ЦСКА ще има най-тежкото си изпитание в efbet Лига от идването на Бруно Акрапович - гостуване на Лудогорец. Вече свикнахме да виждаме тези два отбора в челото и пролетните им мачове да определят следващия шампион на България.
Битките между "червени" и "зелени" се превръщат в основно дерби... но само на хартия.
Кратка статистическа справка ни показва, че ЦСКА и Лудогорец завършиха наравно в последните си седем шампионатни двубоя. Няма други два родни тима, които да са толкова близки като качество на терена. От девет техни срещи в efbet Лига насам ремитата са осем.
Последната победа беше за Лудогорец преди две години и половина!
Оттогава двата тима имат една среща за Купата на България, спечелена от "армейците" с 1:0 в Разград (април 2019). Всичко това говори за сходно качество в съставите, напрежение в директните сблъсъци и дори страх те да не бъдат загубени.
Източник: LAP.bg
Тогава как винаги шампионът е един и същи?
Логично идва и този въпрос. Основна причина навярно е, че ЦСКА изпуска важни точки срещу отбори, които нямат претенции да са в челото. Лудогорец побеждава тези състави с лекота. За пример можем да посочим Етър, който разградчани разгромиха с 6:0, а "червените" не успяха да сломят (2:2).
Британецът Алън Пардю има и друго виждане по темата. Легендарният треньор сподели в интервю за "Сън", че не може да повярва как собственикът на отбор в efbet Лига държи телевизионните права за излъчване. В изказването си пропусна да отбележи, че Кирил Домусчиев е и член на Изпълкома, което се явява троен конфликт на интереси.
Eдни отбори пък са принудени да играят на 5-10 сантиметра сняг, вместо мачовете им да се отложат и проведат при нормални условия....
Източник: LAP.bg
До момента Бруно Акрапович има само победи с ЦСКА в шампионата.
Несъмнено това ще е най-трудното изпитание за него откакто пристигна в Борисовата градина, визирайки отбори от България. Предшествениците му изпитваха проблеми в директните сблъсъци на върха в efbet Лига и това е друга причина титлата неизменно да пътува към Разград - без "червена" загуба в дербито.
Предстои да разберем дали Бруно ще загуби първи точки в ЦСКА и най-вече дали двата тима ще завършат наравно за осми пореден път в първенството. Защото към момента изглеждат "вечно равни", а разградчани нямат нищо против това.
USD
CHF
GBP
emidobre
на 26.02.2021 в 18:59:01 #36user avatar 78255 СЛЕДВАЙ Taran на 26.02.2021 в 20:57:40#57
убеди ме
Taran
на 26.02.2021 в 18:57:40 #35За Колегата по надолу https://a-pfg.com/%D0%BC%D0%B0%D1%87/2012-2013-%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0-13981/
emidobre
на 26.02.2021 в 18:54:59 #34user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 26.02.2021 в 20:52:20#53 Ти сериозен ли си ??? На близо си ми, можеш да дойдеш да провериш
emidobre
на 26.02.2021 в 18:53:49 #33user avatar 94339 СЛЕДВАЙ reddestroyer на 26.02.2021 в 20:51:09#52 може и да си прав , но се надявам поне спорните положения да бъдат по малко !
reddestroyer
на 26.02.2021 в 18:52:48 #32Таран, и като го натирят Киро какво правим? Изчезва Лудогорец?
reddestroyer
на 26.02.2021 в 18:51:09 #31Не мисля, че и ВАР ще помогне в нашия случай. Най-много да се накъсат допълнително мачовете и да играем още по-малко футбол....
Taran
на 26.02.2021 в 18:49:04 #30Всеки ли който не споделя червената идея е трол на Киро? Да плюеш по Киро и да възхваляваш Гриша е все едно плюеш по Хитлер и да възхваляваш Сталин , и двамата са диктатори .И Киро и Гриша изпозлват еднакви методи за постигане на целите си . В България който не е поискал да стане шампион не е станал ...Венци си ги мери с Левски 90те после се появи Ловеч ,помни титлата на Локо при Жоро Илиев след това титлите на Гриша и след това се появи Киро .
emidobre
на 26.02.2021 в 18:45:56 #29user avatar 78255 СЛЕДВАЙ Taran на 26.02.2021 в 19:39:55#48 ?????? Дай някакви дати кога се случва тоя мач, не ми прави преразказ по кво си запомнил , на тая дата се игра тоя мач да може да го намеря. М да за Вион при едното положение си беше за картон защо не показа тоя бастун
. За сметка на това предния със Славия си ни нашариха арабията и то без да има за какво ( да не говорим, че мача трябваше да бъде отложен , силно се съмнявам, че *** ще излезнат на такъв терен да играят ) , може да изкупват вина както обикновено правят, за това трябва да се въведе ВАР и да се приключва с тия мизерии !!!
Taran
на 26.02.2021 в 17:39:55 #28Гонят Моци при за фал срещу Милисавлевич при 0:0 Луму отбеляза с глава в 90 Мин ...65 Мин гонят Мирослав Иванов за втори жълт заради симулация 5-6 Мин след това Марселиньо бележи ...Нещо да кажеш за последният мач с ЧМ оня престъпник Вион колко фала трябваше да направи за да бъде изгонен?Нещо да кажеш за лайняната медеийна кампания как преди всеки важен се треби кой виси с картони видиш ли да е богопомазан да не пропусне следващият
emidobre
на 26.02.2021 в 16:52:43 #27Е ние ако трабва да изкараме статистика на всичките изцепки който са правени от съдиите сайта ще блокира аа и кога *** е играл с 10 човека срещу ЦСКА
обратния вариант е често срещан !!!
