Велислав Вуцов се подигра на представянето на ЦСКА при загубата от Арда (0:1) в Стара Загора. Бившият треньор на Левски се развихри в типичния си стил в своя YouTube подкаст, захапвайки с лафове "червените".
"Когато двамата треньори кажат, че отборите им са играли ужасяващо лошо, хайде елате и правете анализ. Скучен мач - положения липсваха, бавен мач, много брак, всяка втора-трета атака се прекъсваше някъде към третия и четвъртия пас. Поздравявам Арда, че не се радваха толкова след мача. Но то е нормално, когато победиш отбор от последните места. Както викат испанците - baja - "изпадане'", започна Вуцов.
След това се обърна към оператора си, фен на ЦСКА: "Ти ми каза, че след този мач точките ви ще станат от 7 на 10, аз ти казах, че ще са 6. По правилник за грозна игра трябва да ви вземат 1 точка и да са 6. Толкова грозна игра и толкова грозен мач. Не го казвам аз, а треньорът Керкез, който се извиви 5 пъти на феновете. Поздравявам го, че пое цялата отговорност - "аз съм виновен, отборът игра безобразно". Не искам да се заяждам. Тук е точната поговорка - на умряло куче нож да вадиш. Вие сами сте си го извадили, наточили сте си го и си правите дълбоки рани. Оттук се ръчкате, оттам. Чудите се как да се самоубиете. За да не се мъчите с тъп нож, трябва да извадите една граната, да гръмне всичко и да се приключва. Да не се мъчите..."
Вили коментира комичната ситуация, при която Кевин Додай опита да шутира, но се размина с топката:
"Кракът на тоя човек са го засекли над Сливен горе. На Карандила преминава. Кажи ми какво е добро в ЦСКА, освен благодетелят и публиката? Вчера гледаш отбор без дух. В спортно-технически план ЦСКА няма пулс, няма умения. Не могат да се отбраняват - в 90-ата минута целият отбор е в пенала. Петима от Арда срещу девет от ЦСКА. Топката е на линията на цялата зонова защита. Делова се гуши. Как ще се гушиш, бе! Имаше една стара приказка "Дупе дава - гол не дава". Ти си ЦСКА, не можеш да стоиш като жертвано агне да те трепат", заяви Вуцов.
USD
CHF
GBP
the_shooter
на 22.09.2025 в 07:04:13 #29Кучев, сори нямам интерес към еднополовата любов, а даже и по отношение на жените не се занимавам с мърляви селянки! Така е продължавай да се боцкаш с двете си форумни любовници - ония изпаднал тираджия и ямболския виртуоз на китарата! Последният напоследък така ти е лапнал сафрида, че се чудя как диша!
anatoli-iliev
на 21.09.2025 в 19:36:39 #28По принцип....без да съм голям разбирач / по черноморската риба /....рибата следва ...температурата !!?? Тоест застудяването води чернокопа и поломуда и това разбира се е от север..Варна ..на юг Ахтопол , Созопол !!
the_shooter
на 21.09.2025 в 18:08:53 #27Естествено, рибата е на юг. Макар че понякога избива и при нас.
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 21.09.2025 в 18:04:00 #26Благодаря ...май ще потегля към Созопол !! Просто се чудя !!??
the_shooter
на 21.09.2025 в 17:57:32 #25До 24 Сафридът не спирал, чернокопа сега почва! Зарган нямам идея, май скубят от време на време. Аз чакам паламуда!
УмеренЦСКА
на 21.09.2025 в 17:39:50 #24Тонг, ти забеляза, че не персонализарам...
Tong
на 21.09.2025 в 17:05:07 #23194820 на 21.09.2025 в 17:00:11 #25 И друго се сещам, като е толкова, разбирач, да дойде в цска и да покаже красив и победоносен футбол! ================== Внимавай какво си пожелаваш, колега !!!
Умерен, че за кого не се отнася казаното от теб?!? ( Вили винаги се изказва така, че да го харесат някои и се въздържа от перспективата да не го харесат същите) Стойчо Младенов как се изказва? Или Ицо? Или оня анонимник... Милко? Нищо необичайно.
