Ръководството на ЦСКА е взело решение да ревизира проектоцените на абонаментните карти и билетите за стадион "Българска армия", пише "Тема Спорт".
Както е известно, те предизвикаха широка дискусия сред червената общност, като повечето мнения бяха негативни и гласяха, че планираните цени са прекалено високи. Това е и една от основните причини, които ще доведат до намаляването на стойността на пропуските и сезонните билети спрямо първоначалната идея.
Другата е свързана със завършването на стадиона и завръщането на него. Към днешна дата изглежда, че ЦСКА ще трябва да изиграе поне две-три домакинства в България и Европа на националния стадион "Васил Левски" преди "Армията" да е напълно готов за посрещане на мачове.
Това няма как да не повлияе и на цените на абонаментните карти за стадиона.
USD
CHF
GBP
seal
на 12.06.2026 в 11:46:31 #14има разлика между лични данни и биометрични данни. Но всеки е свободен да прави с личното си пространство каквото иска.
Вагнер Лов
на 12.06.2026 в 11:41:44 #13Влад, стига се хаби. Обяснил си го доста добре. Имай предвид, че голвма част от хората вярват, че ги тровят с ваксини, пръскат от самолети и подобни дивотии. Винаги се сещам за Ицо хазарта, който в една песен пееше, че малко е неудобно да питаш за съставката на ваксините, като знам какво е минало през твоя нос
Стадионът е малък, нека има място, не е нужно всички да идват 
VLAD
на 12.06.2026 в 11:36:33 #12Плюс това от личните данни ти взимат три имена, дата на раждане и адрес. Елементарни неща дето всеки ден ги пишеш навсякъде.
VLAD
на 12.06.2026 в 11:35:22 #11Влад, ема логове и се пази всичко _____________ Аз не съм специалист, но във форума на ЦСКА един, който беше пратил запитване към юридическия отдел на клуба публикува отговора. Точно това обясниха : като ти скандират ръката се създава код, който после се използва за сравнение дали си ти, а данните от сканирането не се съхраняват. Скенерите на турникетите като ти прочетат дланта сравняват дали отговаря на кода, който е в чипа на фенкартата без също да записва данните. " Компютърните специалисти" от форума се съгласиха, че е възможно това.
seal
на 12.06.2026 в 11:35:17 #10Жоро Нежния, беше част от този форум.... Гъчо / Пешо полицая/ може да даде повече инфо за него.
seal
на 12.06.2026 в 11:34:11 #9Duneraaa, оная хасковска кифла Галя, бившата шефка на НАП се шматкаше на криуизен кораб из Пасифика, докато Жоро - Нежния точеше данните на 5 милиона българи. Вие майтап си правите с тези неща, ама после да няма иху- аху! аз лично нямам нито ПУК, нито ПИК. колкото по малко споделяш, толкова по добре---- вервай ми човек имам 42 години стаж в системата. в казармата бях на 102 ка, а комшиите на криптирана 140 ка--- няма ше яд да ги разчастят...
duneraaa
на 12.06.2026 в 11:08:11 #8Влад, ема логове и се пази всичко...
duneraaa
на 12.06.2026 в 11:06:58 #7Seal, като си отключваш тела с пръстов отпечатък, нали се сещаш, че вече ти имат отпечатъкя навсякъде. Не виждам притеснение, така или иначе с телефоните, ако искат следят всичко...
14_k4v_88
на 12.06.2026 в 10:56:55 #6Госо ТъпотУ
goso-conev
на 12.06.2026 в 10:53:51 #5Хората са дошли да гледат футбол а не новия стадион.. Да можеш да стигнеш кажи речи със 10-20%, цената на билета.. Не повече.. просто хората нямат да ти даде повече ще останат удома и ще гледат по телевизията.. Вече станахте отбор който освен дербитата гледа мачове основно по телевизията и ако останат цените - ще стане още по зле..
seal
на 12.06.2026 в 10:49:10 #41. не разбрах, защо, като ми снемат биометричните данни, после ги изтриват!?!? 2. посещам места които са с доста по високо ниво на сигурност от ст. Народна Армия, пък не ми снемат така данни 3. снимането на лицето/ ретината също е биометрична информация. 4. по времето на "титан" един хахавец, - главния счетоводител на отбора, беше поръчал n- броя печати на клуба и после ги е раздвала на пред/назад, та Гри Ган се видя в чудо от Анекси, Адендуми и нови договори..... демек, нямам вяра на подобни щуротии
krisross_sv
на 12.06.2026 в 09:49:03 #3VLAD
на 12.06.2026 в 09:25:09 #2Първо, на деца под 18 години не се снемат биометрични данни, а само ги снимат. Второ, биометричните данни, които взимат се записват като криптиран код, а самите биометрични данни се изтриват веднага след регистрацията и не се съхраняват.
seal
на 12.06.2026 в 08:49:41 #1цените на билетите и на картите не ме бригат. но въпроса с биометричните данни ме притеснява. интересно ми е, когато заведа малкия на мачи, и на него ли ще снимат китката?!?!?!?!?!!?! против съм снемането на такива данни.