ЦСКА няма спечелен трофей от 2016-а година, когато вдигна Купата на България. Надеждите на феновете и всички в клуба са новият треньор Бруно Акрапович да сложи край на тази серия. ЦСКА е на 6 точки от лидера в класирането Лудогорец и ще се бори за титлата. "Армейците" продължават пътя си и за Купата на България. Този трофей беше спечелен от Акрапович в последните два сезона, когато той беше начело на Локомотив (Пловдив).
Ако спечели трофей с ЦСКА, Бруно ще запише името си в историята на клуба като едва трети треньор от чужбина, който го прави. До момента само двама постигнаха успехи - Григорий Пинайчев от СССР и Миодраг Йешич от Сърбия. Първият печели Купата на Съветската Армия. Той води "червените" година и един месец - от края на 1964-а година до декември 1965-а.
Йешич става шампион с ЦСКА през 2005-а. Това е предпоследната титла, спечелена от отбора. Той се задържа на "Армията" също година и месец. След това има втори период в клуба, който е едва два месеца - през 2013-а година.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 15:15:09 #147Момци, покрай стария ГДР-ейски педер много се разводниха темите. Време е малко да вкарам фокус в нещата, за да не се обърка някой. 1. ЦСКА с 31 титли, Леца с 31 калъфки. 2. Грегор Щрасер, пардон Димитров развинти представител на домакините и гази на АО. 3. Забиха нож в олоения гръб на мама Жаби, както първи във форума на Топспорт предрекохме.
ubriachi
на 10.02.2021 в 15:13:07 #146Газиран ***, къде си видял шамари да раздавам, вие припсовете ги раздавате чак припадали от тях
ае чети по-хубаво ... или всеки с различно мнение от ващо припознаваческо е селянин, глупак и тн... комплексари жалки ... ти от сливница не си мърдал бе убитак
utd20
на 10.02.2021 в 15:08:34 #145Влизам специално да се отходя връз плешивата цайсата кривоглава тиква на БайИбан !!!
Дедо - овенен - комунист - доносник, баща - милиционер - комунист - доносник, майка - полицайка - комунистка - доносник, БайИбан - пеерас най- обикновен !!!
Ооооооооо как сeрa
sly
на 10.02.2021 в 15:06:40 #144ПЕДЕРЛО, КАЖИ ЗА ДИПЛОМАТА! РФ????????????????????????????????????????????????????????? ПЕДЕРЛО, КАЖИ КАК ЗАПЛАШВАШЕ ГРИГОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ubriachi
на 10.02.2021 в 15:06:19 #143Главуне, ходил съм и на Родос и на мн други места в Гърция, 6м от годината съм там ... та не ми говори колко е по-хубаво от Бг ... тия глупаци като фанти , манти , джигибойци не ги коментирам, те в Бг нищо не са видяли та за Гърция ще ми говорят , явно единия е турски поклонник та ми хвали Турция ... Родос им е най-красивия и зелен остров ... повечето са скали и ветър ... 80% планини, пичове на това планини ли викате ... само скали и храсти , без гори и балкани ... на тяхната висока планина мъкнеха скали да я докарат по-висока от Рила и пак не можаха , а за Гръцката и Римска педерастия и култура всички сме чели
sly
на 10.02.2021 в 15:06:11 #142ПЕДЕРЛО, КАЖИ ЗА ДИПЛОМАТА! РФ????????????????????????????????????????????????????????? ПЕДЕРЛО, КАЖИ КАК ЗАПЛАШВАШЕ ГРИГОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sly
на 10.02.2021 в 15:01:30 #141ПЕДЕРЛО, КАЖИ ЗА ДИПЛОМАТА! РФ????????????????????????????????????????????????????????? ПЕДЕРЛО, КАЖИ КАК ЗАПЛАШВАШЕ ГРИГОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sly
на 10.02.2021 в 15:00:56 #140Галка мълчи като бит подуенски г.з за рабфака! Значи има вишу без средно! Ха,ха! Прокорор! Васил Кънчев!
