Локомотив (Пловдив) и ЦСКА излизат днес от 20:00 часа в директен спор за второто място в efbet Лига. Двата отбора имат по 56 точки, но "смърфовете" са с леко предимство заради по-добрите си показатели в преките двубои през редовния сезон.
"Червените" можеха да пристигнат на "Лаута" с аванс от 3 точки, но БФС промени първоначалното си решение и отмени служебната им победа срещу ФК ЦСКА 1948.
Преди седмица Локомотив постигна много важна победа като гост на Лудогорец. Пловдивчани се наложиха с 2:1 в мача. Тимът на Александър Тунчев има само една загуба в последните си 14 мача, но не можа да се справи с Берое у дома (0:0) и загуби ценни точки.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Черно-белите" ще бъдат без Лукас Салинас, който е контузен и няма да играе до края на сезона.
ЦСКА е единственият отбор в първата шестица без загубена точка от началото на плейофите. "Червените" надвиха с 1:0 Арда (Кърджали), а след това сразиха Лудогорец с 4:1 и се изравниха по точки с днешния си съперник. Съставът на Любослав Пенев играе все по-силно и се надява да завърши сезона с трофей, но преди финала за Купата на България трябва да хвърли всички сили за успех на "Лаута".
По-рано през сезона Локомотив победи ЦСКА като домакин с 2:1 в мач с много дискусионни отсъждания. Сблъсъкът в София завърши с нулево равенство. "Червените" спечелиха последното си гостуване на "Лаута" с 2:1. Това се случи няколко дни след загубения финал за Купата на България срещу същия съперник в края на миналия сезон.
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 15.05.2021 в 17:51:53 #94Да бе, искат 2то място, а се държат като средняци ... всичко в защита
Ако искаш нещо, излизаш и показваш кой си, а не да дебнеш цял мач като мишка
Ай ЦСКАри
Rafata
на 15.05.2021 в 17:50:05 #93Спокойно, Армейци, ще бием
no-coke
на 15.05.2021 в 17:49:43 #92Мача е 0-2
zmayforever
на 15.05.2021 в 17:48:54 #91СЛЕДВАЙ fanty на 15.05.2021 в 20:41:43#95 Разбира се, САМО ЦСКА, СЕГА И ЗАВИНАГИ, НИЕ СМЕ ЦСКА,...... ..... Кой сте вие бре помаклар......та се само....кът ЦСКА-р......... БОКЛУК
:
:
:
:
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:48:16 #90Клаудия, Нако, Бирсент, стига ни за имаха с безсмиления ви проект, никой не се интересува от 10-кратен пореден шампион с 9 фена
На всичкото отгоре разчекнат от ЦСКА за купата и пребит наскоро с минималното 4:1
asentseto_asentseto
на 15.05.2021 в 17:47:53 #89Чукча, съгласен съм с теб! Енрике ми се вижда слабичък днес... Трябва да организираме атаките с повече търпение, защото само се опитваме тая топка като я спечелим и да я дадем на някъде...
Bloody_Sword
на 15.05.2021 в 17:47:28 #88Не сме достатъчно идейни в атака. Поне съдията е перфектен засега!
Йомов нищо не прави отдясно, Юга прави много грешки, Енрике не е ефективен.
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:47:21 #87До тук пълен антифутбол от кюстендилци. Ама то тва не е да береш череши дагойба.
CHUKCHA
на 15.05.2021 в 17:45:32 #86На полувремето Кери за Енрике и Смоленски за Йомов.
Bloody_Sword
на 15.05.2021 в 17:43:48 #85Клаудиу/Нако, Пускай и севернаирландия!
zmayforever
на 15.05.2021 в 17:42:48 #84Тва ли е Локо,....дет им снесъхме....тва.....
:
:
:
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:42:14 #83Роме, България НЕ е само Факултето, където живееш, гнусен, червен м@нгуст!
Няма по-заслужил шампион от Зеления Звяр - шампион 4 кръга преди края с 12 точки пред втория и по-добър баланс и срещу него, и срещу 3-тия, и срещу 4-тия, и срещу 5-тия, и срещу 6-тия и т.н.
VLAD
на 15.05.2021 в 17:41:51 #82Клаудийке, траверс проЗт, кво са, сигурно под статията за мача на шалварите я имаше 3-4 човека я не. И не си получил нужното количество еван, та затова ли се буташ тука?
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:40:42 #81Уникални цигани са тия, то са дърпания, бутания, някаква отврат. Искат второ място и ми играят в глуха защита
bobi_raf
на 15.05.2021 в 17:40:15 #80claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:39:55 #79И в кои точно мачове ни подариха тия 15-16 точки. Я дай да видим.
На нас ли ни подариха гол от засада срещу Етър в последната минутка?
На нас ли спестиха червен картон срещу говедата?
claudiu_offendera
на 15.05.2021 в 17:37:22 #78Тъпите парчета как ме мислят за друг юзър обаче.
Иронията е, че въпросният юзър пише тук от близо 10 години, аз от близо 15, а те от около 2-3 години.
Иначе и цесекари били, но се пръкнаха след като литекс стана тире-софия.
Я и аз да ги питам, както те обичат - вие от кой отбор бяхте преди Микрето?
От ЦСКА, от Левски, от Литекс? Кажете си, няма срамно, дейба ваш'та ма'а дебела, хамалска.
stoyan-kiryakov
на 15.05.2021 в 17:37:06 #77Защото спестиха две дузпи, паляк. Отделно от това ви се подариха 15-16 точки
Мик Джагър
на 15.05.2021 в 17:36:39 #76Клаудия, Нако, Бирсент, не задавай глупави въпроси, цяла България видя що за шампион сте
bobi_raf
на 15.05.2021 в 17:36:07 #75Миланчо, ше има премиални. Имаш добре. Потвърждавяй почивката в кушадасЪ