, всички храстообитатели са се появили
Жалки мижитурки!
Поне да бяхте тук през цялото време...
h0ndapr3ludeturbo
на 15.05.2021 в 18:48:48 #197Рев и сополи от ГМО ЛИТЕКС-СОФИЯ. Блъскай Локо, е.бън и бо.й по ментака.
bobi_raf
на 15.05.2021 в 18:48:15 #196Сряда, 19 е деня. Неска браво на буферчетата. 2рото за чий ни е
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 18:47:53 #195Благодарско! Дано догодина и вие Пирги.