Любослав Пенев усилено е предлаган в последните дни на собственика и оперативното ръководство на ЦСКА, съобщават колегите от "Тема Спорт".
58-годишният специалист също прави сондажи да се завърне за пети път начело на родния си тим. "Кандидатурата" на Ел Голеадор е издигната от влиятелен кръг, който опитва да се внедри в клуба, възползвайки се от съкрушителния старт на сезона със само 3 точки от първите 5 мача.
Столът на Душан Керкез вече се клати много сериозно и идеята на определени кръгове около ЦСКА е той да бъде наследен от Пенев. Ел Голеадор е без работа от миналата есен, когато се раздели със скандал с Локомотив Пловдив.
USD
CHF
GBP
Vlady
на 01.09.2025 в 10:02:12 #63Има риск да домъкне некадърното си синче в ЦСКА и така да влоши допълнително ситуацията в нападение.
Vlady
на 01.09.2025 в 10:01:15 #62Като чисто футболен треньор не е лош вариант стига да не му се доверява бюджет - задължително ще го профука.
abc-xyz
на 27.08.2025 в 13:55:15 #61waterloo на 27.08.2025 в 11:02:26 #80 абц-хуз на 27.08.2025 в 00:11:26 Не виждам нищо кой знае колко по-различно от биографиите на Баба Цола, Ангел Солаков, Борис Велчев, Пенчо Кубадински и пр. видни фенове на Левски! ========================= Простено ти е! Освен че си неук и неграмотем стрдаш от склероза и то на 53 годинки. Сигурно поради тази причина забрави за бай Добри Джуров, Мирчо Спасов, Огнян Дойнов, Здравко Георгиев, Стоян Караджеов... да не изброявам 3/4 от ЦК на БКП, целия генералитет от МНО + половината от МВР. Не набутвай локомотивеcа Пенчo Кубaдински при сините. Май забрави, че и бай Тошо го направи левскар, макар да е с членска книжка на Локото ======= Абе, ти все повече изветряваш като Тъпунчо и Гъчо! Къде го чукаш, де се пука! Публикувал си биографията на Милко Балев без никаква връзка с нищо. Сега ми изброяваш себеподобните му, пак без никаква връзка! Намали си пиенето като не носиш!
abc-xyz
на 27.08.2025 в 13:47:54 #60waterloo на 27.08.2025 в 11:10:32 #81 аbc-хуz на 26.08.2025 в 22:52:04 А що търговското дружество на ПФК Левски иска да се разграничава от търговското дружество преди 98-ма година, знае всичкологът Ватерло! =================== Простотита има само едно име и то е АBC-ХУZ Всяко търговско дружество незвисимо какъв предмет на дейност има притежава свой ЕИК Предин 1998 години или по-точно преди 1996 година "ПФК Левски не е бил търговско дружество ######## Да напишеш сам, че Левски е станал търговско дружество през 1996 г. и да твърдиш, че до 1998 г не е бил търговско дружество го можеш само ти! Ама, много си умен! Ватерло-Умния!
194820
на 27.08.2025 в 04:37:10 #59Кратуньо тъпуньо е един прост спамър инвалид и параолимпиец, не може дори да гони топките. Комунистически отпадък, останал да вегитира и да напомня за идеологията, омразата и мрачните времена на миналото.
abc-xyz
на 26.08.2025 в 21:11:26 #58waterloo на 26.08.2025 в 17:12:40 #69 abc-xyz на 26.08.2025 в 16:39:57 Никъде не видях да пише Милко Балев Калев, както твърди Гъчу! Даже няма ===== Мѝлко Ка̀лев Ба̀лев е политик от Българската комунистическа партия…. ####### Не виждам нищо кой знае колко по-различно от биографиите на Баба Цола, Ангел Солаков, Борис Велчев, Пенчо Кубадински и пр. видни фенове на Левски!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 19:52:04 #57the_shooter на 26.08.2025 в 21:53:27 #74 ======= Комунизмът падна на 11 ноември 1989 г. По това време нямаше Левски и ЦСКА, а имаше Витоша и Средец. Веднага след датата 11 ноември 1989 г на първото свободно Общо събрание на Средец, бе прието отборът да се казва ЦСКА. На първото свободно Общото събрание на Левскарите бе прието Витоша да се прекръсти отново на Левски-Спартак. После пак сами си се прекръстиха на Левски 1914. ФК Витоша (1985 – 1989) ФК Левски-Спартак (1989 – 1990) ФК Левски (1990 – 1992) ФК Левски 1914 (1992 – 199
ПФК Левски (1998 –; 2006 –)
Пък къде тук някъде стои Милко Балев знаят само просветените Гъчо, Ватерло и Тунчо!
А що търговското дружество на ПФК Левски иска да се разграничава от търговското дружество преди 98-ма година, знае всичкологът Ватерло!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 19:34:54 #56Тъпунчо, Ти си един болен, прост драскач! Главата ти е пълна с “травестити, безмозъчни, лай*нояди, пасмина от наркомани” и пр. прости нарицателни, с които най-вероятно те изгониха съселяните ти от Малко Градище!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 19:23:24 #55the_shooter, що не ме цитира, да видя къде съм казал това, което ми преписваш?
the_shooter
на 26.08.2025 в 18:53:27 #54abc, какво искаш да кажеш с поста си? Че ЦСКА няма общо с комунизма? Трябва да си се предозирал ако твърдиш подобно нещо! ЦСКА е дете на комунизма и в това няма нищо срамно! Срамно е да се срамуваш от историята си!
