ЦСКА ще изиграе днес последната си контрола по време на лагера в Марбея. Съперник е чешкият Яблонец. Проверката е от 18:15 часа.
Тимът в момента заема трето място във временното класиране на местното първенство, отстъпвайки на Славия (Прага) и Виктория. Именно срещу тима от Пилзен игра ЦСКА в петък и загуби с 0:3.
"Червените" днес ще се опитат да вкарат първия си гол по време на контролите в Испания. До момента бяха записани загуби още от Нюрнберг (0:5) и Шонан (0:1) и нулево равенство срещу корейския шампион Чонбук.
Очаква се участие в мача днес да вземе Али Соу. Гамбиецът напусна лагера за ден, за да пътува до Италия.
USD
CHF
GBP
IMC
на 01.02.2020 в 16:57:54 #44Блъди*
abumusadalzarcaui
на 01.02.2020 в 16:57:53 #43Супер ЦСКА продължава да е мъгла за БГ отборите! Крушата ще боцка гувядца!
bad666
на 01.02.2020 в 16:57:50 #42Нещо не разбирам. Маестрото го уволнихме за слаби резултати в контролите миналата пролет а Дедо Люпко и Крушич ги държим нищо че още октомври месец бяха преебали сезона.
IMC
на 01.02.2020 в 16:57:39 #41Няма, Блъфи. Ще ни лепят яко. Ако има мач
Machkai.Kobra
на 01.02.2020 в 16:57:21 #40Айде крушата с куфара директен полет марбея Сърбия Дотук беше
09.09.16
на 01.02.2020 в 16:57:06 #39Кви хора сте да гледате висшата лига когато представители на А група играят! Из.сирам се върху чуждестранният футбол. По голямо шоу от марката ефбет лига няма
Тунчо
на 01.02.2020 в 16:56:54 #38Пиргосе,какво им е крив крушич бе пич?Той е единственния дето е на мястото си там и знае калво точно прави.Как да се оправо човека с тия не*гри и ментета.Да сибвзимат хайваните и обратно в микре.
blue_canary
на 01.02.2020 в 16:54:40 #37Ти я спрели отвсякъде.Е убаво контроли,ама ай малко поне да играем футбол.
09.09.16
на 01.02.2020 в 16:53:51 #36Има време. Ще ги спаси от Джуджака Пак ще открива борсата с камбаната и ще продава акциЙ
Тунчо
на 01.02.2020 в 16:53:18 #35Припоци тъпи....спрете гаврата а автентичния ЦСКА.Заврете главите си в г*ъза на гнома и обратно в ловеч,че всеки изминал ден заливате с ла"йна и помия славна история писана няколко генерации наред.
09.09.16
на 01.02.2020 в 16:51:22 #34Тея чехите са баси конете! Тея ще смачкат всеки бг отбор само с тичане и ръгане всички славянски държави са такива: дървари обаче яко тичане и ръгане
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 01.02.2020 в 16:50:46 #33edin_chovek
на 01.02.2020 в 16:50:03 #32Мей Гей , за издирваните от Интерпол има друга вълнуваща тема , не знам чий го дириш тука
MayDay
на 01.02.2020 в 16:49:50 #31user avatar 84367 СЛЕДВАЙ Mope на 01.02.2020 в 18:48:38#51 MayDay на 01.02.2020 в 18:41:59 #43 Лупи не ни е бил собственик. 2 пъти ===================== Че той и на Тире не е бил ... ============================== Има време. Ще ги спаси от Джуджака
09.09.16
на 01.02.2020 в 16:49:13 #30PanayotSt Помниш ли кога бърдучето води едни араби на кочината
edin_chovek
на 01.02.2020 в 16:48:49 #29Явно не ни било писано да вкараме гол в тия безмислени зимни контроли
Дано поне на тренировки уцелват вратата
MayDay
на 01.02.2020 в 16:48:40 #28Левски дори в ситуация на хайка за вълци прави хубава селекция, вълнуващи обрати и победи. Тире дори в ситуация на пълен държавен комфорт, финансова стабилност няма никаква селекция и не може да уцели вратата 6 мача.
09.09.16
на 01.02.2020 в 16:45:16 #27PanayotSt Не е казал не е хванал некоя тарамбука от женският пазар
Eternal_Souper
на 01.02.2020 в 16:44:36 #26Я, говедата са се измъкнали
За сметка на това пак 4укат цицекса
Тунчо
на 01.02.2020 в 16:42:44 #25Ловчанската негро-комедия може ли да я докара до поне 0:15 голова разлика?