Лудогорец домакинства на Левски в четвъртфиналите на турнира за Купата на България. Първият съдийски сигнал в Разград ще бъде даден в 18:00 часа. Наряда за главен съдия получи Волен Чинков.
Двата отбора играха само преди осем дни за Суперкупата на България. Разградчани спечелиха с 1:0 в София. Те са и в серия от три поредни победи във всички турнири. "Сините" пък се отърсиха от поражението след успх с 3:1 над Ботев Враца през уикенда.
Оптимизъм в лагера на гостите бе внесен с дебютни голове на новите попълнения Армстронг Око-Флекс и Хуан Переа срещу Ботев Вр. Лудогорец пък се справи с Локомотив София на лошия терен в "Надежда" със същия резултат - 3:1, след като стигна до обрат.
На 5 март съперниците отново ще играят в Разград, но този път за първенство. Така серията им от срещи ще продължи. Първият мач между Левски и Лудогорец на "Георги Аспарухов" преди зимната пауза завърши при нулево равенство.

USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:16:00 #49Луков -президент!!!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:05:19 #48american-proud на 11.02.2026 в 18:59:38#86 Село Микре няма победка над Лудогорец от 5 години 12 победи в последните 15 мача за ЗЕЛЕНИЯТ ЗВЯР срещу погганците на дришата **** Село Микре нямат шанс,но щом искат,а дано се паднат на полуфинала. Два мача са си два мача. Макар че съм 100% убеден,че още от днес палят свещи за жребието да им се падне....Арда или някой от майните...
ogi-simeonov
на 11.02.2026 в 17:02:44 #47Имам грешки в правописа но са от компа
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:01:55 #46user avatar 80496 Следвай Rafata на 11.02.2026 в 18:57:43#83 Искам шалварите на 1/2 финала! Да ги шибаме и в двата мача **** Едно е да искаш,друго е да можеш. И Левски,и ЦСКА са силни в момента,спор няма. С тоя Лудогорец обаче малко по-полека. Тук вече цъфва истинското можене. ЦСКА и Левски са до тук. Просто Разград стават все по-добри. Но мечтите са безплатни.... Ти си искай, няма проблеми....
ogi-simeonov
на 11.02.2026 в 17:01:33 #45Наздраве на всички неприятели на Левски,наъ вече на Анатоли ,мой плиятел.Анатоли ,кажи веднъж нещо за играта,тактиката.Не ти ли се струва чи Левски играе плиличен футбол,според възможностите и цената на играчите.И вземи премахни тези кюлоти,защото баба ти е носила такива,признай си.Нямаш ли жена,деца хоби?Ами кажи и нещо добро за да не те мислят че си в Карлуково,но не пли вира ,а в.хотела?
УмеренЦСКА
на 11.02.2026 в 16:59:31 #44...Влизам във форума и какво да видя? Позната картинка, псувни на тема Левски и ЦСКА, в които май левскарчетата са по- активни... Видях записа на гола на Лудогорец. Има една такава приказка: "Беше гениално, ако нямаше съмнение, че е случайно." Има още едно полувреме, все пак.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 16:59:00 #43Някакъв Евгени Коцев в студиото се обяснява,че "Левски стояли по-добре...." Че те и предния мач "стояха по-добре". Вероятно и следващите. Извинявайте за тъпия въпрос: С колко гола трябва да паднеш,че да изглеждаш "ПО-ЗЛЕ"?
*Тук изобщо не влизаме в темата,че мача не е свършил;може и да бият 3:1....
Въпроса пък тогава ще е може би ,че макар да са паднали 3:1,то Лудогорец,на свой ред, второто полувреме са играли и стояли по-добре.....
нешо
на 11.02.2026 в 16:56:13 #42Американец-точно фен на Лудогорец има най-малко право да говори на тая тема при положение, че тоя Лудогорец е нов клуб,създаден през 2010 г,когато Разград 2000 е преименуван на Лудогорец.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 16:55:43 #4178# Малмьо пропускаш. Може да не е оня Малмьо,но все пак бяха гости. Имаха 20 удара. Това не се среща често.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 16:54:10 #40Голмайстора на Лига Европа обаче няма да се бави много по нашите ширини с подобна константна игра... 5 човека ги направи за смях на 2 кв.м. Като нищо ще лапнат 5 цифри за него,ако продължава така.
LORD_SLIM
на 11.02.2026 в 16:47:36 #39Лудогорец има топ отбор за нашите стандарти,те биха Селта и Ница.Не виждам кой ще ги спре за титлата и купата.
jekkovv
на 11.02.2026 в 16:41:09 #38Пак клатят ментето Динамо
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 16:40:48 #37Тоя от Ботев дето го взеха, дали ще го пуснат второто полувреме Лески? Армстронг Секлеца с Флекс... Нали така се казваше?
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 11.02.2026 в 16:28:44 #36Браво на Цингане спаси чист гол във вратата на шалварите !! Голям майтап но не чак толкоз колкото Пастор си направи с откачената Цека написал му благодерствено писмо...а то гласи..." Цика ..на мен промилите ми са повече от феновете ти " и го приключил !!Сега следващият ...а пак ли те ...чукат от тимчето с най дългия Простор в света !! Името и посланието са тайна ..но пак ще ги приключиме !!
pala4a
на 11.02.2026 в 16:22:46 #35Платихте ли тока на кабриото е говеда?
нешо
на 11.02.2026 в 16:22:22 #34Отидох до магазина да взема бира и като се върнах добитъка вече е пратен да пасе. Хайде наздраве на всички армейци във форума!
redgoro
на 11.02.2026 в 16:20:37 #33Според мен е време кремвиршите да издадат абонаментни карти на гууууведата..
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 11.02.2026 в 16:19:10 #32Правя дарение на бедните момиченца с изпраните кюлотки ....100 м.въже за..ПРОСТОР стария се скъса от тежките кълъфки а идва нова калъфка така , че .."не бойте се деца тати шъ ви купи камионче "...ама друг път !! Напред юнакини ...Станка Златната поема отбора от 1 април !! Сините приказки не свършват...ама защо нямат начало ???
elaizgrey
на 11.02.2026 в 16:17:55 #31От требъла тая година май ще остане само средния пръст. А беха надежди, бутонки, тометата вече седяха в ложата на мачовете в ШЛ. А то, както обикновено. Ах колко жалко е да си просто подуянско теле!
elaizgrey
на 11.02.2026 в 16:14:29 #30Защо бе говеда, защо бе, аз съм за вас днес. Защо пак осиранка от рано още??? Абе, вмирисания лайнян некрофил, толкова ли е загорял за армейскичеп, че на всяка манджа е мерудия? М?