Бившият футболист и треньор на ЦСКА Любослав Пенев е провел срещи в офиса на клуба през миналата седмица. Новината съобщи журналистът Деян Веселинов в YouTube канала Sportcast, като се позова на източници от клуба. По информация на колегите от "Тема Спорт", че Ел Голеадор е предлаган усилено на собственика и оперативното ръководство на "червените", а самият той също има желание да се завърне за пети път начело на родния си отбор. Неговата "кандидатура" е издигната от влиятелен кръг, който опитва да се внедри в клуба, възползвайки се от слабия старт на сезона. Както е известно, в началото на лятото Пенев също бе забелязан на среща в офиса на ЦСКА.
До този момент, обаче, нява яснота дали той отново ще поеме отбора. Шефовете на ЦСКА разглеждат и Христо Янев и Александър Тунчев като варианти за нов старши треньор при уволнение на Керкез.
USD
CHF
GBP
kurzelevdki
на 03.09.2025 в 11:07:22 #16…***,ръководството на ЦСКА не се е срещало с Любо… нито веднаж…. набийте си го в плоските тикви….
Esox
на 03.09.2025 в 10:42:45 #15ЛюПче е надушил, че у цецекату има кинти за изплащане на дълговете и ще се цани за главен палячо. Друг е въпросът, дали това е полезен ход за клуба...
Важното е да сме живи и здрави, затова
194820
на 03.09.2025 в 08:14:10 #14Тъпи и упорити, абе не разбраха ли тези журналя, че това е изтъркана плоча, никой не се интересува от тези лузъри. Със стари курветини не се тръгва нагоре, играчите трябва да разберат, че отбора се ръководи от треньора. Обече очаквам недоумрелия инвалид кратунчо да измучи, стойчо и пенев припсъри ли са, та се бутат в клуба.
the_shooter
на 03.09.2025 в 08:14:01 #13Къде се губиш бе опърпан содомит! Да не си мъчил пак горкото животно!
the_shooter
на 03.09.2025 в 07:59:39 #12Явно още бой трябва да ядете от някакви никакви отбори за да изтрезнеете най накрая! Полусезона ще го завършите 10-ти.
soprano
на 03.09.2025 в 07:30:44 #11Младенов си го вземи у вас.
На третия ден ще си докара половината рода + котката.
the_shooter
на 03.09.2025 в 07:11:35 #10Ако реши Валтер ше погнеш дръжки.
machkai-kobra-2
на 03.09.2025 в 06:45:07 #9На бате ти Стойчо лично аз ще го погнс с някоя сопа ако се появи като някакъв в цска
the_shooter
на 03.09.2025 в 06:39:33 #8Абе стига го спрягахте Тунчев, той си е добре в Арда! Пари има, дадено му е време и доверие трябва да е на силни медикаменти за да дойде в ЦСКА София! Трябва да е по - тъпо парче и от Томаш за да дойде в този момент! Любо Пенев трудна работа! Отдавна казвам, че правилното решение е бате Стойчо, и да ги разрита там всякакви директори и директорчета!
machkai-kobra-2
на 03.09.2025 в 06:26:42 #7Оставете Керкеза да си работи От ясно по ясно е че футболистите му правят сечено. Те затова изчезват 1 по 1 без трансфери. Като ти правят напук и играят симулативно за да излезе тренер виновен както и да ги наредил няма да биеш.... Щото обикновено тренер го отнася. Хубаво ама тоя път не хвана дикиш... И някой сега съжаляват ама е късно.
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 03.09.2025 в 06:25:17 #6Пичове,има една поговорка която почти винаги се е доказала. А тя гласи, че със стари kyрви нов бардак не се прави. Който разбрал, разбрал. Винаги и само ЦСКА.
duneraaa
на 03.09.2025 в 06:08:49 #5Иначе, луди в ЦСКА не ни трябват...стига с тоя Любо, Младеновци и т.н.
duneraaa
на 03.09.2025 в 06:04:23 #4Не съм за Любо, но поне, като пишете парцали, не пишете глупости. Любо е печелил купа с ЦСКА. Това нагледно показва, колко къса памет имаме...
glider
на 03.09.2025 в 05:42:33 #3Не знам дали Тунчев е гола вода, но в "Арда" си гради отрбора вече няколко години без някой да го препира и без да го натиска за каквото и да е. Един вид - каквото дойде е добре дошло. Те не случайно не направиха никаква трагедия от отпадането. В ЦСКА обаче е съвсем друга бира. Ще го емнат, както и всеки друг, още от първия месец, ако не и седмица за игра, за резултати, класиране и каквото още се сетиш. А отборът е в насипно състояние, едни си отиват, други идват, който и да докарат за треньор - ако ще Пеп, ако ще Клоп да е - пак няма да оправи нещата с магическа пръчка.
evgeni-mihov
на 03.09.2025 в 05:18:42 #2Любо ще е катастрофа. Тунчев е гола вода, а с Христо Янев ще заприлича много на ситуацията с Томаш. А сегашното положение в ЦСКА дължим най-вече на него!
TheAccuser
на 03.09.2025 в 05:18:32 #1ЛП е супер треньор, но засега не е печелил нищо. Почва супер навсякъде и в един момент се скарва с хората и става най-мразеният човек. Имахме един бизнес заедно и почна да нарежда. Викам му партия дай да помислим така иначе има неща които няма да станат лесно! Не аз така искам и така ще стане. Естествено нещата не станаха и трябваше да се изчака. Той почна да се мята като риба на сухо. Супер нетърпелив, страшно мнителен с голямо чувство че е номер едно! Да номер едно е но като футболист но не и извън теренът. Затова смятам че ЛП няма да успее. Бате Бойко му беше партия на тенис и го спасяваше много пъти но сега май и той се е отказал от него. Пишеше че почнал да пие и пропаднал - незнам. След нашият общ бизнес му изплатих чадата и повече не съм го търсил. Даже го блокирах! Жалко! Голям играч беше