Време е за битка! Време е за поредния епизод от сблъсъка ЦСКА - Лудогорец. Победа за "червените" ще съкрати преднината на разградчани на върха на 3 точки.
В момента "орлите" заемат лидерската позиция с актив от 44 точки, докато Левски и ЦСКА са с по 38, но "сините" са с мач повече, след като вчера стигнаха само до 2:2 със Септември.
Разградчани влизат в този сблъсък като фаворит и с невероятна победна серия - 11 срещи, в които са се поздравили с успех. В първия мач помежду им в началото на сезона, българският шампион се наложи над своя съперник с минималното 1:0.
За домакините от ЦСКА под въпрос беше Кирил Десподов, който получи травма по време на мача със Славия, загубен с 0:1 след твърдото влизане на Сашо Александров в краката му. В крайна сметка преди мача стана ясно, че талантът ще започне сред титулярите.
Лудогорец също ще излезе с най-доброто, с което разполага, с оглед залога на срещата, както и факта, че разградчани нямат за къде да се пазят, след като се провалиха в групите на Лига Европа.
Преди срещата ситуацията бе нажежена заради скандалните съдийски отсъждания в последно време, от които най-облагодетелствани се оказаха лудогорци. Не е за подминаване фактът, че днешният сблъсък е поверен на Николай Йорданов, при който разградчани нямат загуба в 30 мача.
И така, време е за дерби! Началото е от 17,30 часа...
USD
CHF
GBP
Vlady
на 06.12.2018 в 15:33:07 #6Вероятно Лудогорец ще играе с разширен състав - допълнителни играчи Николай Йорданов и помощниците му.
Anti--Nazi
на 06.12.2018 в 15:21:56 #5Яко е, когато се получава сините подуенски прасета да стискат палци и подкрепят червените машини от София!
Напред Армейци!
g3_ev2
на 06.12.2018 в 15:15:31 #4"...скандалните съдийски отсъждания в последно време, от които най-облагодетелствани се оказаха лудогорци...". Израз, който не се нуждае от коментар - едновременно показва, че най-после са "забелязали" явлението, и в същото време - защо чак сега и в такава предпазлива форма го предават като информация. Даже когато свалиха бай Тошо на времето, го обявиха по-уверено!
PorutGosho
на 06.12.2018 в 15:02:39 #3Аз съм мъртвопиян с тоя никулден , дори няма да си правя труда да ходя до Армията - ще ме върнат
OrangeHog
на 06.12.2018 в 15:00:19 #2Тоя мач съм го гледал, ще има приземяване и няколко парцала във вратата на оранжевите уфси. Два противни отбора - ако вземат да се изпребият за мен ще е най-хубаво
XAN_lil
на 06.12.2018 в 14:38:26 #1Само ЦСКА
На всички Армейци