Днес Валентин Антов ще се присъедини към новия си отбор - Болоня. Защитникът на ЦСКА ще играе под наем там до края на сезона. "Армейците" ще получат 500 000 евро. И още 3 милиона, ако италианците харесат 20-годишния футболист и го откупят.
Наемът на Антов е трети най-скъп в Серия А през зимния трансферен прозорец, показва проучване на ТОПСПОРТ. Най-голям е този за Матия Бани, който смени Дженоа с Парма за милион и половина евро. На второ място е Алфред Дънкан. Ганаецът бе пратен под наем от Фиорентина в Каляри за милион евро.
500 000, колкото за Антов, са платени за още две такива сделки. За въпросната сума Милан взе от Торино Соуалио Мейте, а Бреша прати в Сампдория Ернесто Торегроса.
Нападателят Адолфо Гаич отиде в Беневенто от ЦСКА (Москва) за 300 000 евро наем, а Рома привлече Брайън Рейнолдс от Далас за 100 000.
Това са седемте наема в Серия А, за които бяха платени пари. Този на Валентин Антов е от най-високите. Само за него от Болоня платиха пари през този трансферен прозорец. Другите им нови попълнения не струват нищо на клуба.
USD
CHF
GBP
sly
на 03.02.2021 в 16:13:17 #13Гонг"пишат: "уснахме молба държавата да помогне. А сектор не е завършен и има течове при всеки дъжд. Не смятам, че Левски заслужава по-малко от Ботев Пд или Локо Пд. Не мога да се премиря, че в Левски има нещо недовършено. Моля министър-председателя да загаси и този пожар - сумата не е толквоа голяма, за да не можем да си завършим козирката и сектора", заяви Сираков"
sly
на 03.02.2021 в 15:36:28 #121 октомври 1989 година "червените" громят своя съперник във Вечното дерби, а срещата остава в историята и с четирите гола на Христо Стоичков. В следващото дерби с Левски пък Камата се появява с фланелката с номер 4!
sly
на 03.02.2021 в 15:01:17 #11Славата подуенска! https://osem.cf/index.php/levski/Levski-euroidiot-COLLECTIVE-MEMORY-page-181 Склададжийката waterloo на 22.01.2021 в 17:19:06 #187 "Все пак държа да се знае, че до момента той никога не е влизал в полезрението на ПрокОратурата!" ЙОРИСКАТА! ПрокОратурата НЕ-ГРА-МОТ-НИК ! Ангелов, отивай да метеш склада! Ха,ха!
tun1915
на 03.02.2021 в 13:18:03 #10Ей ачу се оср@ стуй м@нгалче.
djingibi1914
на 03.02.2021 в 12:45:13 #9Кокона Без да споменавам ТОП трансерите на ЦСКА Ще ти кажа грозна истина! Трансфер от ранга на Евандро или Малинов ,е непосилен за Леца в последните 6-7 години Само един Бурабия за 600 к. Тия от Болоня нямат играч с 2 гола в ЛЕ ,а говорим за защитник на 20 години Тия от Болоня събрани с отбора на Леца не могат да съберат 10 мача в ЛЕ а Антов е с 15 мача в ЛЕ Сега дали не ти се видят малко парите за наема а щях да забравя....Леца+Болоня имат и по малко голове от защитника Антов в ЕКТ за последните 2 години
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.02.2021 в 12:41:28 #8Таратан трола налази
всичко е илюзия таратане
точно каквато си и ти
ама рогите са пълни с тролове
най-много коментари имат пиргулина,таратан,педерло и крилатката
е в едно нещо рогите да са първи
по тролове
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.02.2021 в 12:35:13 #7Няма ли е пиргулина трола
ако не драсне 100глупости под всяка статияза тире
няма кой да изкарва парата на сър Ангел
djingibi1914
на 03.02.2021 в 12:28:15 #6Супер Марийке Ела да видиш как платените от Ганчев италиански спортни сайтове хвалят Антов Хвали го и носителят на КЕШ Люпко Хвали го УЕФА с филми Хвали го носителя на КЕШ Златна топка и Златна обувка Стоичков Хвали го най-успешния треньор на 20-ти век Димитър Пенев Хвали го успешният английски менидър Пардю Хвали го и двукратният полуфиналист от ЕКТ Никодимов Хвали го и последния треньор класирал БГ на ЕП - Марков Баси мощният ПИАР за юноша на ЦСКА Десподов и Недялков могат да гледат какво е туй всички цесекари да лобират за Антов
djingibi1914
на 03.02.2021 в 12:21:08 #5България НЯМА ДРУГ защитник изиграл 10 мача в ЛЕ и с 2 гола в турнира Тоест няма такъв като Антов в цялата А група и половината Серия А Диамант си намери Болоня а Синиша може да е спокоен за броиката допуснати голове и оставането му в ешалона
djingibi1914
на 03.02.2021 в 12:16:58 #4Домуса вече върти телефоните в Болоня Ама тук няма как да му дадат играч или вади 3 милки в евро или чака Все пак ЦСКА не даде лев за Житния бегач Жоржиньо,а Домуса налапа въдицата Деспотков хронично контузения също го нахулихме у Разград на висока заплата за малко работа Недодялков добър играч но с оглед възрастта му пик на трансфера беше този в САЩ Тоест добре се развива ЦСКА
djingibi1914
на 03.02.2021 в 12:12:11 #3Майко мила ЦСКА преди 4 години беше във В група А днес продава защитници за 3,5 милиона евро Ако бях лефскар щях да си пукна гъзера от яд
djingibi1914
на 03.02.2021 в 12:01:03 #2Да не чете Супер марио че инфарктите тропат на вратата
kanchu
на 03.02.2021 в 11:58:29 #1Сега трети, а оттук нататък винаги първи!