ЦСКА ще изиграе днес последната си контрола по време на лагера в Марбея. Съперник е чешкият Яблонец. Проверката е от 18:15 часа.
Тимът в момента заема трето място във временното класиране на местното първенство, отстъпвайки на Славия (Прага) и Виктория. Именно срещу тима от Пилзен игра ЦСКА в петък и загуби с 0:3.
"Червените" днес ще се опитат да вкарат първия си гол по време на контролите в Испания. До момента бяха записани загуби още от Нюрнберг (0:5) и Шонан (0:1) и нулево равенство срещу корейския шампион Чонбук.
Очаква се участие в мача днес да вземе Али Соу. Гамбиецът напусна лагера за ден, за да пътува до Италия.
USD
CHF
GBP
09.09.16
на 01.02.2020 в 18:01:31 #84Крушата е опънал скарата покрай тъча и докато обръща кюфтаците подвиква по някое и друго указание на негрите, ама те пък не разбирали сръбски
AK 47
на 01.02.2020 в 18:01:29 #83barbulator на 01.02.2020 в 19:47:26 ----- пич това от къде го копна
peshata
на 01.02.2020 в 17:58:59 #82Баси жалката картинка са тирето
Apostola
на 01.02.2020 в 17:55:46 #81Тези от Яблонец с кой отбор играят? Ясно е ,че е Пъфъкъ,ама защо няма рекърд?
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:54:23 #80barbulator От къде е тоя цитат? Все ми се струва си го извадил от контекста. Иначе нали знаеш цска тире софия е клуб състезавал се преди това под името Литекс ловеч
vulkan222
на 01.02.2020 в 17:52:52 #79Тия ловешки отрепки на 15 ще отнесат най-малко 5 -ца
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:51:54 #78barbulator Къде е собственика на Левски е по важно от мачовете на моя отбор
blue_canary
на 01.02.2020 в 17:49:04 #77Ай сгъвайте цирка и се прибирайте.
Слaва
на 01.02.2020 в 17:47:26 #76С/в/ините дЕарии оригинални го раздават , но на 15 да не излезне , че са се изхвърлили като чЕ*кии на пясък и да се покрият и заврът на макяси потката
Благодаря за вниманието
Слaва
на 01.02.2020 в 17:46:42 #75С/в/ините дЕарии оригинални го раздават , но на 15 да не излезне , че са се изхвърлили като чЕ*кии на пясък и да се покрият и заврът на макяси потката
Благодаря за вниманието
Слaва
на 01.02.2020 в 17:46:28 #74С/в/ините дЕарии оригинални го раздават , но на 15 да не излезне , че са се изхвърлили като чЕ*кии на пясък и да се покрият и заврът на макяси потката
Благодаря за вниманието
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:42:05 #73Тирето утре се прибират! Бързо няколко доброволци да ги посрещнат на летището да им помогнете с кошницата с головете
dasty
на 01.02.2020 в 17:35:53 #72А тия билетаджиите да не мучат в див телешки възторг че са цъфнали и са вързали я завършат първенството я не или изобщо може и да не започнат.Цирка там е пълен..Търкайтее дедовио посинели циреи
loveshki-katun
на 01.02.2020 в 17:33:51 #71Сгъвайте катуна и марш към ловеч,нещастници
dasty
на 01.02.2020 в 17:32:27 #70Някой да му каже на този тролей Чорбаджийски да си търси поприще в друга сфера на реализиция.То бива бива дебилност но това неговото напъване зорлем да е футболист завършва с едно голямо Н.АСИРАНЕ.
:
:
loveshki-katun
на 01.02.2020 в 17:32:05 #69Жалките ловешки еничари изши.бани от половин Европа + китайци и японци
УмеренЦСКА
на 01.02.2020 в 17:31:26 #68..."Контролната лига" в разгара си... Да-а-а, ЦСКА е пълен провал в нея. Шампионите са паднали от Цървена звезда ("синия" отбор на Сърбия) а Левски са победили "австрийския гранд"... ...Май ще има нещо като "летящ старт" на Левски...
bad666
на 01.02.2020 в 17:31:00 #67Нестор с тия футбалери в ЦСКА щеше да е поне втори към момента. А при дедо Люпче играем нещо друго но не и футбол.
loveshki-katun
на 01.02.2020 в 17:27:45 #66Некви Яблонец точат потни м.ъдури връз зурлата на Абухасан (Ел Ближек.уррррвата)
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:27:36 #65PanayotSt Вземи си почивен ден, изглеждаш изнервен от резултатите на тирето
ако това ще те успокои официалните мачове още не са почнали