Време е за битка! Време е за поредния епизод от сблъсъка ЦСКА - Лудогорец. Победа за "червените" ще съкрати преднината на разградчани на върха на 3 точки.
В момента "орлите" заемат лидерската позиция с актив от 44 точки, докато Левски и ЦСКА са с по 38, но "сините" са с мач повече, след като вчера стигнаха само до 2:2 със Септември.
Разградчани влизат в този сблъсък като фаворит и с невероятна победна серия - 11 срещи, в които са се поздравили с успех. В първия мач помежду им в началото на сезона, българският шампион се наложи над своя съперник с минималното 1:0.
За домакините от ЦСКА под въпрос беше Кирил Десподов, който получи травма по време на мача със Славия, загубен с 0:1 след твърдото влизане на Сашо Александров в краката му. В крайна сметка преди мача стана ясно, че талантът ще започне сред титулярите.
Лудогорец също ще излезе с най-доброто, с което разполага, с оглед залога на срещата, както и факта, че разградчани нямат за къде да се пазят, след като се провалиха в групите на Лига Европа.
Преди срещата ситуацията бе нажежена заради скандалните съдийски отсъждания в последно време, от които най-облагодетелствани се оказаха лудогорци. Не е за подминаване фактът, че днешният сблъсък е поверен на Николай Йорданов, при който разградчани нямат загуба в 30 мача.
И така, време е за дерби! Началото е от 17,30 часа...
USD
CHF
GBP
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:00:28 #26Тия може ли да им завъртят една 5-ца
Xa-x@v
на 06.12.2018 в 16:00:28 #25Киро Гела трябва да вземе мерки на полувремето,че няма кой да му гледа телевизиите,ако днеска бият.
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:58:59 #24user avatar 79471 СЛЕДВАЙ TylerDurden На почивката ще им дадат от сиропа за кашлица останал от умрелото цдна
OrangeHog
на 06.12.2018 в 15:58:47 #23ам аз кво казах то с космонавти и селяндури не става няколко парцала в ориндж вратата надявам се на бой все още
TylerDurden
на 06.12.2018 в 15:58:40 #22Беше време
Xa-x@v
на 06.12.2018 в 15:57:09 #21Чорбаджийски и оня БордЮров,който плюе съдиите в лицето са винаги за червени картони.То им лъснаха з.адниците в Европа.
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:56:32 #20Трима се превиват все едно са на война. Аграрно селското дерби Литекс-лудигорбахче
TylerDurden
на 06.12.2018 в 15:56:26 #19Още 25-та мин.. а на тиретата са им излезли ангелите вече от умора
SuperMario
на 06.12.2018 в 15:55:20 #18Чорбаджийски не заслужаваше ли жълт картон?! Ама как ще му дадат?! Нали джуджето ще ореве орталъка де ева и смешниците ви смотани! Как не видях един мач в който да не бъде подпирано тирето!
SuperMario
на 06.12.2018 в 15:53:21 #17Като реваха тирето съдията да бъде обективен , да бъде и за двата отбора, а не да след всяко побутване да свири в полза на Тирето... Какъв картон за Сисиньо имаше? Или какви две засади на Вандерсон и то в голови ситуации за Лудогорец, когато нямаше никакви ЗАСАДИ?! Иначе няма как да удържат хикса който се очертава! пФУУУ СМЕШНИЦИ!
OrangeHog
на 06.12.2018 в 15:51:33 #16аз искам бой, нека се сбият и да се изпотрепят
Аlex
на 06.12.2018 в 15:51:28 #15Аре, чорбарииии. Стига сте ревали, а играйте и размажете (излъжете) гадните шалвари. .
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:50:38 #14Ulaev на 06.12.2018 По-малко чиста няма как. Горанов влиза на скорост, оня му се хвърля в краката на шпагат не играе с топката и го поваля.
Xa-x@v
на 06.12.2018 в 15:45:16 #13За 25 години хора,като Микре и разните му там 7,8 отбора в А и Б група докараха футбола в България на аматьорско ниво. Не става само с пари трябва и природен интелект.
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:43:27 #12И измислена засада срещу зелените. да спрем гаврата с Литекс
TylerDurden
на 06.12.2018 в 15:42:52 #11Съдията почна с теслите срещу Делиормана
Досега никога не са свирили такъв фал срещу тях а днес даже жълт картон за Сисиньо.
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:42:13 #10Ултра гига смешен жълт картон! Зеления игра с топката и космонавта се пльосна!
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:37:48 #9Трябва да признаем, че припознавачите са най-добрите големите аграри в бг футбола! Няма такава селска публика
Xa-x@v
на 06.12.2018 в 15:36:35 #8Днеска Киро Гела трябва да подари мача на село Микре иначе първенството ще свърши още тази вечер.Диемите,кой ще ги гледа?
09.09.16
на 06.12.2018 в 15:34:45 #7Дано Литекс бият или завърши наравно