ЦСКА няма спечелен трофей от 2016-а година, когато вдигна Купата на България. Надеждите на феновете и всички в клуба са новият треньор Бруно Акрапович да сложи край на тази серия. ЦСКА е на 6 точки от лидера в класирането Лудогорец и ще се бори за титлата. "Армейците" продължават пътя си и за Купата на България. Този трофей беше спечелен от Акрапович в последните два сезона, когато той беше начело на Локомотив (Пловдив).
Ако спечели трофей с ЦСКА, Бруно ще запише името си в историята на клуба като едва трети треньор от чужбина, който го прави. До момента само двама постигнаха успехи - Григорий Пинайчев от СССР и Миодраг Йешич от Сърбия. Първият печели Купата на Съветската Армия. Той води "червените" година и един месец - от края на 1964-а година до декември 1965-а.
Йешич става шампион с ЦСКА през 2005-а. Това е предпоследната титла, спечелена от отбора. Той се задържа на "Армията" също година и месец. След това има втори период в клуба, който е едва два месеца - през 2013-а година.
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 10.02.2021 в 14:02:40 #107Курсмукачи..., ма тряа си мноо зле, да се присмиваш на гръцката природа,всеки умрн човек обожава Гърция, математика, история, медицина,философия, ще спра до тук, всичко това е плод на Гърция, що се отнася до природата, целунати са, от боговете, рядко по света може да се комбинация от море, острови пак море и пак острови, и тва гарнирано със мир и християнство, наистина тряа си много тесногръдо гувядо, за да викаш .... Маанни ги тия надувки и фарисеи гърците......
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:54:39 #106на 10.02.2021 в 15:46:01#168 Бай Иване,сериозно,защо си некъв тежък комплексар...новобранец в спортен форум започва-аз живея като полубог,иба 18 годишни три пъти седмнично,не съм плешив на 55,от София съм и знам 3 ма играчи на любимия ми отбор Ся ши гоня гуведа щото коментират ЦСКА-София. Още една лъжа, когато започнах да пиша тук не започнах, със хвалби с с футбол, тва че споделям кулинарни теми, означава, че не се затварям във фитбола, шибам, пия, пуша, бръсна се все мъжки работи, от които ти си далечччч ама много ... Не знаех, че тряа да питам теб и педерло, колко са ми компетенциите и мога ли да пиша за футбол, без ваше разрешение, ви ева у бастуните, смотани, бе ти на "връзано куче, леб не мое фрълиш," тръгнал с
и за ЦСКА да дуднеш, чупка е грозен
ubriachi
на 10.02.2021 в 13:53:25 #105На тоя Родос се ебът ветровете , както и на прехваления Миконос и съседните острови ... главунгера бил живял като бог
алоооу лапаш резани пишки там и ти се потят цайсите
sly
на 10.02.2021 в 13:52:34 #104jjokocha1488, какво търсят подуенци под наши статии! Толкова жалки, няма за какво да се пише за тях!
sly
на 10.02.2021 в 13:51:17 #103Педерло, схвани ма, ти дори не си неграмотник, ти си НЕ грамотник! Още по-обидно! Тъпа си, та хлопаш!
sly
на 10.02.2021 в 13:48:10 #102Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:46:39 #101Ето още една лъжа.... твой,бе ратай В Турция кой те знае теб бе -бай Иван наркомана или не правиш наистина разлика между наркоман и човек, който пуши трева, тоест си много глупав, или се правиш... Във Гърция треватс не е забранена и я има във всяка улична лаФка за цигари, значи американците, които пушат трева в щатите в които е позволено пак са наркомани, и по таа логика всички хората от всички държави където алкохола не е забранен, са алкохолици, тва е неква смотана мичуринска логика
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:39:34 #100Холмар корво пеевска "педро" никога не съм бил, шибал съм повече жени от колкото ти си "виждал", кози не паса живях, живея, и ще живея като полубог, наслаждавам се на всеки ден, в общи линии всичкон, което пишеш за мен е лъжа, всичко което аз пиша за теб си е истина
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:34:52 #99иквички си изпекъл От София бил-да не пикаеш бензин и да сереш злато ,е сдух,кво като си от София и спиш при козите на Родос...разбирач на тема футбол ли те прави това................ Пигмалион мичурински да, гордея се че съм от София, а що се отнася до Родос не известен с козите си... Известен е съд Родоския колос, едно от седемте чудеса, известен е като острова на слънцето... От 365 дни 300 са само слънце, известен е със долината на пеперудите, а иначе го наричат островът на рицарите... Много култури са минали оттук горд съм, че живея на един от най прекрасните острови.... All over the world.... В Турция и Англия когато и да отида съм гостенин, колкото инда стоя не плащам ни кръчми ни барове ни хотели.... И последно там където говоря за футбол, ти не пишеш, що не говоря за футбол. Корво мизерна, гостените на сайта да се държат прилично и естествено да не лапат червени корове......
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:23:41 #98Гостенка
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:22:18 #97Holmar на 10.02.2021 в 15:16:39#154 mottorrhead на 10.02.2021 в 14:50:13#125 Ей наркоман,кога се появи във форума ,кога ти почерня г.ъза,кога за тролове заговори,е филмиран селяк .. Ми ето затва ше ти чупя кръста във всяка статия е комплексирана хамсия... Шото делиш хората на новобранци ин стари кучета, сайта е червен, и ти си госъенка тук, малка миризлива, грозна девственицо..
..
sly
на 10.02.2021 в 13:19:03 #96Онази гнида се завря у дупката! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото!
sly
на 10.02.2021 в 13:17:39 #95Онази гнида се още смърди! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото!
sly
на 10.02.2021 в 13:16:44 #94jjokocha1488, аз съм обещал на колегите да спрем педерло! Иначе съм си кротък и повечето предпочитам да ви чета! Но тази гнида шества из сайтовете с омразата си към ЦСКА и Гришо! И сега тук се пося! Аз на автомат пускам коментарите по него! ха,ха!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:13:39 #93Jj kak e времето в София, тука е некво малкото лято, утре ше се плува.... Да бе аз тва го разпраам от три дена... Явно чакам да завали....
sly
на 10.02.2021 в 13:13:32 #92Айде да поработим малко, че с Григор изостанах! Хубава победа! Онази гнида се завря у дупката! Какво сам беше творил, дъртакът! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото!
sly
на 10.02.2021 в 13:10:50 #91Обаче мълчи гнидата за Рабфака! Ангелов ! Tervel49, Komernikus, Galina4, wure! Изгонени за заплахи! Какво гнусно и отвратително същество да си, че да се хвалиш как искаш да го срещнеш Гришо и да го напсуваш, да му пожелаваш контузии! Гадории! Педерлото!
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:10:48 #90Ред е на педерло..
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:10:22 #89Мичуринския трол се изнесе, чудесно
mottorrhead
на 10.02.2021 в 13:09:36 #88Jj имаш право донякъде, и аз го забелязвам