Тунчо
на 26.08.2025 в 17:20:37 #53Мисълта ми е,не им пускай фитили на тия уродливци припсърите,че не остана име свързано с автентичния армейски клуб което да не поругаха и оскверниха.Те не са го чували бай Милко,и по добре да го не чуват гнусните му травестити.Имат ребрандиран оранжав бардак,припознали са си антибългарско менте,ИМАТ СИ НЕГРИ ДА ГИ ОЛАБВАТ И НАТЯГАТ,имат си и евтина дрога....това им стига на безмозъчниците.Пусни ги у левата лента,там им е местото.
Тунчо
на 26.08.2025 в 17:11:32 #52Ватерло,сигурен съм,че на снимка съм виждал бай Милко и с онази звезда...герой на Соц.труд.А по темата...не знам защо им обясняваш на тия лай*нояди припсърите кой е бай Милко,или кой е Симолията,или кой е бай Крум и прочее....Тая пасмина от наркомани никога няма да разбере, че за някой хора(включително и такива обикновенни като мен) това си беше болест. Както бе казал безсмъртния Алеко: "какво ти разбира свиня,от кладенчова вода"?Как очакваш тези изпражнения(припоците) да те разберат,че някой може да дава безвъзмездно,без да руши и скверни, само защото милее за клаузата армейска?Голям привърженик на моя любим отбор беше бай Милко,а приноса му към ЦСКА е по голям от този на всички генерали и полковници взети заедно(от бай Добри надолу).Беше човек който милееше за отбора,за което поклон му правя.Сигорно в гроба се върти ако вижда какво се случва с ЦСКА от както Михов и седерастията ни ликвидираха, и откакто припсърите и фалшивия им урод заграбиха историята на автентичния клуб.барабар с абривиатурата.Лека му пръст на бай Милко.
abc-xyz
на 26.08.2025 в 17:03:15 #51waterloo на 26.08.2025 в 16:54:34 #64 "Не мога да разбера как има хора да приемат ПФК "Левски 1914" за оригинален при условие, че президента им Петър Петров година по-рано създава ПФК "Левски" " се прави на ударено оранжевото влечуго # 57. ————- Петър Петров-Кучето НИКОГА не е бил президенt на "ПФК Левски". Това е регистрацията на ПФК "Левски" на Петър Петров-Кучето: Статус Активен ЕИК/ПИК 121495089 Регистрация по ЗДДС Не Дата на регистрация 1996 година Наименование "ПФК Левски" ===== От това научно обяснение разбрах, че Кучето си е регистрирал Левски в 1996 г. Не знам защо срамежливо премълчаваш факта, че първото свободно име, което си избраха левскарите след падането на комунизма беше Левски-Спартак?! За разлика от вас, ние свободно си прекръстихме Средец на ЦСКА без притурката “Септемврийско Знаме”, закачена ни насилствено от левскарите Борис Велчев и Ангел Солаков при инициираните от тях промени през януари 1969 г и превърнали Левски в милиционерския наследник на Спартак!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 16:53:15 #50waterloo на 26.08.2025 в 17:12:40 #69 ========= Голямо биене около храста! Чаршаф след чаршаф и нищо, което да свързва някой си Милко Калев Балев с преименуването на Витоша в Тирето Левски-Спартак или пък в Числото Левски 1914!
Единствените реално свързани имена, които прочетох, замесени в свободното преименуване на Витоша след 11 ноември са левскари! И първото свободно име, което си избират е Левски-Спартак!
Да не говорим и, че останалите спортове години наред стояха с това име. Дори и тези, които бяха Левски участваха в международното сдружение на Динамовските отбори и ходеха на състезания със тях!
n-a-chx8TkqA
на 26.08.2025 в 13:55:27 #49Е как да не е имало ? Нали МалчоГанчев се изгаври и ви прекръсти на ФК Лупи и ви фалира на 9 септември. Бате, виждам че ти е трудно да приемеш реалността и си фантазираш разни неща, ама давай НАСАМЕ, не се излагай по форумите
abc-xyz
на 26.08.2025 в 13:41:03 #48gychopopov на 26.08.2025 в 14:09:19 #60 abc-xyz, a знаеш ли кой преименува ФК ЦСКА на ФК Лупи? ======= Никога не е имало регистриран клуб фк Лупи!
abc-xyz
на 26.08.2025 в 13:39:57 #47waterloo на 26.08.2025 в 11:39:43 #52 Кой преименува Витоша на Левски-Спартак, после на Левски 1914, преди да го преименува на Левски София? ======= Никъде не видях да пише Милко Балев Калев, както твърди Гъчу! Даже няма думички като Партията, комунизъма и пр.
tundzhaka
на 26.08.2025 в 12:42:07 #46комунистическото нищожество милко калеф балеф отдавна е е пукнало, изгнило разложено изядени от червеи и други мършоядни гадинки. Кеф, братче.
ivan-nikolov-HHh7uo2n
на 26.08.2025 в 10:25:17 #45К.у.р за Милко Балев,два за цск-а
ugliesttroll
на 26.08.2025 в 10:01:57 #44гугъл и ai знаят че в България най-фалирания сливан преливан преструктуриран и преименуван отбор е Левскито