Любослав Пенев усилено е предлаган в последните дни на собственика и оперативното ръководство на ЦСКА, съобщават колегите от "Тема Спорт".
58-годишният специалист също прави сондажи да се завърне за пети път начело на родния си тим. "Кандидатурата" на Ел Голеадор е издигната от влиятелен кръг, който опитва да се внедри в клуба, възползвайки се от съкрушителния старт на сезона със само 3 точки от първите 5 мача.
Столът на Душан Керкез вече се клати много сериозно и идеята на определени кръгове около ЦСКА е той да бъде наследен от Пенев. Ел Голеадор е без работа от миналата есен, когато се раздели със скандал с Локомотив Пловдив.
USD
CHF
GBP
abc-xyz
на 26.08.2025 в 07:10:52 #23Тъпунчо, Безродникът е завел цялото си семейство в Канада и никога вече няма да види България, но не се сеща да се поогледа в огледалото
oficer1
на 26.08.2025 в 07:09:20 #22Тъпунчоооол. … Какво да върнем, ве, посран доайене??? ЦСКА направи каквото беше нужно за да оцелее! Повече от 40 клуба го направиха, АБСОЛЮТНО ЗАКОННО!!! А пък на теб, никой нищо не ти дължи, особено пък ЦСКА!!! Ти си една виртуална прЪдня! Дири не можеш да замиришеш! Светът вече друг и точно ти, емигранте трЕе да го знаеш! И щЕх да приема някакво възмущение, ако то е към всички отбори, но не! Цялата ти жлъч, а и на всички останали, на които им липсва ясна преценка към ЦСКА е, защото това е най-великия клуб в България и ти колкото и да се определяш за армеец, си един проЗт, злобен и недоволен от живота си еуглен! На тебе ли някой ти дължи обяснение, ве?
Поредния виртуален мУралист!
На никой не му пука за пропиления ти живот и какво мучи някакво незначително човече тук!
Ти си никой и можеш да си завреш злобата, псевдо мУралЪ и претенциите си у доайенския си задник!
Ай чезвай, малоум!
slayer
на 26.08.2025 в 07:00:23 #21Забравих да допълня, че дедо Туни е сороски евроджендър.
slayer
на 26.08.2025 в 06:59:33 #20Гичо като се докопа до палката на Илийката се превъзбужда. Не му се сърдете. Човещинка. Разхлабеният сфинктер на дедо Тунчо си иска неговото - голям, черен кочан.
Тунчо
на 26.08.2025 в 06:53:14 #19oficer1 на 26.08.2025 в 09:37:59#22 Спамещите краеи истрещеха…, Не сме били ЦСКА, ама все тука киснат и единствената им радост е когато има нещо, което не върви в ЦСКА?? ----------- Ако върнете името на любимия ми отбор,което най безцеремонно заграбихте, и залепихте на негърския си антибългарски бардак,даже впечатление няма да ми правите.Ще сте ми тотално безразлични.Проблема ми обаче е в това, че освен,че се превърнахте в модел на евроатлантическата подмяна на всичко българско,всяко появяване на футболен терен на цветнокожата ви и чуждуземна пасмина от недъгавци,се превръща в дива радост за говедата и е поредното рядко гомно изтропано връз откраднатата история на автентичния клуб.И абсурдно е, ти,вчерашния посе*рич да наричаш спамър човек доаен на този форун.
TheAccuser
на 26.08.2025 в 06:49:50 #18Писахте че Любо се бил алкохолизирал, че не ходиш на тренировките на Локото, че ходил пиян на работа … а сега ЦСКА? По принцип мисля че ще докарат обратно Стойчо.
oficer1
на 26.08.2025 в 06:37:59 #17gychopopov
на 26.08.2025 в 06:31:27 #16A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА с/без тире София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Тунчо
на 26.08.2025 в 06:28:41 #15Време е урода да свали мръсните си меки и покрити с фекалии кунки от легенди на автентичния клуб,които в последствие биват оплювани и обругавани от тумба припознали ребранда на сорос травестити и безродници.Домогванията до легенди на автентичния клуб има за цел единствено да легитимира това уродливо и небългарско творение на неолибералната гнусотия.Любо не е магьосник,та с тия недъгави конци,туземци и сакати инвалиди да направи чудеса.Ребранда съществува от 10 години,а и автентичния литекс(наследник на Кърпачев и Осъм) се подвизава дълго в българския футбол.Взимайте си цветнокожи легенди от този период, или от оранжавия си приемник и след поредните 2-3 резила ги плюйте,пцувайте и гоненете.Оставете нашите,на автентичния армейски тим, кадри на мира извратеняци продажни.
gychopopov
на 26.08.2025 в 06:25:41 #14Бих попитал теслАта Гичо кой отбор в А група не е преименуван, с изключение на Славия и Ботев Вр? ---------------------- Не намираш ли разлика в това да те преименуват или сами да си смениш името! Преди да погребе ЦСКА, микренчето го преименува на Лупи!
VLAD
на 26.08.2025 в 06:21:14 #13Остава само при този хаос и напрежение в клуба, и Любо да дойде да се изпокара с всички.
alien_
на 26.08.2025 в 06:08:51 #12Чорбата изпушиха с тия треньори. Всеки ден нов треньор, всяка седмица нов отбор. А истината е съвсем проста - този стадион трябва да се избие по някъв начин. Демек поне още 5 години тото и мъки
n-a-chx8TkqA
на 26.08.2025 в 06:08:30 #11Обаче ЦеЦеКа са шампиони в това отношение - ЦДНВ, ЦСКА - червено знаме, обединение със Септември - септемврийско знаме, май имаше и нещо дом на войската
LORD_SLIM
на 26.08.2025 в 06:08:07 #10Любо е последният треньор,при който ЦСКА игра хубав футбол,с динамика,заучени положения и контрол.Око те се лъжа е и последният треньор бил Лудогорец.
n-a-chx8TkqA
на 26.08.2025 в 06:06:31 #9Славия колко пъти са ги преименували - Ударник, Торпедо, че даже и обединение с Локо СФ - ЖСК Славия
evgeni-mihov
на 26.08.2025 в 06:04:58 #8За Любо - от трън та на глог, че е по-висок. Бих попитал теслАта Гичо кой отбор в А група не е преименуван, с изключение на Славия и Ботев Вр?
gychopopov
на 26.08.2025 в 05:44:55 #7Къде сменят така треньорите, ве, къде? ------------------------------------ Как кАде? В преименувания Литекс! Справка - Стипич!
oficer1
на 26.08.2025 в 05:36:09 #6Любо го познавам лично! За приятел и компания е топ! Има за мен, модерни виждания за футбол и бих казал, че доста разбира играта. Но има черти в характера, които с времето така и не успя да корегира или да опита поне да поизчисти. Харесвам го като човек много, но със стари *** нЕа стане, според мен! А и някак се забелява, че при първите наченки на по-добър футбол и веднага нЕколко мисирки почват да опитват да създават напрежение в ЦСКА! Керкез е начело 5-6 мача…. Къде сменят така треньорите, ве, къде? Любо да си гледа тениса , а платените мисирки да го духЪт!
duneraaa
на 26.08.2025 в 05:16:23 #5Стига сте го бутали Любо Пенев защото има да връща пари....ест., че ще го предлагат, златна възможност
194820
на 26.08.2025 в 05:10:20 #4Смърди на говежда тор, много превъзбудени бе, прикрити армейци...