Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 18:00:27 #114Старец, никой не ги чете бе. Трябва ли да ги чета за да си ги еб..авам.
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 18:00:26 #113Бесика*
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 17:59:54 #112Бесила не съществува, един сектор е за ЦСКА, другите два са пълни, но имало 3 празни сектора?!?! Къде? В Коматево ли
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:59:54 #111Клаудия, Нако, Бирсент, радвам се, че не разбра, но това не означава да мълчиш. Просто не ни занимавай с играчката на Гела, иначе за футбол може да говориш. Кажи сега по циганска линия ли подкрепяш Доко, а по турска ли ще подкрепиш Арда в сряда?
VLAD
на 15.05.2021 в 17:58:44 #110По 1000 на сектор, евати тъпотията. А в дискотеките по 1000 на 200 м2.
bobi_raf
на 15.05.2021 в 17:58:35 #109пeдaли толко ли е нецензурно да виготу рим у човките кариесни
Rafata
на 15.05.2021 в 17:58:15 #108Аз не знам защо въобще ги четете двата шалвара - Клаудия с кафевите кюлоти и малоумния змей (еле па на тоя малоумник нищо не му се разбира)
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 17:57:57 #107Змея не го чета, предполагам и останалите. То и не се чете, но човека е влязъл да направи дневния норматив за надника и не ми пречи. Просто го игнорирам
kanchu
на 15.05.2021 в 17:57:07 #106Стига мрънка, а се информирай: по 1000 на сектор. Това е ....
VLAD
на 15.05.2021 в 17:56:35 #105Айде да влизат Ариеца и Кери и да ги разчекваме.
bobi_raf
на 15.05.2021 в 17:56:29 #104Сички културисти са ***
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:55:28 #103Змея е с три глави и три ***, но е с 1 мозък и една потка
Големи мишлета са Доко, очаквах по-достойно поведение, а то страх, симулации и писъци
loko-pd
на 15.05.2021 в 17:55:09 #102Неразбория от ръководството.Защо се оставиха празни сектори при затворена Бесика.
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 17:54:59 #101Има някакво зелено лaйно тука, което желае внимание. Вярно, че мнението му представлява 11% от фенската маса на проектчето, но пък тези 11% са 0,00001% от фенската маса в България, така че по-добре да ходи да го лaпа на Агата, че след Бойко идва неговият ред, ако DEA не го свирнат преди това
Rafata
на 15.05.2021 в 17:53:21 #100Владеене на топката: Локомотив: 37%, ЦСКА 63%. Любо ще им каже 2-3 приказки сега и ще им мушнеш голче
kanchu
на 15.05.2021 в 17:53:20 #99Змей, тренирай за Сряда, че Станка много ти е набрала....
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:52:50 #98А бе, тоз пелтек змея с три глави ли е? И ако да колко Г-ъза има?
loko-pd
на 15.05.2021 в 17:52:08 #97В 18 ч нямаше билети а три сектора са празни.Хиляди останаха отвън от неразтворим в ръководството.
code
на 15.05.2021 в 17:52:03 #96До фена на Разград добре бе мен,най-добри сте,най-заслужили сте.Ама като дойде нужда да убеждаваш другите в това,начи,да знаеш,че нещо не е както трябва. Айде бегай сега бате,не си желан тука. Сега,ако имаш нужда от тона или работодателя ти изисква определен брой постове,аз съм okay! Срамна работа няма.
zmayforever
на 15.05.2021 в 17:51:56 #95user avatar 76408 СЛЕДВАЙ CHUKCHA на 15.05.2021 в 20:47:21#101 До тук пълен антифутбол от кюстендилци...... .... Кофти.....ако беше мача в Ловеч....щеше сие .....