ЦСКА няма спечелен трофей от 2016-а година, когато вдигна Купата на България. Надеждите на феновете и всички в клуба са новият треньор Бруно Акрапович да сложи край на тази серия. ЦСКА е на 6 точки от лидера в класирането Лудогорец и ще се бори за титлата. "Армейците" продължават пътя си и за Купата на България. Този трофей беше спечелен от Акрапович в последните два сезона, когато той беше начело на Локомотив (Пловдив).
Ако спечели трофей с ЦСКА, Бруно ще запише името си в историята на клуба като едва трети треньор от чужбина, който го прави. До момента само двама постигнаха успехи - Григорий Пинайчев от СССР и Миодраг Йешич от Сърбия. Първият печели Купата на Съветската Армия. Той води "червените" година и един месец - от края на 1964-а година до декември 1965-а.
Йешич става шампион с ЦСКА през 2005-а. Това е предпоследната титла, спечелена от отбора. Той се задържа на "Армията" също година и месец. След това има втори период в клуба, който е едва два месеца - през 2013-а година.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 10.02.2021 в 14:41:19 #127Момци, няча да се коркате. По-добре нов форумист като някои от вас, отколкото стар пеераст като Педерло
djingibi1914
на 10.02.2021 в 14:39:05 #126Фанти Ходил той с автобуса от града на село Остава сега да ни каже и Турция колко и е зле туризма и само рекламата я спасява На въпроса с коя българска забележителност ще привличаме туристи ще мълчи като бухал ,но инак имаме повече от другите
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:38:25 #125Скапан акропол.... Господи прибери си вересиите...
sly
на 10.02.2021 в 14:36:20 #124"На Григор рамото му няма да издържи, както му пожелах!" Педерло!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:35:39 #123СЛЕДВАЙ ubriachi на 10.02.2021 в 16:23:47#198 Газиран , малко си учил география , погледни всички острови под Атина и ще видиш кой къде е ... глава .. ква природа има Гърция ... скали , камъни и предимно чакълести плажове , казвам предимно ... къде са им горите и балканите , равнини и долини ... не бих ги сравнявал с България ... имат един скапан Акропол , който от 20г го реставрират и не можеш да видиш нищо интересно, но рекламата им продава и имат милиони туристи ... ние имаме сто пъти повече забележителности , но нямаме реклама, не се снимат филми исторически ... как да печелим ... Скопеноча не скачай толко с твойта малка пъпка и снощи ти казах , намажи я с йод и ще изчезне завинаги ... ще остане само *** ти за забавления ... недъгав , мери си приказките , форумна мишка , не знаеш тук на какви хора пишеш ... много си смел... добре дошъл Бай Ганьо, ти сериозно ли гледайки картата определи колко грозна е Гърция
иди е пляко, иди в Гърция ела в Родос да видиш колко зелено има и ква е природата, гувядо, всички знаем, че българската природа е супер, но за съжаление гръцката, че даже и турската е по красива а и повече места за разглеждане има, при нас са малко... Тва не ме праи по малко българин, просто съм реалистичен, даже и мичуринската ми корва, със тоа спрелия мозък няма да отрече това за красотата....
djingibi1914
на 10.02.2021 в 14:33:13 #122waterloo на 10.02.2021 в 16:21:07#195 Ще имате ли кинти за път и хотел до Берлин? ====================================================================== Това голямо постижение Сигурно ти трябват милиони за хотел и път до Берлин От къде е взел пари Ганя Балкански да ръшка таз Ойропа Педерло да не си грабнал бизнеса с мускалите,или по наследство ти остана
sly
на 10.02.2021 в 14:31:15 #121Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото! Гнидо,кажи ма, кажи как те изхвърлиха!
asentseto_asentseto
на 10.02.2021 в 14:30:12 #120Така е, Мотор. У някои форумисти виждах дискриминационно отношение към новите форумисти, не е само Пирги...
djingibi1914
на 10.02.2021 в 14:29:34 #119Убриачи Кви глупости говориш 12 000 острова един от друг по хубави чисто море, а не стръби с гомна вътре Морските видове в Гърция са над 5 пъти повече от всички в България Имат планина с 15-20 метра по ниска Рила Имат писти и зимен туризъм За летния да не говоря че отиде времето
asentseto_asentseto
на 10.02.2021 в 14:28:16 #118asentseto на 10.02.2021 в 16:19:06 #194 Очертава се сериозна борба за най-големия враг на Пирги в Топа. Претенденти са Краси, Мотора, Гинчо...преди имаше един chichuachua_umryalo, ама той май се отказа! Пропуснах Веорнезо!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:27:07 #117Асенце аз го жалех тоа мундарин близо десет дена не бях писал нищо, но вчера прекали точно със тебе, каза че тряа да си поне 15 години във форума за да кажеш чиба, на някого, тоа се е взел много насериозно
asentseto_asentseto
на 10.02.2021 в 14:26:37 #116Аааа, не, Пирги, не съм аз!
Никога не бих си позволил да си направя нов профил, с цел да гоня някого.
..........Според мен това е Дринко
ubriachi
на 10.02.2021 в 14:23:47 #115Газиран , малко си учил география , погледни всички острови под Атина и ще видиш кой къде е ... глава .. ква природа има Гърция ... скали , камъни и предимно чакълести плажове , казвам предимно ... къде са им горите и балканите , равнини и долини ... не бих ги сравнявал с България ... имат един скапан Акропол , който от 20г го реставрират и не можеш да видиш нищо интересно, но рекламата им продава и имат милиони туристи ... ние имаме сто пъти повече забележителности , но нямаме реклама, не се снимат филми исторически ... как да печелим ... Скопеноча не скачай толко с твойта малка пъпка и снощи ти казах , намажи я с йод и ще изчезне завинаги ... ще остане само *** ти за забавления ... недъгав , мери си приказките , форумна мишка , не знаеш тук на какви хора пишеш ... много си смел
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:23:00 #1146:07#192 mottorrhead на 10.02.2021 в 16:14:31 Милиционерски сине,нито си ми на образованието,нито на знанията, ето една истина, човек не може да избира родителите си.. Ти ко образование имаш е прошляк, мичуринска подобрена, образувание имал, цяло чудо е че успя да го напишеш правилно...
asentseto_asentseto
на 10.02.2021 в 14:19:06 #113Очертава се сериозна борба за най-големия враг на Пирги в Топа.
Претенденти са Краси, Мотора, Гинчо...преди имаше един chichuachua_umryalo, ама той май се отказа!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:18:49 #112Всички сме ратаи,за пиргуса всички извън бг сме ратаи и роби... Made in мичурин, ко да праиш..
asentseto_asentseto
на 10.02.2021 в 14:15:55 #111mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:14:31 #110Мичуринската пача е толко спрела, че мисли всички които пушат трева за наркомани.. Когато имаш завършен 8 клас.. И татко ти вика, ае бегай на строежа, от тебе човек нема а стане, поне неква обща култура да имаше, ма за мичуринската пача, обща култура идва от общ работник.. No more comments...
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:09:32 #109СЛЕДВАЙ Holmar на 10.02.2021 в 16:04:45#182 mottorrhead на 10.02.2021 в 16:02:40 Това че си ратай в Гърция не те прави гръг,е шопски сдух...Гърция е стахотна държава и ти нямаш нищо общо с това Поредна лъжа, никога и никъде не съм си и помислял да кажа, че съм грък, Българин съм се родил..... ЦЕСЕКАР ще си умра.....
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:05:17 #108Пълен тАаашак сте заЕби