Представянето на ЦСКА в защита определено бе един от основните проблеми на отбора през есента в Първа лига. В 19 изиграни срещи "червените" допуснаха 16 гола, което прави средно по 0,84 на мач. Този показател е сред най-лошите за отбора от началото на 21 век и дели 4-5-о място в негативната класация, съобщава "Мач Телеграф". Толкова попадения "червените" бяха допуснали и пред сезон 2020/21.
Преди година под ръководството на първо на Томислав Стипич, а след това и на Александър Томаш, ЦСКА получи 21 гола в 19 кръга. Това е единственият случай, когато отборът е допуснал повече от един гол средно на мач.
Столичани са се представили най-силно в защита през сезон 2018/2019, когато са инкасирали по 0,37 гола средно на мач. Второто място по този показател е кампанията 2007/2008 - 0,42. В Топ 6 са сезоните 2006/07, 2004/05, 2002/03 и 2012/13 - по 0,47 гола средно на мач.
USD
CHF
GBP
salam-drugari
на 09.12.2025 в 16:31:53 #8Везалов няма ли начин да пуснеш донос до Папазки по въпроса който си засегнал в пост# 7. Ако ти трябва съдействие обърни се към специалиста в сферата на доносите дантелеления принтер -цокало.
salam-drugari
на 09.12.2025 в 16:27:45 #7Повечето хора живеят и акат от време на време, дантеленото цукалу сeре и живее от време на време.
ИДВАМ !
на 09.12.2025 в 15:04:35 #6В Подуене надуват бузи, създават впечатляваща картина, но в определен момент някой им повдига роклята и отдолу се виждат кирливите им слипове. В Разград са преситени от титли, вече им е все тая. И като цяло също са по-зле откогато и да било. Припознатите, след като в началото мистериозно губеха всичко, което можеше да се загуби, сега са в ситуация да изобразяват възход посредством най-слабия треньор и най-слабия състав, който някога са имали. Пълна какафония. 14neron88, бoклyк, плати си сметките докато има още левове.
После ще плащаш с предни зъби.
доколкото са ти останали
бoклyк ти долен пeдерyнгелски
Мик Джагър
на 09.12.2025 в 14:51:17 #5Дядо Педалко Ангелов, този злобен селяндур пак видя армейски уйове и завърте опашка. Лошото е, че наистина е досаден с неговите баналности и селския му навик да копира постовете на хората с обратен знак. То бива тъпак, бива, ама това втръсва жестоко.
Мик Джагър
на 09.12.2025 в 14:49:24 #4Слабичка ни е защитата, но си мисля, че ако Ицо залаг на Теодор и Делова ще стоим много по-стабилно в единоборствата и особено във въздуха. Мартино според мен ни е най-добре представящия се защитник инотляво сме ок. Пастор във фаза атака е екстра, но там късето му е основната роля се дъни. Много индивидуална работа трябва с него, но ми изглежда с интелектуален дефицит и минсе струва, че Янев трябва пред него да слага работливи крило или дефанзивен халф да му помагат.
grizzlybear1948
на 09.12.2025 в 12:58:58 #3Везалка, моля те звънни на Ицето и му обясни на лично, че като чете тука, и го приема много лично.
09866433
на 09.12.2025 в 11:24:34 #2защитата на ЦСКА е тотал - във фаза атака не може да изнесе под преса, а във фаза защита седим далеч от хората, не се подреждаме правилно и всяко остро центриране е половин гол, щот Лапеня все не е разбрал къде се намира
194820
на 09.12.2025 в 10:01:50 #1Дрътиа пеерас педерлото е толкова деградирал и в амнезия, че не разбра кой отбор закриха 89г и направаха витоша и след нова три пъти му сменят името, а именно подуянските селяндури