Днес ЦСКА ще проведе втората си контролна среща по време на зимния подготвителен лагер в Турция. "Червените" ще имат за съперник чешкия Млада Болеслав.
Срещата започва от 15:30 часа българско време, като двубоят ще се играе във футболния комплекс на хотел "Корнелия Даймънд".
Това ще бъде втори тест за състава на Христо Янев, след като в първата си проверка армейците отстъпиха с 0:2 на полския Корона Киелце.
Днешният съперник заема 13-о място в своето първенство, само на 3 точки пред последния Словачко, който е 16-и. Тимът също изигра една контрола досега през зимата - победа с 4:3 над втородивизионния Таборско в Чехия. Млада Болеслав пристигна в Турция преди три дни и контролата с ЦСКА ще е първа за отбора от подготвителния лагер в Анталия.
Иначе програмата на ЦСКА включва още две контроли по време на лагера. На 21 януари от 16:00 часа българско време "червените" ще се изправят срещу лидера в украинското първенство ЛНЗ Черкаси на терена "Титаник Мардан 2".
Последната проверка в Турция ще бъде на 23 януари, когато тимът на Христо Янев ще премери сили със сръбския Нови Пазар. Срещата отново е насрочена за 16:00 часа българско време и ще се проведе в комплекс "Титаник Лара 1".
Вторият отбор на ЦСКА пък ще изиграе първата си контрола от зимната подготовка срещу Миньор Перник.
Двубоят е насрочен за днес, 17 януари, от 13:00 часа и ще се проведе в село Микрево.
USD
CHF
GBP
cvetomirmagnitski
на 17.01.2026 в 14:36:47 #37Факт е мосю Трион, но си го позволявам рядко, е, позволих си го
Ataspor
на 17.01.2026 в 14:36:20 #36bernal на 17.01.2026 в 16:19:46#17 Атаспорт , ти ни " предупреждаваше " и за това как сме щели да сме в долната половина на таблицата и да се борим за оцеляване , а стана друг , когато дойде Янев , ако те слушахме теб ти постоянно описваш някакви апокалипсиси ----------- За мен е апокалипсис, че играем по този начин и няма никакво значение дали сме 14 или 5, а не в борба за титлата и играем Ганкиното. Ако ти си Окей с това няма проблем. Позволи ми, ако обичаш и аз да имам мнение.
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 14:35:31 #35Вместо да коментираме мача,играта,тактиката тук...коментираме торни червеи,като Гъчо,Тунчо,Уотърлу....☹️
XAN_lil
на 17.01.2026 в 14:35:01 #34Хората играят прост футбол, но с умни момчета... Ако не могат да ти минат един на един с финт, те минава със спринт или спира и я връща, не га губи...
cvetomirmagnitski
на 17.01.2026 в 14:34:22 #33Къде да е, умря от срам, заради синчето.
salam-drugari
на 17.01.2026 в 14:33:18 #32Г-н инж. Магнит ти току що фърли дневната дажба хранителни вещества на Гъчето и му оправда съществуването в този форум.
pala4a
на 17.01.2026 в 14:31:28 #31С тия футболисти Томаш такива отборч4та ги мачка с 5 ка
salam-drugari
на 17.01.2026 в 14:30:55 #30Гъче никой ли не ти обръща вече внимание бе маминото? Тъпизмите ти достигнаха до такова повторение и пресищане, че даже хамаваите не кълват.
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 14:29:34 #29Що не можем и ние така простичко да играем като младитв болеславци?! С къси простички подавания,без много финтове и безполезни пасове по 40 метра?! С простичко изработени болеславски голчета...Много сме прости..в контролите
gychopopov
на 17.01.2026 в 14:28:27 #28Гъче, но пък се класирах пръв при майка ти ------------------------------------ Дано! Нали знаеш къде е?
MM61
на 17.01.2026 в 14:26:20 #27Необигран отбор,еднотипна игра,нищо свежо.Не е най-важен резултата,макар да е неприятно,ами самата аматьорска игра на отбора.Дано като е още в подготовката,да се обиграят за сезона.
cskafan
на 17.01.2026 в 14:26:14 #26Много странен отбор това Млада Болеслав... Все едно виждаме отбор отпреди 35-40 години! Само някакви бели момчета, даже имам чувството, че всички са чехи или най-много словаци... Няма бразилци, няма африканци...
cvetomirmagnitski
на 17.01.2026 в 14:26:04 #25Гъче, но пък се класирах пръв при майка ти
gychopopov
на 17.01.2026 в 14:24:56 #24Повече пот в учението,по малко кръв в боя.. ...
Ragnar2
на 17.01.2026 в 14:24:23 #23Янев е супер треньор за скромен отбор на ЦСКА, с повечко българи, да постигне нещо, когато никой не очаква нищо. Общо взето малко по-добре от Томаш, защото Янев поне когато води може да си затвори мача и да си вземе точките. И без това и този сезон никой не очаква повече от това предвид начина, по който започнахме.
gychopopov
на 17.01.2026 в 14:23:58 #22Бернал ме е изпреварил ---------------------------------- Гюлбахар, и Матондо те изпревари и ти се разтовари в гъзъ!
pala4a
на 17.01.2026 в 14:23:50 #21бе що есе за нас са контроли и все за нас краката тежат
XAN_lil
на 17.01.2026 в 14:23:31 #20Друг е въпроса от това дето го играехме преди нова ще е мираж през първите 5-6 мача... Няма как да доведеш 6-7 нови и старите футболисти да тичат и се раздават, като не знаят дали ща са резерви или пътници. Така не се прави, взимаш 2-3 нови и лятото пак
bernal
на 17.01.2026 в 14:22:57 #19Хане , ти си бати и " разбирача" , ти който искаше да махаме и Журдало след първия му мач с отбора , аман от такива " фенчета " като теб , с такива фенове като теб не ни трябват врагове .
Червенобрежданин
на 17.01.2026 в 14:21:58 #18Играем контролно Ганкиното-2..