Популярният шеф готвач Борис Петров си е направил шега със старши треньора на Левски Хулио Веласкес. Привърженикът на ЦСКА пусна своя снимка с испанския специалист, към която има текст:
"Всичко точно, магията хвана!
(Така ще е четири пъти тази година),
Дадох му един син сос, казах му да стисне лимон и чинията му почервеня. Казах му, че така ще стане в дербито... Засмя се! ... ¿Que pasa ahora tío? ( бел. ред. "Какво става сега, човече?")", написа Борис Петров.
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 10.11.2025 в 13:16:12 #3Най добрите отбори са тия, дето имат най доброто възстановяване на играчите след мач
Ако не си в кондиция, нито тренировките, нито тактическите занятия ще станат, както трябва, а от там и следващия мач...
Гледам водещите отбори, дори и обезпечените средняците, как тичат и каква физика имат в мачовете....нашите нямат спринт, физическа устойчивост за пласиране и едвам се движат и ако се ицедат до край, следващия мач се влачат.
anatoli-iliev
на 10.11.2025 в 12:37:52 #2...мача беше на АРМИЯТА !!
anatoli-iliev
на 10.11.2025 в 12:37:10 #1ДО ...14_neron_88..!! Много точно приятелю !! Аз тренирах в Локо Сф деца старша възраст и бях вратар и то ....смея да кажа добър !! Присъствах на първия мач на Начко Михайлов защото след тренировка останахме и бях от децата които носеха топките !! Няма да забравя първия ми мач....и то какъв късмет !! Срещу ЦСКА в неделя сутрин 10 часа !! Спомените ми са като от някакъв прекрасен сън !! Биха ни с 4:0 а центр; защитник пред мен беше гола вода !!Иначе съм с прекрасни спомени от Локо Сф с треньор Бате Сашо /мисля фамилия Величков / !! По едно време при нас се включи и внукът на мистър Сенко ...но нямаше качества !! Живеех на Г.Димитров до ЖПУ Сф в съседния блок беше Г.Берков чччв следващия Ап.Чачевски итн !! Прекрасни времена !! Но получих "родителска" контузия и това беше !!