sly
на 10.02.2021 в 15:00:06 #139Галка мълчи като бит подуенски г.з за рабфака! Значи има вишу без средно! Ха,ха! Прокорор! Васил Кънчев! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото! Гнидо,кажи ма, кажи как те изхвърлиха! ХА,ХА! " Педерло, наистина си мазохист. Целият форум ти ceре у устата, известен си с стигащата ти до безобразие хомосексуалност, достигаща пиковете си в апартамента в Будапеща и обстоятелството, че сина ти живее в Швеция и се срамува от теб и продължаваш да пишеш измислици, лъжи и инсинуации. Срамно е някак. Запази малко дпстойнство и се покрий.", днес голям бъзик с тебе!
sly
на 10.02.2021 в 14:57:11 #138Галка мълчи като бит подуенски г.з за рабфака! Значи има вишу без средно! Ха,ха! Прокорор! Васил Кънчев! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото! Гнидо,кажи ма, кажи как те изхвърлиха!
sly
на 10.02.2021 в 14:56:02 #137ПЕДЕРЛО, КАЖИ ЗА ДИПЛОМАТА! РФ????????????????????????????????????????????????????????? ПЕДЕРЛО, КАЖИ КАК ЗАПЛАШВАШЕ ГРИГОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:54:13 #136Фанти де одиш брато
..
Rhino
sly
на 10.02.2021 в 14:54:06 #135Тук написаха: " Педерло, наистина си мазохист. Целият форум ти ceре у устата, известен си с стигащата ти до безобразие хомосексуалност, достигаща пиковете си в апартамента в Будапеща и обстоятелството, че сина ти живее в Швеция и се срамува от теб и продължаваш да пишеш измислици, лъжи и инсинуации. Срамно е някак. Запази малко дпстойнство и се покрий." У педерло достойнство! Галка мълчи като бит подуенски г.з за рабфака! Значи има вишу без средно! Ха,ха! Прокорор! Васил Кънчев! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото! Гнидо,кажи ма, кажи как те изхвърлиха!
sly
на 10.02.2021 в 14:53:41 #134Педерло, ти като Галина ли обслужваш или като доцентката?
sly
на 10.02.2021 в 14:52:34 #133А педерлото как не те гепнаха за заплахи по Григор!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:52:34 #132Ми Джагър глей са, няма нов няма стар има готини и прости, начи оня си е от 15 години в сайта същото редко уайно е, тряа му праа чупки шото е стар ли....
бой пу потката с черпако
.
sly
на 10.02.2021 в 14:51:48 #131Мик Джагър,
sly
на 10.02.2021 в 14:51:01 #130Тук написаха: " Педерло, наистина си мазохист. Целият форум ти ceре у устата, известен си с стигащата ти до безобразие хомосексуалност, достигаща пиковете си в апартамента в Будапеща и обстоятелството, че сина ти живее в Швеция и се срамува от теб и продължаваш да пишеш измислици, лъжи и инсинуации. Срамно е някак. Запази малко дпстойнство и се покрий." У педерло достойнство! Галка мълчи като бит подуенски г.з за рабфака! Значи има вишу без средно! Ха,ха! Прокорор! Васил Кънчев! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото! Гнидо,кажи ма, кажи как те изхвърлиха!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:48:37 #129user avatar 84226 СЛЕДВАЙ Holmar на 10.02.2021 в 15:16:39#155 mottorrhead на 10.02.2021 в 14:50:13#125 Ей наркоман,кога се появи във форума ,кога ти почерня г.ъза,кога............ Ето пак сега от днес, ако не си стар нема ко да пишеш само пиргуса разбира от футбол ..
djingibi1914
на 10.02.2021 в 14:41:22 #128Никой не отрича българските забележителности но пазара си го е казал Старият град в Несебър и Банско Другото не продава БъХъ за чужденеца Мадарския конник