ЦСКА ще изиграе днес последната си контрола по време на лагера в Марбея. Съперник е чешкият Яблонец. Проверката е от 18:15 часа.
Тимът в момента заема трето място във временното класиране на местното първенство, отстъпвайки на Славия (Прага) и Виктория. Именно срещу тима от Пилзен игра ЦСКА в петък и загуби с 0:3.
"Червените" днес ще се опитат да вкарат първия си гол по време на контролите в Испания. До момента бяха записани загуби още от Нюрнберг (0:5) и Шонан (0:1) и нулево равенство срещу корейския шампион Чонбук.
Очаква се участие в мача днес да вземе Али Соу. Гамбиецът напусна лагера за ден, за да пътува до Италия.
USD
CHF
GBP
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:25:09 #64Исторически първи гол за Тире за крайното 1-4 Не ми се вярва да вкарат тирето те се пазят за Левски
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:23:07 #63УмеренЦСКА Помним Тройчо пражкият отличник
bad666
на 01.02.2020 в 17:22:50 #62Pirgos, Джони Смит май се справя по-добре от досегажните мениджъри на Арсенал.
asista
на 01.02.2020 в 17:22:38 #611:8 FT
УмеренЦСКА
на 01.02.2020 в 17:20:20 #60...Явно не вървят работите с чешки отбори... То и националният отбор има само неприятни спомени от сблъсъците между българския и чешки футбол...
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:19:14 #59Давайте прогнози за второто полувреме? Обрат или още два за яблонците
blue_canary
на 01.02.2020 в 17:14:28 #58Охлюв,виж че никой не коментира мача.То просто няма кво.
peshata
на 01.02.2020 в 17:13:57 #57Баси жалката картинка са тирето
ChernotoVlechugo
на 01.02.2020 в 17:12:35 #56Пускам си мача, сега ще ги обръщаме
bad666
на 01.02.2020 в 17:10:01 #55Пана, Аз бих сложил НЕМ в Арсенал за ужас на Пиргоса.
Ohliovski_reboot
на 01.02.2020 в 17:09:24 #54Кой да се събере те троловете са 2-3ма! --------------------------------- Верно, па и ви свикнАме на резултатите.
abumusadalzarcaui
на 01.02.2020 в 17:07:25 #53Плужек Кой да се събере те троловете са 2-3ма!
Ohliovski_reboot
на 01.02.2020 в 17:06:32 #52Сбирайте се, некви Плодчета плющат Тирето!
abumusadalzarcaui
на 01.02.2020 в 17:06:32 #51Я пак да видим тоя Смоленски дали ще е титуляр срещу Лесна!
abumusadalzarcaui
на 01.02.2020 в 17:04:47 #50Свтлав Ти Дудучето и Емо ли ще напълните армията! Бягай из форумите за 2-ра лига!
abumusadalzarcaui
на 01.02.2020 в 17:02:51 #49По лесно се бистри състав при загуби ,при победи вероятността да избереш неправилния е по-голяма!
svtlav
на 01.02.2020 в 17:01:54 #48Да събират катуна и обратно в Ловеч!
09.09.16
на 01.02.2020 в 17:00:20 #47Всички си правят майтап само на блъди меч му е кофти
abumusadalzarcaui
на 01.02.2020 в 16:59:53 #46Плана да загубим всички контроли е успешен! Нахрани рибата и я улови!
blue_canary
на 01.02.2020 в 16:59:19 #45Талянеца сефте му чух името.А чакайте тоя да раздава хляба.