УмеренЦСКА
на 21.09.2025 в 16:54:22 #22...А ако Вили се беше изказал в същия дух (простоват, с много хумор, нещата с истинските имена) по повод на неумението (както винаги) на Левски да спечели мача с Лудогорец? Кои щяха да го харесат и кои не? Но Вили винаги се изказва така, че да го харесат някои и се въздържа от перспективата да не го харесат същите...
jagliman
на 21.09.2025 в 16:48:44 #21Наистина ли задаваш подобен въпрос? Изказването му е подигравателно и няма никакъв смисъл. Да беше някой с високо реноме - да се подиграва. Ама баш тоя неудачник, някак си не върви.
jagliman
на 21.09.2025 в 16:00:25 #20Не знам с какво самочувствие тоя се изказва така. Баща му беше некадърник и като футболист, и като треньор; той е още по-некадърен и от баща си. Провали се навсякъде, където имаха неблагоразумието да го наемат. И пак се изказва гръмко и като някакъв специалист. Жалък и свръхкомплексиран индивид.
tundzhaka
на 21.09.2025 в 15:56:01 #19то че на тая oтpeпка не му дреме е ясно, ама що има някой жалки елементи дето го и наричат г-н немога си обясня такава тъпота.
УмеренЦСКА
на 21.09.2025 в 15:43:43 #18...Пишман- анализатори бол! И всичките те се упражняват в остроумие на тема "ЦСКА". Защото е лесна работа... А самият Вили Вуцов сега на кой отбор е треньор, какви успехи има със своето "разбирачество" на футболната игра? Можем ли да си го представим като треньор на ЦСКА да въодушевява играчите с нещо от типа на: "Дупе дава - гол не дава"? И да си представим резултата...
TheAccuser
на 21.09.2025 в 14:34:35 #17100% съм съгласен с Овчоглавчо, за точката е ясно, използва силно преувеличение за да натърти на главната тема - а тя е че при тези пари и подкрепа в ЦСКА, това което се получи е престъпление! А как ги търпи тези неща Валтера … направо не ми е ясно! Той е много по-опасен от Гришата, и то в пъти! Това ако беше 90-те този Фичо дето е залагал срещу ЦСКА щеше отдавна да гние, а тези треньори щяха да връщат “ресто” до девето коляно. А играчи с неустойки нямаше да има… щяха да ги насилват а.н.а!но докато не подпишат че се отказват от парите си … ! Аз обаче не вярвам че Валтер ще ги остави да му играят ръченица на главата!!
tundzhaka
на 21.09.2025 в 14:33:41 #16аха, викаш тъй вече 3та година.
194820
на 21.09.2025 в 14:05:33 #15user avatar 106320 Следвай n-a-f6639hWz на 21.09.2025 в 16:58:11 #22 пут.ьовци ======= ***, самия факт че е обиждан, заради обидата му, означава, че не сме съгласни, с него. Нито този мач, нито друг досега, цска не е надигран, всички неуспехи са поради фатални грешки
194820
на 21.09.2025 в 14:00:11 #14И друго се сещам, като е толкова, разбирач, да дойде в цска и да покаже красив и победоносен футбол!
n-a-f6639hWz
на 21.09.2025 в 13:57:36 #13Гледам тук няколко *** обиждат на лична основа Вуцов. Но не оспорват казаното от него. Не представят аргументи, за да го оборят. Излиза, че са съгласни с него. Явно запалянковщината и вродения педерастлък им пречи!
194820
на 21.09.2025 в 13:48:18 #12То ако е речено, на педеруцов трябва да му отнемат тапията и никога повече да не е треньор, защото е пълен бездарник!
Tong
на 21.09.2025 в 13:35:08 #11tundzhaka
на 21.09.2025 в 13:19:06 #1014_neron_88 на 21.09.2025 в 14:57:30#13 А Попай трябва да ми е вечно благодарен, че откак му ползвах празната глава вместо батут през лето Господне 2006-то на всяко 7-мо число е първа писта пред пощата за да си вземе инвалидната пенсия ----- Ако беше пич щеше ти вземе поне едно марково уиски и кутия с кубински пури. Или направо да си дари 2-3 пенсии на тебе, Неблагодарник!