Лудогорец рухна пред 10 от ЦСКА-София (видео+галерия) има го в спортал там ми излезна ама *** да е играл с 10 човека КОГААААААА
?
chubtireaka
на 26.02.2021 в 16:42:38 #26user avatar 72297 Следвай kostadin-kostadinov Не виждам с какво Болния е помогнал на Левски и ЦСКА през последните 12 години, та някой да припознае ГЕРБ по футболна линия. Има едни 500 души в двата отбора, които взимат по някой лев по време на протести и толкова. За измамите по време на избори вече е друго. Болния си има ясни пристрастия и те са насочени към парите откъм Разград. За чемшира -
---------------------
Крава, кефиш как едно 4-то място в ЛЕ те е изстреляло при Десподов в космоса
Ohliovski_reboot
на 26.02.2021 в 16:39:55 #25трепа едни римски хиени и отпадна с достойнство -------------------- Фурора у ЕКТ е у окото на гледача. И двата бг отбора беа последни у групата. "Утрепаните" хиени си изиграа контролката и си продлъжиа напред у ЛЕ. Е па честитим ти и отпаданьето тогива, се така да отпадате.
djingibi1914
на 26.02.2021 в 16:38:21 #24Taran на 26.02.2021 в 18:28:35#39 Абе тука всички говорят за подкрепа на съдиите към Лудогорец ,но забравяте мн бързо как Лудогорец няколко пъти победи ЦСКА с 10 човека ,как отсъдиха дузпа за ЦСКА извън наказателното поле ,как Барт фаулира Мисиджан и не бе изгонен ,как отмениха чист гол на Гъргоров ,как отмениха гол на Лукоки във 1/4 финала за купата ,как Албентоса изрита в главата Кешеру в наказателното поле и не последва дузпа в 88 Мин при резултат 0:0 ,колко дузпи са свирени за Лудогорец срещу ЦСКА ? ================================================================= Гледай клиповете на Господарта на ефирта за едни уговорени мачове с дейното участие на Ч@лмака Ако не си повярвал си пусни как Петрича вечеря със съдии в ресторанти преди важни мачове Ако и това ти се стори малко ще ти постна допълнително матриал
djingibi1914
на 26.02.2021 в 16:31:12 #23Ohliovski_reboot на 26.02.2021 в 18:25:38#38 И без да четем матриала на Красноарман ми е ясно, че ЦСКА-София са ромите на Ефбемти лигата - много свесни и работливи ора, ама системата е срещу тех и не им дава повече от калъфка. ======================================================================= Бохляф Системата беше ясна и конкретна ,Ч@лмека на последно в ЕКТ Гамбия Юнайтед с безплатни макаци и най нисък коефициент в ЕКТ трепа едни римски хиени и отпадна с достойнство Капиш!
Taran
на 26.02.2021 в 16:28:35 #22Абе тука всички говорят за подкрепа на съдиите към Лудогорец ,но забравяте мн бързо как Лудогорец няколко пъти победи ЦСКА с 10 човека ,как отсъдиха дузпа за ЦСКА извън наказателното поле ,как Барт фаулира Мисиджан и не бе изгонен ,как отмениха чист гол на Гъргоров ,как отмениха гол на Лукоки във 1/4 финала за купата ,как Албентоса изрита в главата Кешеру в наказателното поле и не последва дузпа в 88 Мин при резултат 0:0 ,колко дузпи са свирени за Лудогорец срещу ЦСКА ?
Ohliovski_reboot
на 26.02.2021 в 16:25:38 #21И без да четем матриала на Красноарман ми е ясно, че ЦСКА-София са ромите на Ефбемти лигата - много свесни и работливи ора, ама системата е срещу тех и не им дава повече от калъфка.
djingibi1914
на 26.02.2021 в 16:19:09 #20waterloo на 26.02.2021 в 17:36:21#18 Оранжеви, стига сте ревали! На вас все някой друг ви е виновен, но най-вече съдиите! Да ви припомня ли как Алито ви закла насред София с прочутата си дузпа? И дори повтори номера си на финала за купата срещу Локото.... =========================================================================== Гледай ти как помнело ЙОридическото ЛГБТ А дали помни мустака на Урсула , или ОООО смеееешнооо врааатарчее къде Бат Венци ги осемени повторно може да помни и "Вестниците ,първи!Везалоов! Но най много е запомнил Клаесен от Антверпен!
emidobre
на 26.02.2021 в 16:17:26 #19user avatar 81339 СЛЕДВАЙ waterloo на 26.02.2021 в 17:57:39#29 Не гледаш мачовете а казваш, че съдиите не са виновни
ок . Не замествам никой
Ама ако трябва ще го заместя
!!! С лайногорския комплексиран траверс клаудия няма какво да изяснявам, там всичко е ясно
той е толкова прост, че освен да обяснява какво е правила майка му няма кво друго да ти каже
!!!
german
на 26.02.2021 в 15:52:31 #18а пък на американският наместник, Батето /светла му памет/ добре му го намести
"къв е тоя Пардю бе...един пръ.длю"
emidobre
на 26.02.2021 в 15:52:17 #17user avatar 94158 СЛЕДВАЙ pripsa-rive на 26.02.2021 в 17:46:49#22 Колкото и лайногорските "фенове" да повтаряте тая статистика това няма да промени факта, че сте били винаги или в 99% с помощта на съдиите
САМО ЦСКА